Autografy ludzi ze świata MMA

e mail. na fb napisałem pytane o piosenkę na wejście z ksw 20 i nie dostałem odpowiedzi do dziś ;)
 
Zdjęcie czy adres?



Nie mam obecnie dostępu do skanera, ani aparatu, więc nie mam jak (dlatego nie wrzuciłem całej kolekcji). Adres to:



-



Ronda Rousey



601 S. Brand Blvd



Glendale, CA 91204



Stany Zjednoczone



-



A sam autograf wygląda tak:



A1o_5lpCMAIyVR2.jpg
 
Tak z ciekawości, bo do podpisów podchodzę sceptycznie,



ktoś próbował kiedyś wysłać zapytanie do 209? Zanotowano jakieś odpowiedzi od Diaz'ów?
 
z tego co patrzyłem na amerykańskich stronach to od Nate Diaza ludzi dostawali odpowiedź. Sam do niego list zaadresuje w listopadzie w większym rzucie ;)
 
Skąd masz?



Ja będę próbował na dniach zdobyć autograf od Janka i Damiana Janikowskiego, jak znajde adres, lub e-mail.
 
Ja napisałem do Ankosu, nie dostałem nawet mailowej odpowiedzi, dodatkowo zapomniałem podać adresu w e-mailu, za jakiś czas chyba napiszę ponownie.
 
Ja od Ankosu dostałem odpowiedź na następny dzień. Napisali, że proszą o cierpliwość, nie są w stanie powiedzieć kiedy dokładnie wyślą, ale postarają się jak najszybciej to załatwić.
 
również i ja dodałem dziś do kolekcji podpis Krzyśka Jotki. Dobry tydzień jak dla mnie Różal i Krzysiek.
 
dzięki Sajd, jak możesz kulnij swój mail, żeby nie było nieporozumien i dogadam resztę z Tobą ;)
 
Chyba zacznę również wysyłać ... fajna sprawa i pamiątka ... Ja niestety mam tylko od Raya Sefo :)
 
081cdf6e9a999ad64a9811609a404759a,4,0.jpg




Mam jeszcze takie samo zdjęcie Kornika jak Painkiller i autograf Naruszczki, ale lekka amatorszczyzna bo wydrukował swoje zdjęcie na kartce... : )
 
Back
Top