Boks

Info dotyczace walki Kliczko - Wach
Walka nie będzie dostępna w otwartej transmisji telewizyjnej. Będzie można ją zobaczyć w systemie pay-per-view. Jedną z opcji jest wykupienie jej na platformie N. Koszt takiej usługi to 40 zł. Identyczna cena będzie na platformie cyfrowego Polsatu. Nieco taniej, bo 39 zł
kosztuje wykupienie transmisji w Cyfrze+.

W internecie walkę będzie można obejrzeć na stronie orange.pl, a cena usługi ma wynieść według tabloidu 30 zł.

Walkę bezpłatnie pokaże również stacja RTL, ale sygnał na polskę będzie najprawdopodobniej zablokowany.


To co z tym RTL, rzeczywiscie moga nas odciac ?!?!
 
Ja załozyłem się już w zeszłą sobotę o litra, że Wach do 10 R. wygra, koleszka postawił , że Kliczko do 6 R., więc zakład dosyć bezpieczny .



Dodam jeszcze, że byłem juz bez filmu w tamtym momencie i o zakładzie przypomniał mi znajomy jakoś wczoraj.



Było nie było , wyjątkowo wierzę w Mariusza w tej walce i czekam, że dadzą naprawdę dobrą walkę, o co ciężko ostatnio w Kliczko teamie.
 
ja licze ze warunki Wacha pozwola na to by ta walka zakonczyla sie decyzja. mimo wszystko nie be przyczyny Wachu skazywany jest u bukow na pozarcie (ostatnio byla bodaj roznica 1:10 co sie nie czesto zdarza) - Wachu raczej zaskoczy postawa i dotrwa do decyzji ale Kliczko wyga na pkty tak to wyglada realistycznie, chociaz nie ukrywam ze chcialbym zeby Wachu wygral w ostatnich rundach przez jakis KO
 
ja tak samo jak Yagiel i całym sercem za Waszką, mimo że wg mnie nikogo on nie pokonał choćby średniego to wygra w 5 rundzie ;D
 
Wach fizycznie w najlepszej formie w życiu. Chociaż pewnie niewiele mu to pomoże w starciu z Władkiem. Jestem jednak kolejnym marzycielem obstawiam Wach przez KO.:-)
 
Utwór zatytułowany "Viking" do którego będzie wychodził Mariusz Wach na pojedynek z Władimirem Kliczko, rozpocznie się od kilku głośnych dzwonów, charakterystycznych dla muzyki przy której do ringu wychodzi zawsze Witalij Kliczko, starszy brat rywala Wacha. To kolejna prowokacja teamu Polaka, który chce w ten sposób wyprowadzić Ukraińca z równowagi.
 
Mowcie co chcecie ale dzis bedziemy mieli mistrza swiata nie wiem czemu ale mam takie przeczucie, ze tak bedzie.Nie moge sie doczekac walki juz.
 
Back
Top