Bellator 258/ PFL/Armia Fight Night/EFC 85

barthez01

Bellator
Featherweight
Zaczynamy! :beer:


Bez tytułu.png

Bellator 258

Bez tytułu.png


Bez tytułu.png
Bez tytułu.png
 
Oglądam te walki Archulety i Pettisa w Bellatorze i mam tylko jeden komentarz: ale mnie ten Goldberg wkurwia :facepalm: coś jak Rogan ostatnio,jak ja te wszystkie UFC z nimi wyoglądałem to sam nie wiem...
 
Z Armii wpadł mi w oko Dyminski.
Dobrze prezentował się na Mistrzostwach Europy i widać, że dobrze czuje się w płaszczyźnie parterowej i szuka poddań.
Nie będzie tajemnica, że Dyminski będzie tego szukał i to uczyni.
Kurs @2.41 do rozważenia
 
Carvalho ten szrot bezproduktywny w walce, wchodzi do walki z Larkinem. Walka w wadze niżej niż w tych co walczył ostatnio. Będzie jeszcze gorszy niż ostatnio, tylko że gorzej to już nie można chyba zawalczyć :lol: akurat jemu to nic nie pomoże, te zejście niżej.

Ciekawe ile dadzą. Bo ostatnio powiedziałem na każdego kogo dostanie w kolejnej. A Larkin go obskoczy bez problemu.
 
Carvalho ten szrot bezproduktywny w walce, wchodzi do walki z Larkinem. Walka w wadze niżej niż w tych co walczył ostatnio. Będzie jeszcze gorszy niż ostatnio, tylko że gorzej to już nie można chyba zawalczyć :lol: akurat jemu to nic nie pomoże, te zejście niżej.

Ciekawe ile dadzą. Bo ostatnio powiedziałem na każdego kogo dostanie w kolejnej. A Larkin go obskoczy bez problemu.
Na Betcliku 1.62 Larkin
 
EFC

Cameron Saaiman @1.45​

Co tu można napisać o tym zawodniku. Zbytnio dużo materiału nie nazbierałem o nim i jego przeciwniku, ale można Camerona wyróżnić na tle Billego, że Cameron Saaiman jest mobilniejszy, potrafi bardzo dobrze kopać lowkingami, klincz przy siatce jak i sam parter jest w jego wykonaniu lepszy. Potrafi obalić.
Według mojej oceny jest to typ do pogrania. Jeśli ktoś sobie odtworzy tych dwóch zawodników to sam stwierdzi, że można pare groszy zainwestować.
 
Szymon Karolczuk podaje typy na Armia Fight Night Special Edition

 
Na te walki kursy będą kiepskie bo faworyci konkretni.
Nie trudno się domyśleć o jakie chodzi walki.
 
Armia, EFC i PFL ma już pełna kartę jedyne bellator nie ma więc pewnie mówicie o bellatorze to juz chyba wiem o kim
 
Na kuponie ląduje u mnie też z Bellatora Johnny Eblen
Niepokonany zapaśnik z ATT
3 walki dla Bellatora i wszystko decyzja nie z leszczami do jednej bramki
Kondycyjnie sprawdzony
Rywal 37 letni nie najwyższych lotów, taki do kolejnego przejścia
 
Last edited:
Mam go na kuponie.
Z ankosu jeździ po zawodach adcc czy bjj i jest zawsze na pudle.
Dobre warunki fizyczne. Powinien sobie z rywalem poradzić.
Karolczyk ma niebieski pas, a Czyżewski już ponad dwa lata temu purpurę zdobył, a to chyba coś znaczy, a jego bazowa dyscyplina to k1, ja bym jednak stawiał ku jemu.
 
Back
Top