Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne

Ja radzę do 189 zaczekać
Dzięki, twoja rada zawsze jest cenna! ;)) W sumie nie powinienem kozaczyć, bo sam kokosów nie zarabiam na bukmacherce.
Mi wpadł w oko kurs over 1.5 w walce Asi do jakiejś taśmy. Powiedzmy sobie szczerze- większej dominacji niż w poprzedniej walce już się chyba nie da powtórzyć, a nawet tam te 7.5min minęło zanim sędzia wkroczył. Można mówić, że Asia niszczy jednym ciosem powołując się w kółko na przykład knockdownu na Gadelhi, ale... jeden przykład to nie za mało? Szczególnie, że do skończenia to tam było moim zdaniem bardzo daleko.
 
Over i to do tego po śmieciowym kursie - nie dla mnie. Ale jak wolisz. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Asia wygrała w 1 rundzie.
 
Dzięki, twoja rada zawsze jest cenna! ;)) W sumie nie powinienem kozaczyć, bo sam kokosów nie zarabiam na bukmacherce.
Mi wpadł w oko kurs over 1.5 w walce Asi do jakiejś taśmy. Powiedzmy sobie szczerze- większej dominacji niż w poprzedniej walce już się chyba nie da powtórzyć, a nawet tam te 7.5min minęło zanim sędzia wkroczył. Można mówić, że Asia niszczy jednym ciosem powołując się w kółko na przykład knockdownu na Gadelhi, ale... jeden przykład to nie za mało? Szczególnie, że do skończenia to tam było moim zdaniem bardzo daleko.
Dobra ,ostatnio byłem o jednego sędziego od wygranej .Ta gala jednak nie ma chyba dobrych kursów i nie trzeba być nawet przeciętym aby to zauważyć
 
Dobra ,ostatnio byłem o jednego sędziego od wygranej .Ta gala jednak nie ma chyba dobrych kursów i nie trzeba być nawet przeciętym aby to zauważyć
im słabsza rozpiska tym łatwiej jakiś ciekawy typ znaleźć
 
Można mówić, że Asia niszczy jednym ciosem powołując się w kółko na przykład knockdownu na Gadelhi, ale... jeden przykład to nie za mało?
Odsylam do walk z Rosi Sexton i Kate Jackson. Oczywiscie teoretycznie jakies udane sprowadzenie Amerykanki w poczatkowej fazie walki moze spowodowac pewne ograniczenie swobody z jaka Asia bedzie zadawac ciosy i kopac, ale szczerze w to watpie i mysle, ze po kilku pierwszych przyjetych ciosach to raczej do Jessici zacznie docierac to w jakie klopoty sie wpakowala.
 
Odsylam do walk z Rosi Sexton i Kate Jackson. Oczywiscie teoretycznie jakies udane sprowadzenie Amerykanki w poczatkowej fazie walki moze spowodowac pewne ograniczenie swobody z jaka Asia bedzie zadawac ciosy i kopac, ale szczerze w to watpie i mysle, ze po kilku pierwszych przyjetych ciosach to raczej do Jessici zacznie docierac to w jakie klopoty sie wpakowala.
Ok, faktycznie inaczej zapamiętałem walkę z Sexton. Końcówka 1 rundy jakoś wypadła mi z głowy. No to muszę zweryfikować swoje zdanie, chociaż nadal uważam, że widziałem gorsze "śmieciowe" kursy z chęcią używane przez forumowiczów do taśm
 
No dobra wracamy do tematu. Jakie typy Panowie?
Ja Sajewskiego nie jestem pewien ale coś z nim zagram , raczej jakąś taśmę: asia, hallmann, sobotta, taisumov i właśnie wooki... ale co innego to jeszcze nie wiem :)
 
Jak nie wiesz to lepiej nie graj :) no chyba że masz 4 typy np. i masz wybrać 2. To się podziel i pewnie jakiś król bukmacherki doradzi :)
 
Myślicie, że dziadek Siver pokona dziadka Kaważiriego? Kurna jakoś nigdy nie byłem fanem Dennisa i coś przeczuwam, że Kawajiri może ogarnąć, ale ja za bardzo kieruję się emocjami. Pride forever :heart:
 
Kurs na skonczenie przez Asie walki przez czasem, w dowolny sposob, wzrosl na UNIBET do 1.57, wiec jest tylko o 0.03 nizszy od win by KO/TKO. To zdecydowanie najbezpieczniejsza opcja bo a nuz Asia zaskoczy, przypomna sie jej kulanki z Wiklaczem i podda pobita do polprzytomnosci Penne.
 
f50u36.jpg

Promocja?
 
Zapomniałem napisać w tej mojej analizie, że Penne wcale dobrej kondycji nie ma. Trzy rundy z Asią ją wypompuje porównywalnie jak z Esparzą, a tam już ciężko stąpała w trzeciej rundzie, a gdzie jeszcze dwie rundy? Pisałem wcześniej, że pamiętam Jędrzejczyk z jej walk w taju i ona nigdy nie miała mocnego uderzenia, zawsze była techniczką, zasypywała rywalki ciosami. Na początku w MMA też nie nokautowała, jednak tajski to tajski, a MMA z małymi rękawicami to MMA. Tutaj faktycznie może zasypać uderzeniami Penne i spowodować interwencję sędziego. Nie widzę tu decyzji. Dla mnie nokaut jest wysoce prawdopodobny.
 
Ja planuję:
Hallman + Asia - główny bet
Za trochę mniej single:
Sajewski
Lapilus
Ewentualnie jakąś taśmę za grosze. Ktoś się orientuje jak tam parter Niklasa Backsotrma? Bo nie wiem czy grać Lahat'a.
 
Ewentualnie jakąś taśmę za grosze. Ktoś się orientuje jak tam parter Niklasa Backsotrma? Bo nie wiem czy grać Lahat'a.

W konfrontacji z Grecicho był w górnej pozycji większość czasu, a mimo to praktycznie nie umiał zagrozić Litwinowi. Zaszedł mu raz za plecy, ale nie był nawet blisko poddania rywala. Ma sukcesy w sportach chwytanych, ale ja nie widziałem jego parteru za często w jego walkach. No i poddał Niinimakiego, którego w dalszym ciągu uważam za dobrego grapplera. Także parter raczej w porządku, ale nie jest to poziom Lahata.
 
W konfrontacji z Grecicho był w górnej pozycji większość czasu, a mimo to praktycznie nie umiał zagrozić Litwinowi. Zaszedł mu raz za plecy, ale nie był nawet blisko poddania rywala. Ma sukcesy w sportach chwytanych, ale ja nie widziałem jego parteru za często w jego walkach. No i poddał Niinimakiego, którego w dalszym ciągu uważam za dobrego grapplera. Także parter raczej w porządku, ale nie jest to poziom Lahata.

Ostatnio miałem okazję zobaczyć na żywo Grecicho w turnieju grapplingowym i powiem, że zrobił bardzo dobre wrażenie. Pięknie się porusza na tle zawodników z purpurami i niebieskimi pasami, więc podejrzewam, że nie jest łatwo go skończyć, a jeżeli go dominował to znaczy, że źle nie jest
 
Back
Top