Boks

Dobra wszystko ładnie pięknie, ale ten tytuł i sama treść... Kurwa mać, przecież to brzmi jakby Halibut to pisał, jaka kurwa mała Ukraina
 
Czyli boks to najlepsze co mogło mu się trafić, dzięki warunkom plus bomba w rękach
Raczej w koszykówce którą trenował bo na tych patykach to w NFL bym raczej nie widział... choć w szkole średniej grał też w futbol amerykański, na pozycji skrzydłowego (Wide receiver) ale na NFL to by nie miał tej zwrotności jak niżsi zawodnicy.:boss:
Gdzie Wilder w NFL z tymi nóżkami. Tam by go połamali przy pierwszym kontakcie. Jedyna pozycja to quarterback ale tam też czasem jakiś 130kg szybki koń wlatuje i to jest jak spotkanie z samochodem. Tym bardziej jaka sam zauważyłeś jest wolny na nogach. W koszykówkę też by nic nie osiągnął, widziałem jak gra i jest beznadziejny.
Z NFL racja, nie pomyślałem o tych nogach. NBA teraz nie jest już tak siłowa jak w czasach np. Pistons za czasów Isiaha Thomasa więc także nie widzę dla niego roli. Wyprowadziliście mnie z błędu panowie. Może być tak jak piszecie. Boks to idealnie skrojona pod niego dziedzina. Uważam, że miał szczęście i trafił na trenera który nie próbował go układać pod szablon a znalazł w nim prawdziwy atut - siłę.
 
Z NFL racja, nie pomyślałem o tych nogach. NBA teraz nie jest już tak siłowa jak w czasach np. Pistons za czasów Isiaha Thomasa więc także nie widzę dla niego roli. Może być tak jak piszecie. Boks to idealnie skrojona pod niego dziedzina. Uważam, że miał szczęście i trafił na trenera który nie próbował go układać pod szablon a znalazł w nim prawdziwy atut - siłę.
W Polsce to pewnie kariery by nie zrobił... bo u nas raczej 1 trener trenuje wszystkich podobnie, a nie pod predyspozycje zawodnika, chociaż i tak uważam że za długo nokautował tych bumów czy starych i rozbitych jak Harrison czy Ljachowicz... a walka o MŚ dopiero (32-0), po 7 latach na pro (prawie 30 lat)... bo specjalnie jakoś technicznie przez ten czas się nie poprawił, a mógł już zawalczyć o MŚ te 2 lata wcześniej. Walka z mocnym Ortizem po 10 latach na pro w wieku... 33 lat i mając już (39-0!):boss:
 
Screenshot_2023-08-29-13-44-04-615~2.jpg

Screenshot_2023-08-29-13-44-52-822~2.jpg
 
 
o skurwesyn jaki chudy :damjan:

Przecież uda to ma bardziej dowalone niż AJ... :lol:
Szczupło wygląda... tutaj z walki z Heleniusem (97,3 kg) (22 r)
Screenshot_20221017_185734 (1)~2.jpg

a z TF (I) miał 96,4 kg (18 r) ... nie wiem jak on zrobił te 108 kg z TF (III) (21 r) to jakby AJ miał pod 120 kg... :boss:
 
Ale ten KJ wali teksty... :confused: :boss:

 
Back
Top