Bellator 258/ PFL/Armia Fight Night/EFC 85

Kto to pisał że Archuleta będzie dwa razy silniejszy i w ogóle że zmiecie Pettisa :lol: a typ dostał wpierdol do jednej bramki
 
Spróbujesz na live, nie ma co się łamać.
Będę w tym czasie na ognisku u ziomka także nie będę mieć czasu czaić na live.
Z resztą nigdy nie byłem w tym dobry żaby na live grać a ze będę pewnie podpity to już całkiem odpuszczę.
 
Nie mazać się Panowie. Nie ostatni raz ktoś w mazak dostanie czy kontuzji w czasie walce lub w klatce na skórce od banana się poślizgnie i przegra :fro:

Dzisiaj też są gale. Jest co wybierać. :bayan:
Właśnie że nie ma.
Klein jedyny do gry
 
Mam go na kuponie.
Z ankosu jeździ po zawodach adcc czy bjj i jest zawsze na pudle.
Dobre warunki fizyczne. Powinien sobie z rywalem poradzić.

Karolczyk mnie już nie interesuje i nie zamierzam już go grać
Był na kuponie z Dejlią

Z Armi tylko Kijana został z UFC nic nie tykam bo nie ma nic
A i Alvarez z boksu i wsio
 
Kurde ta Syguła to jedna z ładniejszych zawodniczek mma jakie do tej pory widziałem:antonio: Polacy - legendarna polska siła, Polki - legendarna polska uroda.
 
Kurde ta Syguła to jedna z ładniejszych zawodniczek mma jakie do tej pory widziałem:antonio: Polacy - legendarna polska siła, Polki - legendarna polska uroda.
Wiem że po ostatniej wpadce mało kto jej zaufa ale czy tylko mi się wydaje że Syguła bez większych (czytaj żadnych) problemów przejedzie się po tej Sylwii Maksym. Przeniosła się do Ankosu, ta rywalka debiutantka to słaba pięściarka bez żadnego doświadczenia w mma, w dodatku na zastępstwo... W boksie też za wiele nie potrafi z tego co widziałem. Kurs @1.60 wydaje się tu co najmniej bardzo atrakcyjny. Ma ktoś inne zdanie, może czegoś nie wiem... już nie wracając do tej ostatniej porażki z Sobek.
 
Wiem że po ostatniej wpadce mało kto jej zaufa ale czy tylko mi się wydaje że Syguła bez większych (czytaj żadnych) problemów przejedzie się po tej Sylwii Maksym. Przeniosła się do Ankosu, ta rywalka debiutantka to słaba pięściarka bez żadnego doświadczenia w mma, w dodatku na zastępstwo... W boksie też za wiele nie potrafi z tego co widziałem. Kurs @1.60 wydaje się tu co najmniej bardzo atrakcyjny. Ma ktoś inne zdanie, może czegoś nie wiem... już nie wracając do tej ostatniej porażki z Sobek.
1620482942265.png


szkoda, tylko, że sam chyba ubiłem kurs na De Limę poprzednimi kuponami, które poszły się jebać m.in. z Bellatorem :iamdone:
 
Last edited:
Nie ma co go od razu spisywać na straty
Pierwszy raz 3 rundy zaliczył i może to mu da kopa, to mu było potrzebne
A dzisiejsza postawa może faktycznie za krótki okres od ostatniej
 
Ktoś półka wyżej od bum level i Kijana da zarobić, jak dla mnie to on nie rokuje , nie ma tego czegoś po prostu.
 
Pytanie jaki poziom był w M1 jeżeli do walki o pas Kijanczuk dosze nokautując po kolei gosci
 
Nie ma co go od razu spisywać na straty
Pierwszy raz 3 rundy zaliczył i może to mu da kopa, to mu było potrzebne
A dzisiejsza postawa może faktycznie za krótki okres od ostatniej
To nie jest "od razu", nawet na walce na gołe łapy, pokazał że jest chuja wart, ostatnio w MMA został uduszony, wcześniej ośmieszony przez Wójcika, Kowalski go zniszczył. Przegrać z Zontkiem się nie dało. Nic z niego nie będzie, ale fajnie że wygrał, to może jeszcze się uda zarobić przeciwko niemu. Był na niego potężny hype, okazało się, że jest co najwyżej bardzo przeciętny na nasze podwórko, wielu Polaków u nas by go zrobiło.

Co do dzisiejszej walki, ucieczki jak Reem ze Stipem, w parterze zero aktywności, po prostu słabo. Jakby rywal był silniejszy fizycznie to by to ugrał.
 
Kijańczuk jaki jest, dziś już każdy widzi. Dla mnie bardziej problematyczne było to, że taśmę z nim (1.42), Sygułą (1.6), Dzwoniarkiem (2.3), Dubielą (2.7) i Skrzypkiem (1.35) zamknął mi właśnie Szymuszowski, bo wbrew sobie połasiłem się na te dodatkowe 1.2 i dodatkowy bonus. Wtopione niby grosze, ale trochę irytuje:siara:.
 
Back
Top