Bellator 258/ PFL/Armia Fight Night/EFC 85

Soto i Anderson mogą zaskoczyć.

Anderson ? tutaj akurat żadne zagrożenie w stójce a tym bardziej w parterze. Akurat tą walka od nocy analizuje. W ostatnim pojedynku męki z jakimś bumem z faveli tylko przypadkowy fartowny kopniak jak rywal się podnosił uratowały mu dupsko.

Page wygra pajacowaniem, skakaniem, raz na jakiś czas zryw z ciosem. A jakiś Soto mnie nie interesuje.
 
Wiadomo że taki ma plan a jak wchodzi do klatki coś mu tam przeskakuje w głowie i zapala się tryb napierdalanki. Chyba mówił że z psychologiem zaczął pracować. Ostatnia walka trochę napawa optymizmem z tym.
Też idę w jego stronę, no ostatnia szansa bo jak przegra to po chłopie a tak to można coś jeszcze uratować hehe
 
Soto i Anderson mogą zaskoczyć.

To łap na podatek albo na podbicie z Boksu Alveraz który w sobotę wyjaśni Cygana Saundersa. Ja go mam po @1.17

No fajnie podbił kupon :beer: tutaj overy czy undery to loteria. Albo na pkt albo po ciosie na korpus padnie jak scyzoryk.
 
Anderson ? tutaj akurat żadne zagrożenie w stójce a tym bardziej w parterze. Akurat tą walka od nocy analizuje. W ostatnim pojedynku męki z jakimś bumem z faveli tylko przypadkowy fartowny kopniak jak rywal się podnosił uratowały mu dupsko.

Page wygra pajacowaniem, skakaniem, raz na jakiś czas zryw z ciosem. A jakiś Soto mnie nie interesuje.
Nie analizowałem tego, bazuje na pamięci i z tego co pamiętam to Pejdża kontrolował fragmentami w parterze nawet kickbokser Daley. Andersona kojarze że umie coś w parterze, za chwile obejrze ich walki to bede wiedział więcej.
Soto może wykoleić Almeide jeśli przetrwa 1 runde.
 
Jutro gram Kijanczuka @1.40 (po tyle jest w necie) ziemniaki podobnie.

Rywal z Chorwacji nie walczył 2 lata. Nie no kurwa jak tu go wykolei to ja odpuszczam.

Mimo tragicznego bilansu ostatnich walk, to Kijańczuk bierze walke 3 tygodnie przed galą. Nie wiem, czy to jest rozsądny gość. Ja bym nie ruszał. Ogólnie śmierdzi mi ta gala underdogami.
 
Mimo tragicznego bilansu ostatnich walk, to Kijańczuk bierze walke 3 tygodnie przed galą. Nie wiem, czy to jest rozsądny gość. Ja bym nie ruszał. Ogólnie śmierdzi mi ta gala underdogami.

Przecież to przedłużenie przygotowania od ostatniej walki która trwała krótko.
 
Znalazłem fajny typ, Page nie wygra w pierwszej rundzie @1.39. Poddać nie podda bo posiada za mało umiejętności parterowych, znokautować Andersona tez będzie ciężko (zawodnik nigdy nie skończony przed czasem), myślę że warto.
 
Mimo tragicznego bilansu ostatnich walk, to Kijańczuk bierze walke 3 tygodnie przed galą. Nie wiem, czy to jest rozsądny gość. Ja bym nie ruszał. Ogólnie śmierdzi mi ta gala underdogami.
Stawianie na zawodników którzy wyznają zasadę "zabij albo zostań zabitym" a takim niewątpliwie jest Kijana zawsze wiąże się z ogromnym ryzykiem i nie obchodzi mnie co mówi w wywiadach on dziką bitke ma po prostu we krwi, natury nie oszukasz.
 
Stawianie na zawodników którzy wyznają zasadę "zabij albo zostań zabitym" a takim niewątpliwie jest Kijana zawsze wiąże się z ogromnym ryzykiem i nie obchodzi mnie co mówi w wywiadach on dziką bitke ma po prostu we krwi, natury nie oszukasz.
Prachino ostatnio przed walką mówił, że idzie na żywioł w 1 rundzie od początku i jakoś przeżył. Może Kijana też da radę. :mamed:
 
Prachino ostatnio przed walką mówił, że idzie na żywioł w 1 rundzie od początku i jakoś przeżył. Może Kijana też da radę. :mamed:
Tyle że Prachnio jest o wiele lepszy kondycyjnie niż taki Kijańćzuk a to ma bagatelne znaczenie.
 
dobrze ze sprowadzenia siadaja temu mixowi bo stojkowo by to wjebal kurs na niego do 1.25 urósł na live na unibecie po 1 rundzie
 
Back
Top