Autografy ludzi ze świata MMA

10fp8xh.jpg
 
Za Palmerke powinieneś mieć VIP na Cohones :D



Jak dodajesz np na Imageshack to masz tam jaki format foto ma byc
 
Tak,te zdjecia sa z ufc expo z lipca w Vegas.Dzisiaj wstawilem tez zdjecia do dzialu "Kobiety"i "Kobiety w MMA".Mam jeszcze tego troche,ale wolno mi to jeszcze idzie,tak ze po trochu bede sie staral je przesylac.
 
Nie wiem co jest z tym zdjeciem.Nie jestem w stanie zeskanowac go aby wyszlo prosto.Skanowalem kilka zdjec naraz itylko te mi ciagle tak wychodzilo.
 
Te 2 ostatnie fotki zamiescilem juz na innym dziale,ale mysle,ze tutaj pasuja najlepiej.Mam jeszcze 4zdjecia z autografami i dedykacjami do Was,tylko musze je jeszcze przeskanowac.Poza tym 11 podpisow z dedykacjami do Was,ale nie na zdjeciach,tylko na kartach sponsorskich,nie wiem czy to Was tez interesuje?.Wszystkie orginaly przesle do redakcji w niedlugim czasie[juz sie z nimi w tej sprawie kontaktowalem].
 
Jesli jestes kolekcjonerem autografow,to jest super.Ja nie bylem do tego przygotowany[osobiscie nie zbieram autografow],byli tacy,ktorzy mieli plakaty,magazyny,czy albumy ze zdjeciami[gotowe materjaly]przy sobie gotowe do danej osoby,ktora podpisywala.Podobno sa" zawodowcy",ktorzy z tego zyja.Ja robilem sobie zdjecia z nimi,gdy mieli cos do podpisywania,to prosilem o dedykacje dla Was.Autografy czy zdjecia to nie wszystko na takich fan expo,jest tam duzo promotorow odziezy,suplementow,publikacji itd.zwiazanych ze swiatem mma,gdzie mozna otrzymac darmowe testery ipromocje.Jest tam jeszcze duzo innych rzeczy,ale nie wiem czy to kogos z Was ciekawi.
 
No wlaśnie jestem ;) te ostatnie zdjęcia co dodałeś mi się akurat nie wyświetlają bo mam w pracy blokadę na imageshack, ale np autopgraf Pata Barryego jest jednym z moich może nie marzeń ale celów, dlatego cholernie Ci zazdroszczę, że miałeś okazje poznać do i zgarnąć ów autograf ;)
 
barry ladny ps :D britanka mega wyglada przy podpisywaniu tego zdjecia, zajebiscie ladna jest, jeszcze w jakims zwyczajnym topie
 
Nie no, zdjęcie z autografem który bierze się osobiście + fota to przy "pocztowym" autografie po prostu mistrzostwo. Ile kosztuje wejście na UFC Expo?
 
Ciekawe czy Palmerka potem wyszukała mmarocks w googlach. jak tak to:



HAJ BRITANI. AJ LOWIU. IM SO LONLEJ. KISS:-)



Ps: tak na prawdę jej nie kocham(tylko jej tego nie mówcie) ale pobujac by się z nią można było.
 
Mam pare zdjec,na ktorych nie moze sie ona powstrzymac od smiechu,gdy stalem przy niej do pozowania do zdjec i zazartowalem,ze tyle czekalem na ten momen,a teraz musze sie zachowywac[dobrze],gdyz syn sie patrzy.Jak mi sie uda zedytowac to zdjecie i wyciac swoja osobe to je przasle tutaj.
 
Sluchajac wczorajszej audycji mmajunkie radio,zrozumialem czemu nic nie dostajecie po napisaniu do Tristar.W wywiadzie F.Zahabi[glowny trener i wlasciciel]powiedzial,korespondecje jak ifizyczne kontakty fanow z zawodnikami nie sa tolerowane na terenie jego gymu.Zrobil tak od kidy GSP stal sie bardzo popularny i zaczeli dostawac fury listow jak i mnostwo odwiedzajacych fanow,co wedlug niego przeszkadzalo w treningu.Polecil kontaktowac sie z zawodnikami przez ich agentow.Pisze to tutaj,aby zaoszczedzic coniektorym na znaczki.Podobno z GSP mozna sie kontaktowac przez jego fanclub
 
Ten magazyn mialem ze soba podczas UFC world tour in NYC.Hendricks byl tam jedynym zawodnikiem "dostepnym"dla fanow,ale mimo to o jakies specjalne dedykacje nie bylo tam mowy.
 
Back
Top