Autografy ludzi ze świata MMA

Do Cormiera wysyłałeś, czy masz z wymiany? Wysyłałeś może foto do Velasqueza?
 
te ostatnie akurat dostalem od typa ze stanow, ktoremu ja wysłałem autografy polakow a on mi te. Do Caina 2 razy wysyłałem
 
A jak znalazłeś typka, tóry chciał się wymienić?



I jak zdobywasz inne autografy? Piszesz bezpośrednio do zawodników, wysyłasz im zdjecie, czy coś?
 
a jakos na forum fanmail się zgadalismy. zapytał o autografy polaków, jakie chciał takie mu zalatwilem i wyslałem a on mi w zamian przesłał mase gwiazd Velasquez. Cormier, Werdum i wiele innych. co do wysyłki to tak, piszę do zawodników dodając zdjęcie i kupony międzynarodowe, które kupuję na poczcie
 
Kupony międzynarodowe, żeby z łatwością mógł odesłać? Czaję :) A jak zdobywasz takie adresy zwodników? Ciekawy pomysł z tym.



Prowadzisz jakąś książeczkę, tzn. album z koszulkami gdzie trzymasz te autografy? Czy leżą luzem? :D
 
dokładnie. adresy zdobywam albo z fanmail, albo z grup tematycznych na fb albo sle do klubów na ślepo. mam swojego fotobloga, gdzie wrzucam skany a auografy trzymam w tekturowej teczce, moze w przyszłosci jakis album się zrobi ;)
 
siemanko, wie ktos jak zdobyć autograf om Mistrza Chaela ??? tzn. jaki jest jego adres ? i wysłać mi jego adres domowy na poczte ???
 
Dziękówa :-)



wiesz moze jeszcze czy Chael ma swoje zdjęcia przygotowane dla fanów czy lepiej wysłać mu jakąś jego fote ???
 
Zawsze się wysyła zdjęcie od siebie, i warto napisać jakiś list.
 
Wydaje mi się, że lepiej przezornie dodać zdjęcie od siebie. Sam się do tego zabieram już rok czasu, ale nie wiem jak takie zdjęcie stworzyć...



Pytanie do weteranów autografów, wywołujecie po prostu te zdjęcia zawodników u fotografa?
 
Painkiller z tego co wiem w Rossmanie w tych automatach często wywołuje, ewentualnie u fotografa właśnie.
 
@JDS,Solaris.Team Quest praktycznie nie istnieje[zostal podzielony/rozwiazany]a Chael przeprowadzil sie do kaliforni.Moze mnie ktos ubiegnie i poda jego nowe namiary,jesli nie,to postaram sie to znalesc i podac jutro.
 
Chael trenuje w kilku mniejscach,ale oficjalnie twierdzi,ze przeszedl do "Reign Training Center",ktorego wlascicielem jest Mark Munoz.Mozecie sprubowac na ich adres:Team Reign Training Center



22600 F Lambert street



Lake Forest,CA92630



USA
 
ja dostałem od MISTRZA odpis z team questu. na innym, większym zdjęciu niż dodałem do listu. Do wysyłki zawsze dodaję kupon międzynarodowy (najlepiej dwa) z lewej strony ostęplowany przez pocztę polską, zdjęcie i zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną. Dzis dwa no w sumie 3 pierwsze autografy w roku 2014 - Gandor Guelmino



77ad0dbeaf8be75d50f79ab8ef369991a,4,0.jpg




61e6a59a5d312e4ed27a1f87716cfac1a,4,0.jpg








8a1a219bde56c125a36d6caeda46b7c9a,4,0.jpg
 
Wysłałem Markowi zdjecie z adresem (e-mail też). Mark napisał mi, że nie będzie miał czasu na wysyłkę zdjęcia i podpisał mi sie w ten sposób (paint), po czym przesłał do mnie zdjecie mailem.
 
Mam pytanie, ma ktoś może autograf Machidy oraz adres/sugestię jak go zdobyć?



Pzdr!
 
Wielki szacunek dla was wszystkich za te zbiory. Jak się to przegląda to od razu chce się iść na poczte i za to zabrać. Jestem pełen podziwu i szacunku dla was za to hobby! :)
@Painkiller autograf od Tottiego zdobyłeś też listem?
 
Back
Top