Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne

trzeba poczekać na Joanne przed czasem i jakoś słaby ten Sajewski ma kursik... myślałem że będzie większy :(
 
Opłaca się postawić kupon Sajewski+Hallmann+JJ i osobno pojedyncze kupony Sajewski i Hallmann? Nie pytam teraz o danych zawodników, tylko o taką technikę stawiania (kupon + osobno zawodnicy na kuponie).
 
Opłaca się postawić kupon Sajewski+Hallmann+JJ i osobno pojedyncze kupony Sajewski i Hallmann? Nie pytam teraz o danych zawodników, tylko o taką technikę stawiania (kupon + osobno zawodnicy na kuponie).
zależy jak grasz jak stawiasz 5zł to można większe ako
jak ktoś gra stawki już po kilka stów lub tysięcy to raczej nie warto ryzykować
lepiej skupić się na jednym pojedynku i zagrać grubiej
ale jakbym grało ako to na pewno byłby tam Hallman, Sajewski, Asia może, ale kurs lipny i Sobotta
 
Preferuję single. Duble i triple to tylko od wielkiego dzwona. W teorii ten potrójny powinien wejść, ale równie dobrze obaj Polacy mogą przegrać - polecam więc zdecydować się albo na tripla, albo na same single.
 
Opłaca się postawić kupon Sajewski+Hallmann+JJ i osobno pojedyncze kupony Sajewski i Hallmann? Nie pytam teraz o danych zawodników, tylko o taką technikę stawiania (kupon + osobno zawodnicy na kuponie).

Taśma za mniej, single za więcej i możesz spróbować ;)
 
ok mój typ Łukasz Sajewski vs Nick Hein

Łukasz Sajewski

Jako jeden z trzech zawodników pokonał piekielnie mocnego Helda, to od razu sprawiło, że musiałem bliżej się przyjrzeć temu zestawieniu.

W dostępnych walkach, a trochę ich jest żaden zawodnik oprócz Marcina nie postawił Sajewskiemu większego oporu. Oczywiście rywale oprócz Helda czy Gniadka to mniej znane nazwiska, a też kilku ogórków, jednak u Heina też ciężko szukać jakiś topowych nazwisk.

Sajewski trenuje u Grzegorza Jakubowskiego, jego trenerem od stójki jest Maciej Brzostek, a od przygotowania kondycyjno siłowego Adrian Hoffman, czyli nad przygotowaniami Łukasza stoi sztab doświadczonych ludzi co oczywiście na plus. Nick Hein z zawodu policjant, który akurat do tej walki przygotowuje się w Tiger Muay Thai, gdzie trenuje Piotr Hallman klubowy kolega Sajewskiego, Co jest dość dziwną sytuacją, ciekawi mnie czy Hallman pomagał Heinowi
biggrin.png


Jak walczy Wookie? Jest on bardzo wszechstronny, wszędzie prezentuje równie wysoki poziom.

W stójce dobrze operuje ciosami prostymi, potrafi także kopnąć w przeciwieństwie do Nicka, który prawie nóg nie używa

Ma on o wiele większy arsenał technik od Heina ,który stawia głównie na boks. Dobrze balansuje, jest bardzo trudny do trafienia. W walce z Gniadkiem, mimo iż jego rywal miał dużą przewagę warunków fiznycznych, a sama walka była przez 90% czasu w stójce bardzo mało zebrał na twarz od rywala.

Wx1itQ.gif


lkI30B.gif


Tutaj superman punch, który jest dośc często używany przez Łukasza, zdarzają mu się także celne obrotówki jak w ostatniej walce.

GLxe9u.gif


lkI30B.gif


Teraz kilka słów o parterze. W walce z Heldem, która była głównie w parterze nie dał się poddać mimo kilku prób dźwigni, więc raczej o poddanie ze strony dość pasywnego grapplera jakim jest Hein się nie boje. Łukasz bardzo sprawnie porusza się w parterze, jak już obali to rywal ma małe szanse na wstanie lub na to, że sędzia podniesie. Sprawnie przechodzi on pozycje, zazwyczaj najpierw mocno rozbija rywala, a później go poddaje.

H_VM-J.gif


1hUjH4.gif


Zapasy.

To moim zdaniem najsłabsza strona Łukasza, chociaż nadal jest na dobrym poziomie. Obalał on Helda i Gniadka, ale ich tdd nie jest jakiś szczególnie dobry, z Heinem powinno być ciężej.

Ok teraz kilka słów o Nicku.

Wywodzi on się z Judo i to doskonale widać, jego najmocniejszą stroną są zdecydowanie obalenia z klinczu. Wchodzeni w klincz z Heinem nie jest za mądre co wyszło w walce z Doberem. Jego stójka jest moim zdaniem dość drewniana, bazuje głównie na boksie, dużo się cofa i nie zbyt agresywny. W walce z Doberem wyglądał przeciętnie, a to przecież dół dywizji. Z Vickiem wyszła jego pasywność, nie potrafił mocno zaatakować rywala, który wykorzystywał warunki fizyczne i nie wchodził w wymiany z Niemcem. Raczej rzadko zdarza mu się też samemu zainicjować próble obalenia, zazwyczaj rywale pchają się w klincz i kończą na plecach.

Jego parter jest bardzo przeciętny jest to typowe obalić i przeleżeć na rywalu. Miał plecy Dobera i nie potrafił tego wykorzystać w walce z Jangubeavem miał rozłożonego całkowicie na plecach rywala przez 5 minut i też nie potrafił go skończyć, co było dość śmieszne. Z pleców jest absolutnie nie groźny, stara się po prostu przytrzymać rywala. Ma on też skazy na honorze jak przegrana z Rischem.

oV70x_.gif


Reasumując.

Łukasz, który jest o wiele wszechstronniejszym zawodnikiem powinien mieć przewagę w stójce. Dzięki dużej presji i dobremu balansowi będzie wychodził zwycięsko z wymian z Niemcem. W klinczu dobrze używa kolan, jest także bardzo silnym zawodnikiem co powinno go ustrzeć przed obaleniami judo Heina. Przygotowyał się on z Pionke, kilka dni sparował z Kowalewicziem i Chlewickim, którzy także wywodzą się z Judo. Jak uda mu się obalić Heina, co jest możliwe powinien go zdominować i rozbić lub poddać. Nawet jak zostanie obalony raczej szanse na utrzymanie go w parterze są małe Vick bez problemów wstawał spod Heina. Do tego świetne grono trenerskie Jakubowski, Brzostek, częste sparingi z Hallmanem, wyjazdy do Wałcza, wizyty zawodników z Arrachionu na pewno pomogą.

War Wookie
 
trzy pierwsze walki z "playlisty" to 3 ostatnie walki Magomeda Mustafaeva. Sądziłem, że kurs na Piotrka będzie mniejszy, a tu prawie 50/50 więc chyba zagram. Mam nadzieję, że jego doświadczenie, opanowanie, inteligencja w oktagonie będą ponad chaotycznym stylem narwanego ruska, który to styl ofc nie czyni go to słabym zawodnikiem.
 
Fajna analiza @Trzyha
Jak chcesz to potrafisz. :)
Ja coś rzucę patriotycznie, ale cały czas się zastanawiam nad stawką.
 
2nqbo2e.jpg

Jeśli nie będzie jakiś niespodzianek to wejdzie.Może puszcze coś dzisiaj na Polskie w piłe to coś dorzuce jak wygrajo.
Asia na bank,Sobotta też,Płetwal powinien wygrać a Wookiemu przybiłem 5 po ważeniu w Krakowie i życzyłem powodzenia więc wyjdzie na to ,że talizman ze mnie :boss:
Hein jest do ogarnięcia.Początkowo myślałem tysia na Łukasza i jakąś Kirasóweczke ale spontanicznie tak to sobie wymyśliłem póki co.Standardowo zmieniam zdanie co 15 sekund.
 
Czy rzeczywiście nadejdzie ten dzień, że wszyscy Polacy wygrają na jedne gali? Oby. Pomijam oczywiście te, gdzie walczył 1 Polak.
 
2nqbo2e.jpg

Jeśli nie będzie jakiś niespodzianek to wejdzie.Może puszcze coś dzisiaj na Polskie w piłe to coś dorzuce jak wygrajo.
Asia na bank,Sobotta też,Płetwal powinien wygrać a Wookiemu przybiłem 5 po ważeniu w Krakowie i życzyłem powodzenia więc wyjdzie na to ,że talizman ze mnie :boss:
Hein jest do ogarnięcia.Początkowo myślałem tysia na Łukasza i jakąś Kirasóweczke ale spontanicznie tak to sobie wymyśliłem póki co.Standardowo zmieniam zdanie co 15 sekund.

Panie,powiedz jak mam wkleic kupon tak jak ty to zrobiles?:confused:
 
podoba mi się kurs na Taisumova , i na Hallmanna też , jakoś jestem pewny Piotrka, choć dawno nie walczył to trzeba pamiętać że z powodu zawieszenia a nie kontuzji jak w przypadku Sajewskiego :wink:
 
UFC Berlin na pewno będzie niezwykłą galą. Smaczku dodaje fakt, ze żółtodziób taki jak Midern postanowił ją obstawić. Co z tego wyjdzie?

W najgorszej sytuacji jestem 5 zł w plecy. W najlepszym, 12 zł do przodu (a raczej 12-5=7 zł do przodu).

Pora się zabrać za zrobienie dzienniczka bukmacherskiego, żebym miał oko na całą sprawę i ładnie kontrolował wszystko. Jednak na razie nie mam na niego pomysłu.


piflqmiivfzvhnnkoihgyjfrrasmtiilkpbromvsltapphqujsksuiygdntpuvpnxnlsmvvbnpvfiqckkxdaxpqcqvobsgypdmsc
 
@kiras nad Sobota sam myslalem, ale dalem spokoj bo pamietam jak nie potrafil skrzywdzic nieobecnego w walce Pawla a potem bylo pasmo kontuzji. Skoro zagrales to mam nadzieje, ze wygra.
 
Jestescie pewni Pletwala? Przerwa dosc dluga, poza tym ostatnio Ruscy pokazali nam miejsce w szeregu a po tym Mustafaevie nie wiadomo za wiele ;>
 
@kiras nad Sobota sam myslalem, ale dalem spokoj bo pamietam jak nie potrafil skrzywdzic nieobecnego w walce Pawla a potem bylo pasmo kontuzji. Skoro zagrales to mam nadzieje, ze wygra.
Tamta dyspozycja Petera była raczej spowodowana tym,że przed walką jakieś 6 miesięcy chyba miał wycięte jakieś fragmenty jelita jeśli dobrze pamiętam i ledwo przeżył.Domyślam sie ,że psychicznie podszedł do walki i z rozwagą dlatego ,że wracał po trzech porażkach w UFC i za cholere nie mógł nawalić.Z Moraesem chyba bym go nie zagrał ale tu jestem raczej spokojny.Warto pamiętać jak mocne kopnięcie ma Sobotta które pokazał choćby z Suarezem gdzie masakrycznie go najebał a potem poddał.BJJ Petera też jest na wysokim poziomie.Na podbitke w sam raz. Powo!
 
ja się nie zdziwie jak Taisumov przegra
kogo on pokonał Bandel, jakiś grecki Bonus BGC i nieznany mi Koreańczyk, do tego przegrał zdecydowanie z tym brazylijskim policjantem
co to za osiągnięcie? żadne
Patrick w stójce dobrze wyglądał z mocnym Makadesim, niezłe obalenia, warunki fizyczne
tak samo Mustaev
nadrobiłem walki i kurna Hallman to gość, który mógłby być w TOP10 bo z Tibau powinien wygrać vs jakiś Rusek, który z samymi ogórami walczył
widać buki nadal jak widzą Rosjanina to bardzo go fawroyzują
 
Panie,powiedz jak mam wkleic kupon tak jak ty to zrobiles?:confused:
masz łatwiej:
1. wchodzisz w menu start
2. wpisujesz narzędzie wycinanie i odpalasz
3. zaznaczasz fragment tego co masz obecnie wyświetlone na ekranie co chcesz wrzucić do pliku żeby udostępnić gdzieś albo dla zatrzymać dla siebie w pliku
4. Zapisz w lokalizacji która ci odpowiada i gotowy wycięty plik wrzucasz gdzie ci się podoba :)

Szybko i łatwo :)
 
Hallmann + Asia, Sajewski + Asia, Hallmann + Sajewski + Asia i na betssonie w promocji 200zł na Sajewskiego. A co. Jak wejdzie to wejdzie wszystko, jak nie to trudno, 4 dni pracy za darmo :))
 
Ktoś ostatnio gdzieś pisał o bettsonie że chyba trzeba obstawić w ten sam dzien co jest wydarzenie aby te 200 było w promocji ale nie wiem czy tak jest więc ostrzegam tylko |:)
 
Gdzieś też można było bonus wykorzystać tylko na 3-zdarzeniowy zakład. Także czytać regulaminy, bo można wtopić
 
Back
Top