Boks

Muszę przyznać, że ostatnie decyzje na zjeździe WBA mnie zadziwiły...Zacznę chyba pomału zmieniać zdanie na temat tej federacji. W takim wypadku największym nieporozumieniem zaczyna być WBC, które przyzwala na 6 kolejnych wolnych obron...
 
15 Grudnia



Arce vs Donaire



Rigondeaux vs Kratingdaenggym







A potem prawdopodobnie wygrani zmierzą się ze sobą w unifikacji na szczycie.
 
W sobotę 10 listopada bokserski pojedynek, na który fani boksu czekają od lat. Mariusz Wach stanie do walki z królem wagi ciężkiej Władimirem Kliczką. Stawką będą mistrzowskie pasy federacji WBA, WBO, IBF i IBO. Transmisja gali 10 listopada w jakości obrazu HD dostępna będzie na platformie n w systemie Pay Per View.



Gala z Hamburga oferowana jest przez platformę n w systemie PPV (Pay Per View). Cena gali wynosi 40zł. Zamówienia można składać od środy 31 października poprzez ICA (Internetowe Centrum Abonenta), Telefoniczne Centrum Abonenta lub dekoder podłączony do Internetu. Zamawiający musi posiadać dekoder PVR.
 
Przed niemal pięcioma laty stoczył zacięty bój z Andrzejem Gołotą, zapadając w pamieć polskim kibicom jako nieustępliwy wojownik. Ostatnio jego kariera stanęła w miejscu z powodu długotrwałego konfliktu z promotorem. Niewykluczone, że na początku przyszłego roku będziemy mieli okazję zobaczyć go w ringu naprzeciw Artura Szpilki. Panie i panowie - Mike Mollo (20-3-1, 12 KO) dla BOXINGBET.PL.







BOXINGBET.PL: Witaj Mike, jak się masz?



Mike Mollo: Wszystko znakomicie, a co u Ciebie?







W porządku. Opowiedz mi coś na temat twojej aktualnej formy. Czy po tak długim rozbracie z boksem jesteś w cyklu treningowym czy odpoczywasz?



MM: Jestem w naprawdę dobrej formie, po prostu w znakomitej. Trenują dwa razy dziennie przez sześć w dni w tygodniu. Nie miałem w ostatnim czasie żadnej walki ponieważ miałem promotora, a dokładnie firmę promotorską Boxing360, która nie zaoferowała mi żadnej walki, sam nie wiem dlaczego. Z tego powodu zmarnowałem dwa i pół roku, to był bardzo zły okres. Muszę czekać aż kontrakt się skończy, nie mam pieniędzy żeby iść do sądu więc jestem po prostu zablokowany. Byłem przymierzany do walki z Sethem Mitchellem, Chrisem Arreolą i Franklinem Lawrence, ale firma Boxing360 zawsze znalazła odpowiedni powód, aby odsunąć mnie od pojedynku.







Dotarły do nas informacje, że otrzymałeś propozycję walki z polskim zawodnikiem wagi ciężkiej, Arturem Szpilką. Możesz to potwierdzić?


MM: Nie znam zbytnio szczegółów, po prostu zadzwonili niedawno do mnie w sprawie ewentualnej walki w styczniu lub w lutym. Andrzej Fonfara ma mieć wtedy organizowaną kolejną galę i chcą aby Szpilka zawalczył w ich undercardzie. Zapytali mnie, czy byłbym chętny się z nim zmierzyć. Odpowiedziałem: "Tak, oczywiście". Nie otrzymałem jednak jeszcze z obozu Szpilki żadnego kontraktu.






Widziałeś jakieś walki Szpilki? Co możesz o nim powiedzieć?



MM: Jasne że widziałem. Jest młodym i bardzo silnym zawodnikiem, ale musi się jeszcze dużo nauczyć. Ma dobrą szybkość rąk i nieźle z niej korzysta, jednak potrzeba dużo czasu, aby stać się dobrym w tym sporcie.








Więcej na http://boxingbet.pl
 



50 Cent, znany raper, który kilka miesięcy temu ogłosił swoje wejście do bokserskiego biznesu definitywnie zakończył współpracę z Floydem Mayweatherem Jr
(43-0, 26 KO). Muzyk miał prowadzić z pięściarzem stajnię o nazwie TMT Promotions, jednak na drodze do ich porozumienia stanął Al Haymon, najpotężniejszy człowiek zawodowego boksu za Oceanem i przy okazji wieloletni doradca Mayweathera.50 Cent założył nową grupę pod nazwą SMS Audio do której przeniósł kontrakty Billy'ego Diba, Andre Dirrella oraz Yuriorkisa Gamboy. Muzyk rzucił Mayweatherowi wyzwanie walki z tym ostatnim. Raper obiecuje, że za ewentualną wygraną z Kubańczykiem jest w stanie zapłacić 20 milionów dolarów. Pojedynek miałby odbyć się w limicie kategorii półśredniej.








Pierwszy raz nie kibicowałbym Floydowi.
 
50 starał się wydymać Moneya na hajsy, a teraz mu proponuje walkę za 20 baniek ( dla zwyciezcy ale to to samo) ? buahahahha widze Floyda walczącego za mniej niż połowa tego co z PPV zgarnia. To jakby Wasyl powiedział, że da Adamkowi 100 tys zł za walkę ze Szpilą, a jak nie to wymięka.



Odpowiedz Moneya pieknie to podsumowuje:



66219_393826494024188_190673438_n.jpg
 
Najpierw wielcy przyjaciele teraz rzucają w siebie błotem ... żenada.



Jeden wydaje słabe płyty, a drugi bije się więcej poza ringiem.
 
huckowi śedziowie dali wygraną jak to na gali w Niemczech , Arslan go totalnie zdominował ..

<h2 class="contentheading">

 
Zamiast tradycyjnego już wałka, bardziej zastanawia mnie postawa Hucka w ostatnich pojedynkach. Odkąd wydymali go w walce z Powietkinem, nie jest to ten sam gościu, którego mogliśmy oglądać wcześniej...
 
A co takiego wcześniej robił czego nie robi teraz? Jeżeli wygrywał zdecydowanie to przede wszystkim z anonimami lub zawodnikami średniej klasy. Gdy przychodzi się zmierzyć z silniejszym rywalem to już jest problem. Gdyby tak przeanalizować wszystkie pojedynki Hucka (wypunktować je), to by się okazało, że przy sprawiedliwych sędziach zapewne miałby już z 5-6 porażek. Ile to już dyskusyjnych wygranych miał Huck? Tak z pamięci na pewno z Lebedevem, obie walki z Afolabim, jeśli dobrze pamiętam to z Ramirezem też sędziowie widzieli inny wynik. Tak naprawdę ok. 50% pojedynków o pas tak naprawdę powinien przegrać.
 
117:111 dla Hucka :-)







Hehe. Szkoda, że Kliczko nie chce walki z Huckiem. Gdby walczyli na gali Sauerlanda i Huck wytrał jakimś cudem do końca, to mielibyśmy nowego mistrza HW:-)
 
Huck połowe obron pasa miał z wałkami.



ŻENADA.



przegrał z 42 letnim Arslanem :-)



Jak ktoś mi powie, że Huck zasłużenie wygrywa to dostaje cyber liścia na twarz :)
 
@Tar


Zasłużenie wygrywa, kiedy robi to przed czasem :D


@damianancelotti


Tak, zgadzam się, ale walkę z Povietkinem stoczył bardzo dobrą...
 
z povetkinem wygral, to mu zabrali zwyciestwo, z tym przegral, to mu dali. paranoja. jak w boksie dalej beda siedziec te same stare skurwysyny, to nigdy nic sie nie zmieni
 
Back
Top