Autografy ludzi ze świata MMA

Tak oglądam te zdjęcia i oglądam... i zacząłem kurde zazdrościć! Kiedyś za dzieciaka kupowałem sobie z allegro autografy piłkarzy. Rząse, Kosa bodajże mam. Gdzieś Małysza jeszcze leży.
Ale to jest naprawdę świetny pomysł. Zaczynam się namyślać czy nie wysłać na próbę paru listów, choć to naprawdę dziwna sprawa dla mnie - człowieka nowego pokolenia, który ostatnio na poczcie był z babcią, w wieku 12 lat.
Poczytam sobie ten poradnik na pierwszej stronie i może coś sklecę, ale mam takie pytanie: jaki jest procent kopert z podpisem? Wszyscy fighterzy się w to bawią i cieszą fanów, czy może co ósmy, a reszta wypierdala listy do śmieci?
 
@Gayevsky
Mam dokładnie tak samo jak Ty. Poświęć troszkę czasu i przejrzyj wszystkie strony w temacie bo naprawdę warto. Praktycznie na każde pytanie znajdziesz odpowiedz.
 
Przeczytałem wszystko, od deski do deski. Szczerze mówiąc, myślałem, że foty dają swoje, ale skoro lepiej dodać to zaraz sobie poszukam parę fajnych, jasnych (co by było dobrze widać podpis) ujęć i w weekendzik lecę do fotografa.
Ale mam pytanie, na które odpowiedzi nie znalazłem na poprzedniej stronie: jaki format zdjęć wywołujecie? Bo tak sobie myślę, że fajnie by było sobie gdzieś powiesić i zrobić galerię na jakiejś ścianie albo tablicy i chyba lepiej by było wysyłać małe zdjęcia (w sensie takie, jakie się wywoływało z aparatu na klisze).
 
jeśłi przesyłają Ci zdjęcia zwłaszcza ze stanów to często takie A4. Wymieniam sie z kolekcjonerem z USA to on mi zawsze podsyła autografy na takich dużych zdjęciach. Ja osobiście wywołuję zdjęcia w standardowym formacie 15 x10 czy jakoś tak oczywiście matowe, żeby ociski palców nie zostawały :-)
 
b198c796e5f26c6b80b73a217cb5f202a,4,0.jpg








f0035deddeaf270d606b410e18a18d03a,4,0.jpg




takie tam dwie nowosci
 
Pain, tak z ciekawości, odpisał Ci Cain? Czy nadal czekasz? Zakładam, że jak nie wrzuciłeś, to pewnie olał temat, ale może....
 
Jak to uśmiech na twarzy zmienia cała buzię. Wystarczy porównać Ronde uśmiechniętą a naburmuszoną wchodzącą do klatki. Za autografy :-)
 
Poznańska oszczędność. Nawet autograf przyszedł na starej niepotrzebnej kartce. Co jest po drugiej stronie:)?
 
bilans mojego uzycia wody :D jak rano wychodziłem to to ze skrzynki na listy wyciagnąłem i hak sie okazało to był jedyny kawałek papieru jaki miałem
 
Przełamałem się! Godzina spędzona na poczcie, wyczerpujące listy do Cain, GSP i Dany poszły. Czekamy!
 
Nie, zdjęcia nie wysyłałem.



Zdziwiło mnie ogólnie, że te co dostałem jest w formacie A3. Myślałem, że będzie w rozmiarze standardowej koperty : )
 
Mozecie mi napisać krok po kroku, dokładnie, jak to robicie?



Dwie koperty (jedna powrotna), znaczek powrotny, drukujecie własne zdjecie (jako zwykły obrazek, czy na śliskim papierze jak zdjęcie?),podajecie adres, dajecie swoje dane już wypełnione, piszecie jakiś list? Najlepiej byłoby w punktach, może bym wysłał do kilku... :)
 
Midern jest wszystko na pierwszej stronie tematu. Też się chyba za to zabiorę, przynajmniej do kilku zawodników. Jakie koszty jednego listu?
 
Midern jest wszystko na pierwszej stronie tematu. Też się chyba za to zabiorę, przynajmniej do kilku zawodników. Jakie koszty jednego listu?
 
Osobiście swoich zdjęć nie dodawałem. Na 3 przesyłki wydałem ok. 35 złotych - znaczki na priorytet do USA - ok. 6 zł, kupon IRC - 5 zł, koperty ok. 1 zł. Wszystkie 3 adresy wziąłem ze strony fanmail.biz. Do Dany poszło na:

Ultimate Alliance Fighting Championships, LLC
2960 W Sahara Avenue
Suite 100
Las Vegas, NV 89102
USA
 
Back
Top