Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne

Gdzieś też można było bonus wykorzystać tylko na 3-zdarzeniowy zakład. Także czytać regulaminy, bo można wtopić

Tak jest w Expekt i w Betclic lecz jak postawisz na więcej niż jeden zakład w taśmie to tego warunku już nie ma :) Chyba że piszesz jeszcze o innym buku to nie wiem :)
 
W żaden ten sam dzień. 3-drogowy przy singlu, od dwóch zdarzeń mogą być już 2-drogowe.
Co do tematu do mocno byłem napalony na typ na Sajewskiego, ale mam coraz więcej wątpliwości. Mimo dojeżdżających do Gdyni zawodników, martwi brak dobrych sparingpartnerów, długa przerwa i fakt, że to debiut(chociaż wydaje się, że Łukasz ma mocną psyche). Poza tym, jak ktoś wyżej wspomniał, podobno niemiec rzucił robotę na czas przygotowań i trenuje w TMT. Ogólnie Sajewski wydaje się lepszym zawodnikiem, ale wobec powyższych czynników i sporej siły Heina, boję się o jakąś decyzję dla niemca, bo skończenia tu nijak nie widzę.
 
Cytat z regulaminu betsson:
"- Promocja dotyczy tylko pierwszego zakładu postawionego po dokonaniu pierwszej wpłaty. Zakład ten musi być rozliczony jako przegrany tego samego dnia, w którym został postawiony. Pierwszy postawiony zakład nie musi być zakładem pojedynczym, aby brał udział w promocji."

Ja tego nie doczytałem uśpiony promocją z betclicu, w którym zwrócili bez problemu i złożyłem zakład dzień wcześniej. Myślałem już, że 2 stówy przepadły, ale o dziwo po paru dniach się zalogowałem i patrzę "200 zł" :dance:
 
Czyli dobrze coś pamiętałem że ktoś coś takiego napisał... najważniejsze jest że zwrócili w tej sytuacji :) Dzień wcześniej więc być może to nie miało znaczenie a np. 3 dni wcześniej to by już tak kolorowo nie było... więc pisałem dla ostrzeżenia bo jest to "trochę" niejasne.
 
Ta ja po Antku pisałem jak byłem na -425 zł po gali. Lepszy cashback jest na betclicu, bo tam można od razu wypłacić, a na betsson nie dość, że dziwny ten regulamin to jeszcze zwracają w postaci bonusu, który trzeba obrócić po kursie 1,5 w ciągu 5 dni, więc po przegranej trzeba stawiać pedalską piłkę :crazy:

No, ale fakt - jak zobaczyłem, że zwrócili to się tak cieszyłem, że już te -225 zł tak nie bolały
 
Pojawily sie juz dodatkowe opcje kursow na UNIBET. KO, TKO w wykonaniu Asi 1.62. Calkiem przyzwoicie, wchodze w to.
 
Witam. Powiedzcie mi proszę jak to jest z obstawieniem rund o/u. Kiedyś pamiętam na forum gdzieś była dyskusja, że w przypadku obstawienia np. over 1.5 rundy zakład rozliczany jako wygrany jest w sytuacji gdy zawodnicy wyjdą do 3 rundy. Jak są rozliczane under 1.5 i 2.5? Jest to brane dosłownie do np. 7min29sec i odpowiednio 12min29sec? Bierzecie w ogole pod uwagę typ under 1.5 (3.0) lub under 2.5 (2.10) w walce JJ vs JP ?
 
Witam. Powiedzcie mi proszę jak to jest z obstawieniem rund o/u. Kiedyś pamiętam na forum gdzieś była dyskusja, że w przypadku obstawienia np. over 1.5 rundy zakład rozliczany jako wygrany jest w sytuacji gdy zawodnicy wyjdą do 3 rundy. Jak są rozliczane under 1.5 i 2.5? Jest to brane dosłownie do np. 7min29sec i odpowiednio 12min29sec? Bierzecie w ogole pod uwagę typ under 1.5 (3.0) lub under 2.5 (2.10) w walce JJ vs JP ?

To musisz sprawdzać w regulaminach buków. Np. w Betsafe i Pinnacle 1,5 rundy upływa w momencie 2:30 drugiej rundy. Gdzieś czytałem, że w unibecie liczy się każda rozpoczęta runda czyli walka kończy się w 30 sek drugiej rundy, ale jest już liczone jak 2r czyli under 1,5 nie wchodzi (nie dam sobie ręki uciąć z tym unibetem, bo tam nie gram)
 
Bierzecie w ogole pod uwagę typ under 1.5 (3.0) lub under 2.5 (2.10) w walce JJ vs JP ?
Ja bralem, ale jesli za zwyciestwo Asi przez KO/TKO UNIBET placi 1.6 to mysle, ze bez sensu ryzykowac bo nie do konca wiadomo czy nasza mistrzyni chce isc w slady Rondy czy dla odmiany poczarowac troche swoja technika przed skonczeniem. Under 2.5 u tego buka oznacza, ze walka musi skonczyc sie przed uplywem polowy czasu 3 rundy.
 
Jak liczą na Betsafe poniżej 2,5 rundy? Chcę postawić na Asię i nie wiem czy musi wygrać poniżej 12,5 min. czy jakoś inaczej?
 
http://www.ufc.com/news/Lukasz-Sajewski-Poland-Latest-Phenom
A co do betssona to:
"Aby odebrać swój bonus powitalny w Zakładach Sportowych:
1) Otwórz konto w Betssonie i dokonaj wpłaty
2) Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład, zwrócimy Ci pieniądze
3) Zwrot jest wypłacony w postaci bonusu *
* Bonus musi zostać obrócony jednokrotnie po kursie 1.5 lub wyższym."
Czyli mam nadzieję, że kupon wejdzie, dostane za niego bonus i ten bonus w ciągu 7 dni muszę obrócić po kursie 1.5 lub wyższym (pewnie jakaś piłka nożna albo coś :o) a jak nie to oddadzą 200zł i tyle mnie tam widzieli :)) (z tymi siedmioma dniami to gdzieś czytałem w regulaminie, ale teraz nie mogę nic znaleźć na potwierdzenie moich słów)
Jeszcze kolega otworzy sobie u nich konto na raz i rzucimy 200 zł na Hallmann + Sajewski + Asia, wyjdzie kurs koło 4.5.
 
http://www.ufc.com/news/Lukasz-Sajewski-Poland-Latest-Phenom
A co do betssona to:
"Aby odebrać swój bonus powitalny w Zakładach Sportowych:
1) Otwórz konto w Betssonie i dokonaj wpłaty
2) Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład, zwrócimy Ci pieniądze
3) Zwrot jest wypłacony w postaci bonusu *
* Bonus musi zostać obrócony jednokrotnie po kursie 1.5 lub wyższym."
Czyli mam nadzieję, że kupon wejdzie, dostane za niego bonus i ten bonus w ciągu 7 dni muszę obrócić po kursie 1.5 lub wyższym (pewnie jakaś piłka nożna albo coś :o) a jak nie to oddadzą 200zł i tyle mnie tam widzieli :)) (z tymi siedmioma dniami to gdzieś czytałem w regulaminie, ale teraz nie mogę nic znaleźć na potwierdzenie moich słów)
Jeszcze kolega otworzy sobie u nich konto na raz i rzucimy 200 zł na Hallmann + Sajewski + Asia, wyjdzie kurs koło 4.5.

Przecież masz wyraźnie napisane, że jeśli kupon NIE WEJDZIE, to dostajesz zwrot w postaci bonusu, który musisz obrócić. W sumie też niezła promocja, skoro obrócić trzeba tylko raz po kursie 1.5. Do jakiej kwoty bonus?
 
Przepraszam. Pytałem na czacie i poprawiam się, bonus obrócić trzeba w ciągu 5 dni a nie 7 jak pisałem wcześniej.
@Peer
Ciesze się, że zwróciłeś mi uwagę, gdyż sieje zamęt niepotrzebny samemu nie myśląc.
Wpłacam 200 zł:
Wygrywam - zgarniam kasę.
Przegrywam - oddają mi bonus w postaci 200zł, który muszę obrócić po kursie 1.5 lub wyższym (na zakładzie pojedynczym) w ciągu 5 dni.
SORRY za zamęt z mojej strony.
Edit1: @Peer do kwoty 200zł.
 
Last edited:
209n28x.jpg


Czytajcie uważnie regulaminy promocji. Sam się na tym złapałem. Te 3 punkty, które @MichasQ wkleiłeś nie są pełnym regulaminem. W lewym dolnym rogu na tej samej stronie masz "Warunki i Zasady" i po kliknięciu pojawia się regulamin, którego screen wrzucam. W tych promocjach u buków wszędzie są haczyki
 
A co myślicie o tym zakładzie? Walka kończy się przed 2,5 rundy za 2,20 na Betsafe. Moim zdaniem to niezła lokata.
 
A co myślicie o tym zakładzie? Walka kończy się przed 2,5 rundy za 2,20 na Betsafe. Moim zdaniem to niezła lokata.
Zależy jak Asia do tego podejdzie,mjak wjedzie w nią jak w w esparze to moim zdaniem może sie skończyć nawet w pierwszej rundzie, najwyżej w drugiej. Ale jeśli bedzie chciała pokazać większa ilośc technik i podejdzie do tego na spokojnie, to może trwać dłużej
 
Nigdy do końca nie wiadomo, ale stawiać na Asię za 1,12 to nie ma sensu, więc 2,20 za poniżej 2,5 rundy wydaje mi się korzystne
 
Nigdy do końca nie wiadomo, ale stawiać na Asię za 1,12 to nie ma sensu, więc 2,20 za poniżej 2,5 rundy wydaje mi się korzystne
żaden pewniak, pamiętam kilka wcześniejszych walk z Lima np i ciosy Asi na niej większego wrażenia nie robiły
Esparza padła bo jest cienka, nie wiem jak Penna
 
W walce z Limą Asia dopiero raczkowała w mma - teraz ma 3 pojedynki więcej, coraz śmielej sobie poczyna i nie boi się sprowadzeń. Także dla mnie ciekawe rozwiązanie. A już zwłaszcza na 5dimes po 2.50 - oby na pinnacle doszło tak samo.
 
Ale już Gadhela zaliczyła glebę po ciosie , więc te strzały Asi trochę ważą nie mówiąc już że jak na dywizje strawweight
 
raczej nie
oglądałem wszystkie walki Asi w MMA i u kilku rywalek ciosy Asi po nich absolutnie spływały
tak samo w muszej raczej rzadko zdarzają się nokauty, bo nie ma tej siły ciosy
Asia ma pierdolniecie, ale wszystkie rywalki na pewno nie beda nokautowane, Esparza tez przeciez padla bardziej psychicznie niz po jakims mocnym ciosie
nie znam ten Penne jak jest tak chujowa w stójce jak Esparza to faktycznie może paść
 
Jestem ciekaw a zarazem troche sie boje o to jak Sajewski poradzi sobie z presja debiutu na gali UFC... bez watpienia bedzie to w jego karierze najwieksze dla niego wydarzenie i stres moze go spalic. Oby nie : )
a i do Aśki under 2,5 nie jestem zbyt pewny. Czuje ze Penne okaze sie twardsza niz nam sie wydaje jednak mimo wszystko przegra napewno tylko mam watpliwosci czy tak szybko.
 
Jestem ciekaw a zarazem troche sie boje o to jak Sajewski poradzi sobie z presja debiutu na gali UFC... bez watpienia bedzie to w jego karierze najwieksze dla niego wydarzenie i stres moze go spalic. Oby nie : )
a i do Aśki under 2,5 nie jestem zbyt pewny. Czuje ze Penne okaze sie twardsza niz nam sie wydaje jednak mimo wszystko przegra napewno tylko mam watpliwosci czy tak szybko.
akurat Sajewski psychicznie wydaje sie bardzo mocny, do tego prawie zawsze walczy na wrogim terenie
 
To czy jest mocny psychicznie okaze sie dopiero na gali ew. moze na ważeniu. UFC to zupełnie inna bajka.
 
Back
Top