Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne

No tak się spodizewałem, bo jaki mieliby z tego zysk :D

Wieczorkiem wpłacę 25 zł na Betsafe. Zagram Sajewskego, Hallmanna i Sobottę w singlach (jest kwota minimalna stawiania? czy może być np. 2zł na dobry początek?). Może jakieś kupony zrobię też za małą cenę. Ale to już poczekam na posty fachowców, conieco podpatrzę i zobaczymy jak przyjdą kursy na betsafe. Myślę też, żeby od razu postawić mała kaske na Bispinga i Aldo.
Naturalnie,może być za 2 zł ale ja to sie tam chuja znam :D
 
wiem, że to nie ta gala, ale ktoś ogarniał już kurs na AG - DC? ~3 na Gusa, wow.
 
No tak się spodizewałem, bo jaki mieliby z tego zysk :D

Wieczorkiem wpłacę 25 zł na Betsafe. Zagram Sajewskego, Hallmanna i Sobottę w singlach (jest kwota minimalna stawiania? czy może być np. 2zł na dobry początek?). Może jakieś kupony zrobię też za małą cenę. Ale to już poczekam na posty fachowców, conieco podpatrzę i zobaczymy jak przyjdą kursy na betsafe. Myślę też, żeby od razu postawić mała kaske na Bispinga i Aldo.
Wszędzie, gdzie można grać złotówkami minimalna kwota jednego zakładu to 1zł. Chyba
 
panowie wchodzi ktos grubiej w Sajewskiego?po ostanich przygodach z UFC Krakow moje zapaly oslably,ale mysle sie skusic Asia+Lukasz+Sobotta oraz drugi bilecik Asia+Lukasz+Makhwan
Ten Nick Hein jest strasznie duzy jak na lekka,ogladalem walke z Vickiem,ma moc w lapskach
Naprawde tak wierzycie ze Lukasz da rade?Bardzo licze na niego ale znowu mam obawy jak przed Jan vs Manuwa.
Prosze podzielcie sie przemysleniami bo kasa mi sie topi:lol:
 
Ja chciałem wejść grubiej w bet na Sajewskiego, ale im bliżej gali tym większe mam obawy. Ta długa przerwa niepokoi. Żeby tylko nie wyszedł zardzewiały jak Cain. :(
 
Ja chciałem wejść grubiej w bet na Sajewskiego, ale im bliżej gali tym większe mam obawy. Ta długa przerwa niepokoi. Żeby tylko nie wyszedł zardzewiały jak Cain. :(
No wlasnie tak samo pomyslalem,szkoda ze taka duza przerwa tyczy sie to tez Pletwala bo ostry becik bym zapodal plus Asia....poczekam do wazenia:wall:
 
wywiad z Heinem znaleziony na forum sherdoga, z najważniejszych info zrobił sobie przerwę od służby w policji i od 2 miesięcy przygotowuje się na pełnych obrotach w Tiger Muay Thai ;) No nie wiem czy ten nasz Sajewski to taki jasny bet :)
 
Ja, w przeciwieństwie do Kirasa to faktycznie chuja sie znam, ale zastanawiam się czy warto "podbijać" (podbijać? takim kursem?) kupon Asią? Żeby tam 1.5 chociaż było
 
wiem, że to nie ta gala, ale ktoś ogarniał już kurs na AG - DC? ~3 na Gusa, wow.
Jasne ,że tak .Gustlik nie powinien paść psychicznie i w stójce raczej też nie wyłapie takiego lujosława jak ze słabym psychicznie Rumblem(giń kurwa za me piniondze).Najbardziej prawdopodobna jest decyzja dla DC ale kurs 3 pozwala myśleć obiektywnie ,że dobrym trzymaniem dystansu i kuciem prostymi z w miare dobrymi obronami sprowadzeń nie jest skazany na wpierdol a może coś Alex za trybi po tej bombie ostatniej i czymś zaskoczy.

@MichasQ
To już twoja decyzja.Sam wielokrotnie podbijałem kupony gównianymi kursami z tym,że to różnie jest.W tym wypadku nie sądzę ,że Asia może przegrać tą walke i jej zwycięstwa jestem pewien.Zależy za jaki hajs chcesz pograć i ile ewentualnie więcej wyciągniesz dorzucając nasza mistrzynie którą uwielbiam.
@VaeVictis jakiego kursu spodziewasz sie na under 2.5 w walce Asi ? bo szczerze mówiąc może być mocna decyzja albo w drugiej części pojedynku Asia rozwiąże to przed czasem i mam czujke,że poddania będzie chyba szukać bo coś mi w wywiadach te niespodzianki dziwnie się kojarzą.Scenariuszy jest wiele a jak kurs nie będzie kozacki to nie wiem czy jest sens ruszać.Oczywiście zrobisz jak uważasz.
 
Under 2.5 jest w tej chwili po 2.50.
A Ty jak uważasz Puczi ? sądzisz ,że walka wyjdzie poza trzecio runde ? Ja bym sobie życzył ale sądzę,że teraz troche więcej taktyki będzie.Mogę się mylić.Asia w stójce jest bardzo niebezpieczna i wystarczy jedna dobrze złożona kombinacja żeby ujebać.Sam już nie wiem.
 
@kiras oczywiscie mozesz miec racje, ale ja wciaz pamietam jak niewiele zabraklo by juz w 1 rundzie Asia skonczyla znacznie twardsza moim zdaniem brazylijke. Zagralem to juz wczoraj po 2.2 jesli dobrze pamietam, ale poki co za skromna 100. Poczekam co przyniesie tydzien.
 
A Ty jak uważasz Puczi ? sądzisz ,że walka wyjdzie poza trzecio runde ? Ja bym sobie życzył ale sądzę,że teraz troche więcej taktyki będzie.Mogę się mylić.Asia w stójce jest bardzo niebezpieczna i wystarczy jedna dobrze złożona kombinacja żeby ujebać.Sam już nie wiem.
Ja jestem fanem underów, zwłaszcza po kursie ponad 2.5 :) Joanna znokautowała bez problemu Esparzę, niewiele zabrakało, by Gadelha skończyła nieprzytomna. A w walce z Brazylijką Asia bała się o sprowadzenia - tutaj nie będzie musiała. Myślę, że wygra przez tko w 2 rundzie.
 
Serio kiras? Chcesz wciskać makwana po jednej walce, która trwała 7 sekund? Ryzyko w chuj
Nie chodzi mi o tamta walkę. Makwan ma dobre zapasy a fullen wydaje się do zrobienia.Fin w parterze jest też dobry.Zobaczę jeszcze
 
Nie chodzi mi o tamta walkę. Makwan ma dobre zapasy a fullen wydaje się do zrobienia.Fin w parterze jest też dobry.Zobaczę jeszcze
Nie no to, ze w parterze jest dobry to ja sie zgadzam. Ale bardziej bym dawał na Piotrka, on musi wygrywać z takimi ruskami
 
@Gaara
"On musi wygrywąc z takimi ruskami"
Fajnie, ja też bym bardzo chciał, ale jednak mam trochę obaw jak to się potoczy.
@kiras
Chyba, że faktycznie takie małe kursy coś dają to spoko. Myślałem, że 1.2 to trochę za mało by coś skoczyło :)
 
Widział tu ktoś w ogole walki tego musafajewa, czy tylko ze rekord i rusek patrzycie chłopaki ?
 
@Gaara
Ja powiem szczerze, jeszcze nie widzialem (wiem, nie powinienem mieć nic do powiedzenia w takim razie), ale bardziej boję się o to w jakiej formie jest Piotrek niż o tego ruska :)
@Gaara @kiras
A co myślicie o Sajewskim?
 
2zejdjd.png


Lahad underdogiem to lubię :boss:

Taisumov 1,61 też wygląda dobrze do dubla do tego Omer który w debiucie dał dobrą walkę z Allersem a ten Allen wziął tą walkę wczoraj to tak na pierwszy rzut oka :lol:
 
@Gaara
Teraz po obejrzeniu parunastu minut z tym Magomedem Mustafaev to faktycznie nie jest ON aż taki kozak jak sobie go sam wcześniej wyobrażałem.. zwracam honor :P i chyba w ramach pokuty rzuce coś na Piotrka :))
 
Widział tu ktoś w ogole walki tego musafajewa, czy tylko ze rekord i rusek patrzycie chłopaki ?
I kluczowe pytanie czy to byly walki tego wlasciwego Mustafeva :wink: ? Ja widzialem, bardzo chaotyczny, zapasy wcale nie tak imponujace, latwo wpada w techniki, daje sie przetaczac. Rosjanie, zwlaszcza ci nie do konca rosyjscy maja z reguly duza przewage silowa nad rywalami. Mysle, ze w przypadku Pletwy ten atut bedzie mocno ograniczony. Tym co mnie powstrzymuje przed grubszym obstawianiem Piotra jest obawa, ze patrzac na sposob jego przygotowan, byc moze zbyt mocno chce zostac strajkerem.
 
Back
Top