Autografy ludzi ze świata MMA

Pain, można również prosić o adres? :-) Jak coś to pisz: [email protected]. Jak to wysłać to chyba było na poprzednich stronach, to ogarnę później. :-) Autograf mistrza, to naprawdę coś wielkiego. Graty!
 
Jak zdobywacie te autografy ?;) piszecie z prośbą o wysłanie autografu poprostu na ich adres?:)
 
dziś dostaje przesyłkę drugi dzień z rzędu jak nigdy ;) autograf nie może się równać z wczorajszym ani troszkę



c6e1b78d0dd7fd768749c2ec7ac5dc3aa,4,0.jpg
 
Fajna sprawa :) Ile kosztuje wysłanie takiego listu do zawodnika (wliczając już wszystkie koszty razem ze znaczkiem zwrotnym ) ?
 
Aha, mam nadzieje, że ci przyjdzie autograf od Rorego. Ja tak pomyślałem, żeby wysłać do Rorego i GSP zobacze może wyśle, tylko najpierw musiałbym to rozkmininć jak sie to robi:-)
 
W przypadku Rorego to bym się bał, bo może wysłać z powrotem odcięty palec czy coś ;)



Fajna zabawa z tymi autografami, może w przyszłości też w tym spróbuję sił.
 
Ile kosztuje wysłanie takiego listu do zawodnika (wliczając już wszystkie koszty razem ze znaczkiem zwrotnym ) ?








znaczek do USA 5 zł zamiast znaczka zwrotnego dajesz tzw kupon międzynarodowy. one zawsze kosztowaly też koło 5-6 zł ostatnio u siebie na poczcie kupiłem kupony za 2 zł 10 gr -_- więc albo się babka walnęła albo potaniały do tego koszta wywołania zdjęć minimum 10 zł no i dwie koperty jedna zaadresowana na Twój adres i włożona do środka. Nie ma tragedii jak chesz sobie uzbierać kilka konretnych autografów, gorzej jak zaczynasz już lecieć na ilość to koszta są dość duże, bo to idzie niemalże hurtem.





Ja tak pomyślałem, żeby wysłać do Rorego i GSP zobacze może wyśle, tylko najpierw musiałbym to rozkmininć jak sie to robi
smile.gif






wysłałem i do tego i do tego. GSP odpisuje ale po bardzo długim czasie. ja czekam od listopada i nic ;) Gadałem z ludźmi ze stanów to mnie zasmucili skolei tym, że Rory jeszcze nikomu nie odesłał autografu no ale może się fartnie i coś się zmieni ;)











chetnie wyśle do Alistera, słał ktoś już i czy odpisał ?






ponoć nie odpisuje, choć osobiście nie próbowałem do niego słać.
 
jak chcesz autograf od aliego to pisz do walusia moż coś ogarnie... ogólnie proponuje pisać do campów gdzie latają nasi może coś ogarną :D



ale nie wiem nie znam się:D mam tylko autograf pudziana z 1998 roku
 
Tak przeglądam te wasze wstawki z autografami i stwierdziłem, że fajnie było by mieć takie na własność. Już przygotowałem sobie fotki, koperty już mam. Jutro powysyłam parę listów i zobaczymy czy coś wróci. (na początku do naszych krajowych zawodników, a potem do zagranicznych)
 
Na Facebooku możesz podbić np. do Jurasa, Kornika, Jotki, Naruszczka też odpisywał (chociaż nie mnie), do Helda pisałem na FB i maila do Bastionu, nie dostałem odpowiedzi ani tu ani tu, tylko sam autograf potem, więc nie wiem, któe żrodło było dobre, Nastuli do klubu.
 
A właśnie. Jak chcę autograf kilku zawodników z danego klubu to wysłanie jednego listu "zbiorczego" nie będzie jakąś mocną wpadką?
 
Jeszcze na maila do Ankosu można pisać. Ja poprosiłem o autografy Borysa, Gamrota i Włodarka, to nawet zrobili wspólne zdjęcie i się wszyscy podpisali :P
 
Ja napiszę cos od siebie, parę miłych słów bo to na pewno będzie przyjemne dla zawodników. Oni dają mi super frajdę to czemu miałbym im tego nie powiedzieć (napisać).
 
no coz to i ja nie bede gorszy i przy okazji troche swoj angielski podszkole wiec nie ma tego zlego. To trzeba poszukac kilka adresow i wysylamy. Macie jeszcze jakies porady dla poczatkujacego ?
 
Back
Top