Boks

Prawy prosty szoszona i deski….ludzie, śmierdzi podkładka na kilometr, piszcie co chcecie
to po co by wtedy bił w ten pas?
Fajna szopka.

Smieszy jak kiedys sie czytalo oszolomow ktorzy pisali ze Usyk jest najlepszy w historii CW a niedlugo to i HW.

Taki Holy by go zrobil i w CW jak i w HW.

Dubois niech konczy kariere jak ma klekac co walke, tym bardziej jak ma klekac jak teraz.
no w CW wydawało mi się że Evander by został pokonany, ale patrząc to mogłaby być kolejna walka wygrana przez Holy'ego sercem do walki

Ale osiągnięciami to chyba Usyk jest najlepszy w CW
 
Ja pierdole, zamiast docenić gościa że jest fenomenalnym bokserem, jednym z lepszych w historii, to ludzie wyrzucają że jest z Ukrainy. Ale Was ta Ukraina boli...
Więcej o sporcie, mniej o polityce.

Usyk kocur, jak Fury znajdzie jaja to będzie prawdziwa mistrzoska walka
 
Ja pierdole, zamiast docenić gościa że jest fenomenalnym bokserem, jednym z lepszych w historii, to ludzie wyrzucają że jest z Ukrainy. Ale Was ta Ukraina boli...
Więcej o sporcie, mniej o polityce.

Usyk kocur, jak Fury znajdzie jaja to będzie prawdziwa mistrzoska walka
Bo się już kurwa przejadło żółto-niebieskie szoszonstwo
 
Ale Usyk poprawił angielski, jeszcze 2 lata temu słowa nie potrafił powiedzieć i nie rozumiał nic co do niego mówią.
 
Ja pierdole, zamiast docenić gościa że jest fenomenalnym bokserem, jednym z lepszych w historii, to ludzie wyrzucają że jest z Ukrainy. Ale Was ta Ukraina boli...
Więcej o sporcie, mniej o polityce.

Usyk kocur, jak Fury znajdzie jaja to będzie prawdziwa mistrzoska walka
To nie polityka, to realne gówno które odczuwają ludzie. Brak poczucia bezpieczeństwa na własnych ulicach przez wschodnich niewdzięcznych brudasów.
 
Prędzej czy później zawalczą a wtedy trzeba będzie odwołać to że się Fury zesrał, bo On to najzwyczajniej w świecie wygra :roberteyeblinking:
Ale ja się zgadzam, że jest faworytem w tej walce, bo style podobne tylko jest dużo większy. Natomiast walki z Antkiem i z Usykiem nie doszły do skutku z powodu jego spierdolenia. Dlaczego skoro jest lepszy? Chuj wie, on jest popierdolony.
 
Back
Top