Autografy ludzi ze świata MMA

Do Jurasa, Kornika, Naruszczki i Jotko można śmiało podbijać na FB, sam dostałem od nich zdjęcia z autografem. Próbowałem już pare miesięcy temu zabrać się za wysłanie kilku listów do zagranicznych zawodników, ale gdy na poczcie zapytałem się o kupon IRC to facetka spojrzała się na mnie jak na idiotę...
 
chyba zagram w totka ... marzenia się spełniają :-)







c50f0cf52ef178325d23a5220ea0c27ea,4,0.jpg








:-):-):-):-):-):-)
 
ja takiego tygodnia w zyciu nie miałem. jakbym wiedział, ze sie odpowiedzi posypią jak pójde na chorobowe :-)
 
A akurat miałem pytać czy ma sens słać do Brazylijczyków :)



No to prędzej czy później się zapoluje na Juniora czy Pająka.
 
Mam zamiar wysłania kilku listów. Kilka pytań do "rutyniarzy" ; ). Czy zwykle dodajecie zdjęcie od siebie? Przy wysyłaniu kupujecie specjalne znaczki do USA i po prostu wrzucacie do skrzynki czy nadajecie przy okienku?
 
zdjęcie jest zawsze lepiej dodać, nie każdy ma swoje zdjęcia, ja zdjęcie dodaję. do tego oczywiście dodaję kupon (ostatnio pcham po dwa kupony) międzynarodowy (musi być podbity z lewej strony przez pocztę na której kupiłeś, żeby był ważny). koperte zwrotną zaadresowaną na mój adres. znaczek do USA kosztuje 5 zł i go kupuje w okienku na poczcie i to chyba tyle ;)
 
Dziś przyszła odpowiedź od Rousey (poprzedni podpis zgubiłem :D).



Adres:

Ronda Rousey



Glendale Fighting Club



601 S. Brand Blvd.



Glendale, CA 91204



Stany Zjednoczone
 
Gratulacje, zajebista kolekcja a co do Credeura to akurat jest na topie



http://www.mmajunkie.com/news/2013/06/ex-ufc-fighter-tim-credeur-surrenders-following-warrant-on-gun-drug-charges
 
Gratuluje autografow JDSa i Caina ;) choc osobiscie autografow nie zbieram, wolę zdecydowanie mieć jakies zdjecie z zawodnikiem ;)
 
Mam takie same zdanie jak Arlovski. Z autografów się wyrasta raczej, sam kiedyś ganiałem po empikach jak moi ulubieni wykonawcy podpisywali płyty, ale teraz bym nie mógł, to tylko podpis. Ale dobra, nie będę wam się wpierdalał z butami w zajawkę, chcecie to zbierajcie :D
 
dziękujemy ... wyrasta się ? w warszawie poznałem ludzi na oko starszych od mojego ojca zbierających autografy. żaden argument. hobby jak hobby
 
Pewnie, że fotka z zawodnikiem lepsza, ale jak się nie ma możliwości to i autograf fajny. Jeżeli nie chcecie oglądać autografów, to po co w ogóle wchodzicie w ten temat? Ja nie zbieram, ale skorzystałem raz z okazji i mam fotki z całą drużyną THW Kiel i autografy całej drużyny B|
 
LaQi,pierwszy raz wysylam zdjecia i to jest dla mnie czarna magia.W jaki sposob mozna to zmijszyc?
 
Back
Top