Autografy ludzi ze świata MMA

Kompletnie nie rozumiem jak może komuś sprawiać przyjemność posiadanie karteczki z podpisem swojego ulubieńca. Ja kiedyś dostałem autograf od Alexa E. (tak akurat wyszło, byłem w loży prasowej i każdy brał, więc nie chciałem się wyróżniać) ale kartka z tym podpisem szybko poszła na filterki, hehehe.
 
Wiadomo, że fotka fajniejsza i wolałbym fotkę z Frankiem, ale na razie nie przewiduję ani swojej wizyty w NJ, ani jego u nas w kraju. Także chociaz kartka z podpisem by mnie strasznie jarała.
 
Mógłby je podpisywać nawet mały, pomarszczony elf na jego zlecenie. I tak się tego bym nie dowiedział, także warto byłoby wierzyć, a wtedy takie zdjęcie ma już wartość sentymentalną. :-)
 
A jaką masz pewność że on to podpisał ?








nie wiem czy on. wyslałem list na adres jego gymu, ludzie ze stanów piszą, ze autograf jest prawdziwy bo porównywali ze swoimi, które zebrali po jego walach więc nie mam podstaw by nie wierzyć w orginalnośc tego autografu po za tym jakby mieli odeslać fake to wydaje mi się, że szkoda by im było czasu i tak dalej na odsyłanie fake podpisu jakiemuś randomowemu kolesiowi z odległej Polski.




Kompletnie nie rozumiem jak może komuś sprawiać przyjemność posiadanie karteczki z podpisem swojego ulubieńca.


wiesz nauczyłem się cieszyć drobiazgami. Dla Ciebie karteczka a dla mnie coś wielkiego co czasem ciężko ubrać w słowa. I o ile podpis Frankie Edgara wywołał u mnie wielką radość tak autograf Lenne Hardt szok a Mirko Filipovica wręcz wzruszenie. Różni ludzie różne zainteresowania.
 
Wczoraj zdobyłem pierwszy autograf w tym roku - po seminarium - Tomasz Drwal







cfca7ca6230354336526f62a15d8b0f0a,4,0.jpg
 
laqi zapomnial dodac, ze wygrales w amatorach, czy tam wsrod nei doswiadczonych- przed cohones sie nic nei ukryje :D
 
Sprzedałem go bo jestem zazdrosną mendą. Żart. Pan-killer ładne kimury zakładał, należało mu się. Cenne trofeum.
 
graty :D chwali się jak cohonesi odnoszą sukcecy :D ja też muszę się pochwalić że na obozie sportowym X lat temu wygrałem zawody ping-ponga pokonując w finale faworyzowanego męża wychowawczyni :D
 
laqi zapomnial dodac, ze wygrales w amatorach, czy tam wsrod nei doswiadczonych- przed cohones sie nic nei ukryje :D






uwierz, że jakbym w jakimś klubie trenował parter to bym sobie poszedł do tych co nie są stójkowiczami ;) a że z parterem ja mam kontakt tylko z okazji seminariów to nie będę udawał parterowca ;)
 
zeby nie bylo, to nie chcialem ci ujmowac nic (i mma nadzieje, ze tak tego nei odczytales :D), tylko pochwalic sie wiedza, jaka ma cale nasze forum :P
 
jakbym się uważał, za nadzieję polskiego mma to bym się obraził :P ale, ze moja styczność z grapplingiem jest od święta tym bardziej, że sa o tym otwarcie mówię nie mam powodu do obrażania się ;) a ta koszulka cieszy mnie tym bardziej ;)
 
To i ja się pochwalę plakatem, na którym zbieram sobie powoli autografy :-).

W kolejości zdobywania:

Juras
Janek
Mamed

Karolina
Saidov

Nastek
Anzor

Ekipa z KSW 23:
Melvin
Sean
Kendal
Kado

Chyba wszyscy.

Bardzo chciałbym zdobyć jeszcze autografy Cipka, Borysa i Kultiego, jednak nigdy nie wezmę go na jakiś dzień na Bemowie, bo boję się, że ulegnie zniszczeniu :-).




2013-06-10222454_zps6f04723e.jpg
 
fajny pomysł, ze wszystkim na jednym plakacie ;) weź może zamiast na bemowo na ważenie tak jak było przed ksw 22 na torwarze było dość spokojnie ;)
 
dawno nic do mnie nie przyszło aż tu w dzień chorobowego otwieram skrzynkę a tam;



14b4e20daac3ba362781f5ccb456f097a,4,0.jpg




oraz



182aaff5320eb4f783084649b75380c8a,4,0.jpg








ale oprócz tego była jeszcze jedna koperta chyba najcenniejsza w moim życiu ;)







ddd0300837c95468ff41393ae448cb6ba,4,0.jpg




:-) :-):-):-)
 
Back
Top