Boks

Ale Usyk poprawił angielski, jeszcze 2 lata temu słowa nie potrafił powiedzieć i nie rozumiał nic co do niego mówią.
Pewnie na Dualingo się uczy
duolingo-math-app.png
 
z Lomą to na odwrót, bo się rogrzewa w późniejszych rundach
Moze zle powiedzialem.

Chodzilo mi bardziej o luz, ktory jest kontynuowany w pozniejszych rundach. W CW i na poczatku w HW Usyk bardziej sie ruszal i caly czas ladnie chodzil z wieloma uderzeniami.

Moze sie juz przestawil pod HW bardziej, choc wyczuwam zmeczenie materialu oraz mniejsza mobilnosc - wiek moze go lapac. Z Furym tego nie widze.
 
Ja tam go nie wyśmiewam, doceniam, że nie umiał i włożyl jakiś wysiłek żeby sie poprawić.
Też nie wyśmiewam, sam korzystam z Dualingo :jarolaugh: nie przepadam za Usykiem, szanuje jako sportowca ale jestem za popierdolonym Furym :rutekajak: co do Ukraińców w Polsce to niestety ale większość sytuacji irytujących nasze społeczeństwo wywołują nasi rządzący a nie Ukraińcy niestety.
 
Też nie wyśmiewam, sam korzystam z Dualingo :jarolaugh: nie przepadam za Usykiem, szanuje jako sportowca ale jestem za popierdolonym Furym :rutekajak: co do Ukraińców w Polsce to niestety ale większość sytuacji irytujących nasze społeczeństwo wywołują nasi rządzący a nie Ukraińcy niestety.
Mnie Usyk jako człowiek ani grzeje ani ziębi, za to pięściarzem jest wyśmienitym. Fury też kozak, jakby miał normalnie na strychu to by wyczyścił bezdyskusyjnie obecną HW, a tak mamy jakiś smutny serial z jego jazdami zamiast oglądać wielkie walki.

Co do Ukrainy to temat rzeka, nie ma co tu na poważnie wchodzić w dyskusję, bo nie miejsce do tego. Ale pocisnąć bekę to czemu nie :rutekajak:
 
Byki oglądam z odtworzenia ale ten cios co znokdałnował Ustka nie wyglądał na nielegalny. Oszukali czy nie? Leję po 50ml i zapraszam ekspertów do wydania opinii.

Tego przeciwnika dla Prince'a Juniora to chyba Wasilewski sam ogarniał osobiście w szkole specjalnej.

No i Fiedor Czerkaszyn - prawdziwy kocur i nadzieja polskiego boksu. Czy on nie jest przypadkiem od Borasa i mu pięknie Wasyl wykoleił prospekta już na starcie.
 
Byki oglądam z odtworzenia ale ten cios co znokdałnował Ustka nie wyglądał na nielegalny. Oszukali czy nie? Leję po 50ml i zapraszam ekspertów do wydania opinii.

Tego przeciwnika dla Prince'a Juniora to chyba Wasilewski sam ogarniał osobiście w szkole specjalnej.

No i Fiedor Czerkaszyn - prawdziwy kocur i nadzieja polskiego boksu. Czy on nie jest przypadkiem od Borasa i mu pięknie Wasyl wykoleił prospekta już na starcie.
Wg znanych mi przepisów i tak było zawsze, nie wolno bić w pas/materiał, faulem jest wszystko co nie wchodzi w gołe ciało. Dlatego tak wielu zawodników podciąga spodenki po pachy, jak np. Fury.

O jezuuu nie mieszaj, Fiodor to "synek" Wasyla, on go tu ściągnął z Ukrainy i zainwestował. No gdzie Boras.
 
Byki oglądam z odtworzenia ale ten cios co znokdałnował Ustka nie wyglądał na nielegalny. Oszukali czy nie? Leję po 50ml i zapraszam ekspertów do wydania opinii.

Tego przeciwnika dla Prince'a Juniora to chyba Wasilewski sam ogarniał osobiście w szkole specjalnej.

No i Fiedor Czerkaszyn - prawdziwy kocur i nadzieja polskiego boksu. Czy on nie jest przypadkiem od Borasa i mu pięknie Wasyl wykoleił prospekta już na starcie.
Huj wie własśnie. Ciężko stwierdzić z tym ciosem. Mi się wydawało, ze poszedł na brzuch. Szkoda, ze powtorek nie pokazano z różnych ujęć jak mial Usyk przerwę. To by wiele wyjaśniło.
Odpowiedź zna na pewno Usyk i Dubois hehe.
FB_IMG_1693090089523.jpg
 
Dzięki za info. Pojebało mi się z tym Czerkaszynem i Borkiem.

Przecież Wasyl by nigdy nie promował konkurencyjnego zawodnika.
 
Byki oglądam z odtworzenia ale ten cios co znokdałnował Ustka nie wyglądał na nielegalny. Oszukali czy nie? Leję po 50ml i zapraszam ekspertów do wydania opinii.

Tego przeciwnika dla Prince'a Juniora to chyba Wasilewski sam ogarniał osobiście w szkole specjalnej.

No i Fiedor Czerkaszyn - prawdziwy kocur i nadzieja polskiego boksu. Czy on nie jest przypadkiem od Borasa i mu pięknie Wasyl wykoleił prospekta już na starcie.
Rywala dla młodego Hameda to wziął ze czeskiej szkoły.. A co do tego ciosu DD mi wyglądało na minimalnie poniżej pasa... a cios szedł od dołu, czyli mogło trafić w podbrzusze ale nie w same jaja... :boss: :confused: A to oburzenie trenera DD, to powinien mieć chyba do swojego zawodnika że chyba sam się wycofał z walki... A Warren mówi teraz o rewanżu, jak dali taki Steve USS gdy był ewidentnie faulowany przy samym nokaucie przez Tysona, ale pewnie dla promotora było by lepiej żeby DD vs TF... co nie świadczy najlepiej o nim
 
Których? Pytam poważnie bo szukam o tych spodenkach i nie moge znależć.
Nie pamiętam gdzie to kiedyś czytałem, pogogluj sobie przepisy amerykańskich komisji, tam chyba to widziałem. Jeszcze jedną interpretację pamiętam, że dotyczyła dokładnie pępka czyli szczegółu anatomicznego, ze cios musi być powyżej niego.
 
Back
Top