Bellator 258/ PFL/Armia Fight Night/EFC 85

Lorenz Larkin @1.40 Betsson

Larkin & Eblen @1.79

Lecimy z Bellatorem. Dla mnie najlepszy dubel z tej gali. U innych Larkin nawet @1.50
Karabiny-Maszynowe-87930.gif

I gra gitara :bayan:po wczorajszej wtopie na Delji

Jeszcze Page jak wygra będzie lux

I czekam na Wagman ta walka będzie później na cracku
 
niby w czym skoro wszystko przewidziałem skakanie i te sprawy :cool:


Przehypowany gość, który pajacuje, nie ma zapasów, robi się coraz starszy i będzie już tylko tracił timing. Anderson jak widać nie ogarnął, ale niespodzianka wydawała mi się realna, nie na tyle, żeby go grać, ale aby odpuścić MVP.
 
Poszło:
Mix(1.15)+Shlemenko(1.22)+Freire(1.36) @1.91 za 500EUR
Wygrane dwie rundy i lekarz nie dopuścił przez rozcięcie Pitbulla do trzeciej. Po prostu pech, bo typ był jak należy, tego nie szło przewidzieć.
 
Wygrane dwie rundy i lekarz nie dopuścił przez rozcięcie Pitbulla do trzeciej. Po prostu pech, bo typ był jak należy, tego nie szło przewidzieć.
Z większymi kontuzjami walczyli a tu rozcięcie które mógł spokojnie lekarz dopuścić
 
Z większymi kontuzjami walczyli a tu rozcięcie które mógł spokojnie lekarz dopuścić
Dużo krwi, samo rozcięcie nie wyglądało na poważne. Dziwne, że lekarz nie dopuścił, nie zagrażało to zdrowiu i raczej nie było na tyle głębokie aby groziło dalszemu pogłębieniu urazu. Aż ciekaw jestem zdjęć tego rozcięcia... No trudno. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
 
Dużo krwi, samo rozcięcie nie wyglądało na poważne. Dziwne, że lekarz nie dopuścił, nie zagrażało to zdrowiu i raczej nie było na tyle głębokie aby groziło dalszemu pogłębieniu. Aż ciekaw jestem zdjęć tego rozcięcia... No trudno. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
Tyle kasy poszło się jebac przez doktorka... Ja pierdole
 
No jestem mega wkurwiony... Seerio
Doktorek zabiera mi hajs przez swoje bez podstawne myślenie
 
jeden kupon zamykał mi początek drugiej rundy w walce Page - Anderson, drugi kupon zamykał mi Freire, ja pierdolę, co za pech xD
 
  • Sad
Reactions: Olo
to powinno być liczenie pkt po 2 rundach
Nie było podstaw, łokieć wszedł czysto - jak lekarz nie dopuszcza, to nie ma zmiłuj. TKO to TKO. Na to nie poradzi, lekarz moim zdaniem dał dupy, chyba, że faktycznie to rozcięcie jest dużo większe niż na jakie wyglądało. Dodatkowo nie było też w miejscu jakoś specjalnie narażonym na dalsze pogłębienie - to nie był łuk brwiowy.
 
Jak można do chuja przerwać z powodu rozcięcia na czole?

Brat Usmana, brat Pitbulla jeszcze brat Pudziana 18 dostanie na tej gali Najmana i będzie komplet. :mamed:
Z Bellatora grałem tylko jego i niestety -, ale chuj w to mogłem już 2h spać.:childcry:
 
Back
Top