Bellator 258/ PFL/Armia Fight Night/EFC 85

Karolczyk ma niebieski pas, a Czyżewski już ponad dwa lata temu purpurę zdobył, a to chyba coś znaczy, a jego bazowa dyscyplina to k1, ja bym jednak stawiał ku jemu.

W takich walkach na takim poziomie każdy wynik możliwy i można śmiało grać rywala po takim kursie
 
Jak coś to już są kursy na pozostałych faworytów z Bellatora
1.08
1.14
Także łapać tego tamtego :wink2:
Carvalho ten szrot bezproduktywny w walce, wchodzi do walki z Larkinem. Walka w wadze niżej niż w tych co walczył ostatnio. Będzie jeszcze gorszy niż ostatnio, tylko że gorzej to już nie można chyba zawalczyć :lol: akurat jemu to nic nie pomoże, te zejście niżej.

Ciekawe ile dadzą. Bo ostatnio powiedziałem na każdego kogo dostanie w kolejnej. A Larkin go obskoczy bez problemu.

Lorenz Larkin @1.40 Betsson

Larkin & Eblen @1.79

Lecimy z Bellatorem. Dla mnie najlepszy dubel z tej gali. U innych Larkin nawet @1.50
Karabiny-Maszynowe-87930.gif
 
Last edited:
Duży ten rywal Werduma.... Ciekawe czy potrafi coś ten typ.....
Coś tam obejrzałem już wcześniej i zrezygnowałem z gry Werduma (wstępnie miałem w planach). Ten Ferreira jak na takiego giganta jest całkiem dynamiczny, widać moc w uderzeniach, ma też brązowy pas BJJ.
 
@Evo i co tam wysmyczyłeś na weekend?
Słabo, bo spodziewałem się trochę lepszych kursów a też jedna pewka, którą miałem grać, wypadła z karty PFL.
Poszło:
Mix(1.15)+Shlemenko(1.22)+Freire(1.36) @1.91 za 500EUR

Obok tego jeszcze biję się z myślami czy grać osobno UFC, tam rozważyłbym dubel:
Klein+Daukaus, ale prawdopodobnie zrezygnuję.
 
Słabo, bo spodziewałem się trochę lepszych kursów a też jedna pewka, którą miałem grać, wypadła z karty PFL.
Poszło:
Mix(1.15)+Shlemenko(1.22)+Freire(1.36) @1.91 za 500EUR

Obok tego jeszcze biję się z myślami czy grać osobno UFC, tam rozważyłbym dubel:
Klein+Daukaus, ale prawdopodobnie zrezygnuję.
A coś z tych mniejszych gal? Co sądzisz o nich? na best fight odds dużo tego
 
A coś z tych mniejszych gal? Co sądzisz o nich? na best fight odds dużo tego
Obejrzałem UFC, Bellator, PFL, więcej mi się nie chce, na pierwszy rzut oka nic tam nie widzę ciekawego z tych mniejszych gal, trzeba by szukać, u mnie nie ma chęci.

Jak szukasz czegoś pewnego, to:
Tańcula z FAME MMA - można ładować grubo - u mnie poszło singlowo za 870EUR po kursie @1.21 (3x 290 - więcej się nie dało, a chętnie bym dograł po takim kursie). To jest lokata - wystarczy wpisać w YT: sparing murański zadora i zobaczyć jak się ten gość zachowuje. Ten Tańcula też zwykły pajac, ale tego płaczka ubije, kiedy tylko zechce.
 
Last edited:
Gra ktoś Sygule po @1.40?

Syguła to rzut monetą, na wotore pokazala się świetnie, a na afn dramat, oprocz tego ze jest fajna dupcia to niewiele mozna o niej powiedziec... kwestia jak bardzo andrzej na nią wpłynął, dostając zawodniczke z boksu powinna ją bez problemu obalic i utrzymywac w parterze, albo skończy np skretowka, bo widać ze je lubi, ale.... może być znow bezradna jak w styczniowy wieczór
 
Nikt co widać oprócz Ciebie nie jest w gorącej wodzie kąpany i nie rzuca się jak szczerbaty na suchary na wszystko co tylko dadzą do oferty. Badziew czy nie badziew.

:cool:
Co za różnica? Ostatnio dałeś swojego Bryle niby przeanalizowanego i co?
Ja widzę faworytów i ich pogram i nic Ci do tego :)
 
Goltsov z nowym rywalem na szybko wziętym na zastępstwo kursik 1.25 spoko jak dla mnie, obok niego Delija.
Tyle z PFL.
Bellator:
Mix
Freire
Moze ten Eblen
 
Sygula jest na naszej liście wstydu razem z Loska co nie @Evo, HighRisk...
Jej już nie zagram..
 
  • Haha
Reactions: Evo
czemu parobiec jak widzisz tą walke?
wycenę % widzę zdecydowanie bliżej remisu, te wszystkie olbrzymy już kilka razy były weryfikowane na Gromdzie; czasem podśmiewa się internet z GOATa ale chłop jednak jakieś doświadczenie w bitce ma, a Grzesiuk co ? kibol Arki - już za to ujemne punkty do skilla ;). Goat się ostatnio spompował ale idę o ( dosłownie !) zakład, że jeśli temat będzie się przedłużał większy spuchnie szybciej, i to tyle :)
 
Goltsov z nowym rywalem na szybko wziętym na zastępstwo kursik 1.25 spoko jak dla mnie, obok niego Delija.
Tyle z PFL.
Bellator:
Mix
Freire
Moze ten Eblen
.Pacheco dla mnie pod każdy kupon, pokonywała naprawdę solidne zawodniczki pokroju m. in Kaufman, Pajic doświadczenie bez podjazdu + pokonywała same świeżynki i jakiegoś serbskiego Janusza wziętego z fabryki prosto po robocie. Brazylijka na moje poskręca w parterze. Kurs niezbyt zachęcający bo @1.18 ale ja to biore.
 
a skad ich znasz oceniasz po warunkach fizycznych tylko to zwykle strzaly sa
Gleba i Piecia mają doświadczenie w boksie. Bochen wygląda jak typowy ochroniarz z galerii handlowej, a Psycho to kolejny kibol z miną jakby miał się zaraz zesrać.
 
Back
Top