Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne

Ja dorzucam Patricka. Gościu naćpany, chciał rzucać już na ważeniu Taisumovem. Wjedzie na pełnej k... w Mairbeka :D.

też poszła stówka na Patricka i głowny zaklad na jutro Hallman + Sobotta za 200
została do zainwestowania 100 plus mozliwe 127 z groszami z bellatora do zagrani na 2 z 3 Lahat,Dos Santos jr, Sajewski :confused:
 
Ten Patrick nabuzowany i jakiś ogromny :o o: Kawajiri też dobrze wyglądał na tle "zmęczonego" Dennisa. Hallmann i Sobotta też nieźle prezentowali się na wadze. Łukasz trochę mniejszy od Helmuta, ale nie ma tak dużej różnicy jak sobie wyobrażałem. Myślę nad obstawieniem tych zawodników w singlach i jakiejś kombinacji, ale jeszcze myślę nad stawką żeby znowu nie płakać w poduszkę :lol:
 
Co do bellatora zagrałem za grosze Freire+Chandler+Strauss+Lashley
Freire jest jednym z nielicznych zawodnikow z brazylii ktorych lubie a pozostala trojka dostala moim zdaniem rywali typowo na odbudowanie (Chandler i Strauss) a Lashley na podbudowanie :crazy:

Myślę, że co najmniej 1 typ będzie nietrafiony. Nie mogę zrozumieć tego typu grania. Stawiasz 4 zdarzenia o kursach nie przekraczających 1,35. Kombinacja przekracza Ci ledwo kurs 2. Zauważ, że na 10 typów (wziętych w ciemno - bez analizy) o kursach poniżej 1,3 nie wchodzi średnio 1 lub 2. Czasem więcej... 10na10 może się udać raz na jakieś 50 razy. Oczywiście Twoje prawo, Twoje pieniądze. Jednak na małych stawkach to tym bardziej dziwne. Wrzucać 5 zł żeby wygrać 10? Średnie ryzyko, kiepska zabawa. Gdybyś jeszcze puszczał jakieś zdarzenia z mega przekonaniem (np. Aśka-Penne + McGregor-Siver + dwa tym podobne) i wsadził w to tysiaka lub lepiej to bym zrozumiał. W tym wypadku nie ogarniam. Jednak to Twój wybór - spoko.

P. S. No chyba, że tylko chciałeś mnie sprowokować typując wszystko na przekór ;D
 
Naprawdę stawiacie dziadka Shamrocka xD Wiem że Kimbo ma z mma tak naprawdę wspólnego ale cały czas w treningu i do tego dynamit w łapach, przewaga siły. Ken walczył ostatnio 5 lat temu jak nie uda mu się obalić Kimba to koniec a próba obalenia może kosztować go zawał. A co do brazola który walczy z Taisumove z tego co wiem też miał chyba jakąś przerwe. To nie wiem juz sam co do tego dubla Asia via Ko dorzucić :(.

Też się dziwię jak można się za to brać. Złota zasada : "nie ruszaj gówna, bo zacznie bardziej śmierdzieć". Najpierw myślałem o Kimbo, bo przecież jest 10 lat młodszy i jak piszesz ma czym przypierd... Generalnie powinien to szybko ogarnąć. Potem mnie jednak oświeciło, że to podręcznikowy freak fight. W związku z tym jak stawiać to tylko underdoga. Na szczęście ostatnia myśl jest chyba najlepsza i jej się trzymam: nie stawiaj freak fightów, bo to prawie jak lotto. Ta walka może być nawet wyreżyserowana. Dlatego teraz to mi to loto... Wiadomo gdzie.

Jak koniecznie chcesz dorzucać to myślę, że najpewniejszy jest Sobotta i Amirkhani. Ale gwarancji nigdy nie daję, bo jak widać po nicku wolę wchodzić w niespodzianki.
 
@Rades tej walki nie ruszam ale minimalnie faworyzuje backstorma
dosłałem Asia przed czasem+Płetwal za grubsze sianko
i kirasóweczka hardkorowa : Asia wygra w drugiej rundzie+Sajewski+Sobotta+Amirkhani+Hallmann+Dos Santos @AKO 119
 
Owszem, chciałem tylko przestrzec przed wchodzeniem w Patricka za grubszą stawkę.

Nie no, jasne. U mnie poszła taka stawka :)

marihuanen-alepocotokomu.jpg
 
Myślę, że co najmniej 1 typ będzie nietrafiony. Nie mogę zrozumieć tego typu grania. Stawiasz 4 zdarzenia o kursach nie przekraczających 1,35. Kombinacja przekracza Ci ledwo kurs 2. Zauważ, że na 10 typów (wziętych w ciemno - bez analizy) o kursach poniżej 1,3 nie wchodzi średnio 1 lub 2. Czasem więcej... 10na10 może się udać raz na jakieś 50 razy. Oczywiście Twoje prawo, Twoje pieniądze. Jednak na małych stawkach to tym bardziej dziwne. Wrzucać 5 zł żeby wygrać 10? Średnie ryzyko, kiepska zabawa. Gdybyś jeszcze puszczał jakieś zdarzenia z mega przekonaniem (np. Aśka-Penne + McGregor-Siver + dwa tym podobne) i wsadził w to tysiaka lub lepiej to bym zrozumiał. W tym wypadku nie ogarniam. Jednak to Twój wybór - spoko.

P. S. No chyba, że tylko chciałeś mnie sprowokować typując wszystko na przekór ;D

zagrałęm za końcowke z konta chyba 46 zeta z groszami :crazy: do wszystkich jestem dosć mocno przekonany najmniej do pitbulla ale Weichel nie wygląda mi na materiał na mistrza ani troche nawet spikeforce przeciwnik Straussa wyciagniety sam nie wiem skąd rekord fajny ale był w ufc chinczyk co mial 17-0 chyba i polecial po 3 porazkach na 3 walki Chandler tez ogromny faworyt dostał rywala na odbudowe po paśmie porażek Lashley tez przeciwnik nikomu nieznany raczej bardziej na zbudowanie hypu na Lashleya pozatym tak jak pisalem to lajtowa tasiemka żeby przy dobrych wiatrach zagrać jednego underdoga na ufc berlin więcej :lol: hajsu duzego na to nie postawiłęm więc płaczu nie będzie :tongue:
 
Tak po głębszych przemyśleniach zacznę grać niedużymi kwotami podzielonymi na jednostki i póki co planuję:
Sajewski - 1,5 j.
Hallmann - 1,5 j.
dos Santos - 0,5 j.
Kawajiri - 0,5 j.
Aśka inside distance + Sobotta - 2,5 j.

Inwestycja - 6,5 j
Możliwy zwrot ~ 14 j

ale póki co idę na trening i wieczorem jeszcze na zmęczeniu to przemyślę

W sumie lepiej przegrać na swoich niż na Antku :lol:
 
Lol zagrałem Hallmana po 1,925 na Pinnacle bo myślałem, że poważeniu będzie już tylko spadał a tu teraz 1,943 mam wrażenie, że gdyby Mustafaev nie był Rosjaninem tylko Szwedem czy Anglikiem to kurs na płetwe nie przekroczyłby 1,50 a przecież nie każdy rosjanin z niedźwiedziami zapasy trenuje :crazy:
 
Gra ktoś Dos Santosa? Co myślicie o Lahacie?

@Puczi @Cloud @Szady @kiras @zychal @Pietagoras

O Dos Santosie się nie wypowiem, ale Lahata sam puściłem. Dla mnie Niklas delikatnym faworytem, powinien mieć nieznaczną przewagę w stójce, do tego dochodzi zasięg. Lahat za to będzie raczej mieć parter, powinien też odnaleźć się w klinczu. Moim zdaniem Noad może zarówno poddać szweda, jak i wygrać na punkty. Nikogo nie namawiam, ale wydaje mi się, że za rozsądną stawkę można go zaryzykować.
P.S. ostatnio grałem Lahata po ~ @3.50 i wygrał. Mam nadzieję, że w mosadzie się nie opierdalał i znowu wygra ;)
 
Last edited:
O Dos Santosie się nie wypowiem, ale Lahata sam puściłem. Dla mnie Niklas delikatnym faworytem, powinien mieć nieznaczną przewagę w stójce, do tego dochodzi zasięg. Lahat za to będzie raczej mieć parter, powinien też odnaleźć się w klinczu. Moim zdaniem Noad może zarówno poddać szweda, jak i wygrać na punkty. Nikogo nie namawiam, ale wydaje mi się, że za rozsądną stawkę można go zaryzykować.
P.S. ostatnio grałem Lahata po ~ @3.50 i wygrał. Mam nadzieję, że w mosadzie się nie opierdalał i znowu wygra ;)


przypomniałem sobie własnie jego ostatnią walkę tez go obstawiłem wtedy z Silerem i myślę, że jak nie wyłapie czegoś w stójce to spokojnie powinien obalać może nawet podda szweda
 
Znowu nie mogłem się zdecydować na żaden grubszy bet, dlatego poszedł kolejny wariat:
kupon-patriotyczny.jpg


Ostatnim razem było cholernie blisko - dobrze, że dałem wtedy kontrę na Alvareza. Zobaczymy co tym razem los przyniesie.
 
Janusze myślą, że z Nurmagomedovem walczy
Ktoś analizował walki Mustafaeva? Patrząc po rekordach to jego ostatni przeciwnicy to nie byle leszcze, więc może się okazać, że Magomed to kolejny zawodnik typu Khabiba cxzy Khabilova.
 
Ktoś analizował walki Mustafaeva? Patrząc po rekordach to jego ostatni przeciwnicy to nie byle leszcze, więc może się okazać, że Magomed to kolejny zawodnik typu Khabiba cxzy Khabilova.

dobre zapasy i parter stójka jakby to powiedział gość z mojego avataru "Basic' bazująca głownie na mocnych ciosach raczej średnia kondycja z bratem nurmy przegrywał na punkty do rozcięcia. Pozatym co kolejny Rosjanin to lepszy i wogóle turbokozak ma być a wcale tak nie jest (Aliev,Erokhin,Abdulrahimov)
 
prawda taka że Piotrek to też żaden turbokozak... do czołówki to mu bardzo daleko. Więc ten Rusek wcale nie musi być kimś pokroju Nurmagomedova żeby wygrać. Aczkolwiek też bardziej skłaniam się ku Piotrkowi jednak nie jestem aż tak przekonany do jego wygranej.

1 mała tasiemka : Czarnogóra (LŚ) siadło + Francja (LŚ) siadło + Aśka przed czasem + Sajewski ... za 60 zł do wygrania 320 zł

2 mała tasiemka : Hein przed czasem (4,0) + Askham - dos Santos zakończy się przed czasem + Urugwaj - Paragwaj X ... za 20 zł do wygrania 458 zł

Póki co tyle... napewno jeszcze coś pokombinuje, póki co czytam Wasze typy, opinie itp. i zastanawiam się ciężko co i jak : )
 
Pozatym co kolejny Rosjanin to lepszy i wogóle turbokozak ma być a wcale tak nie jest

Myślę, że poziom MMA w Dagestanie czy Czeczenii jest dość wysoki, wyższy niż w pozostałej części Rosji. Gość, który wykończył 11 swoich przeciwników i to dość szybko musi być dobry. Daleki jestem patrzenia na to starcie równie optymistycznie co na debiut Janka.

A teraz z bukmacherskiego punktu widzenia:

Widzę w tej walce potencjał na bet tej gali. Kursy w okolicach 1,9 na jednak dość dużą niewiadomą w starciu z gościem, który już nie raz udowodnił swoją wartość w UFC to spore value. Piotrek poza walką z Edwardsem miał same piekielnie cieżkie starcia. Prezentował się w nich bardzo dobrze. Oczywiście kurs jest uzasadniony jeśli okaże się, że zapasy Mustafaeva są z gatunku tych prezentowanych przez Nurmę czy Khabilova. Myślę jednak, że zagram Hallmanna w jakimś dublu. A teraz do sedna: szczerze liczę na walkę Magomeda w stylu Anzora i wygranie przez niego pierwszej rundy. Jeśli tak się stanie to zagram na live na Piotra i tutaj właśnie upatruję potencjału na bet gali. Magomed kończył swoich rywali bardzo szybko i pewnie bedzie chciał zrobić to samo. Kondycja będzie pewnie po stronie Hallmanna, a sam starcie Piotrek zacznie pewnie bardzo ostrożnie. Jeśli wszystko potoczyło by się to tak jak przewiduję, to raczej zagram po zapewne dość dobrym w takiej sytuacji kursie live na Hallmanna. I to dość grubo jak na swoje skromne możliwości. Pozdrawiam.
 
Panowie jak jest z obstawianiem UFC na live? Na Unibet można obstawiać daną walkę np po rozegraniu I rundy? Może troche się tym jutro pobawie jeśli będzie taka możliwość :)
 
Myślę, że poziom MMA w Dagestanie czy Czeczenii jest dość wysoki, wyższy niż w pozostałej części Rosji. Gość, który wykończył 11 swoich przeciwników i to dość szybko musi być dobry. Daleki jestem patrzenia na to starcie równie optymistycznie co na debiut Janka.

A teraz z bukmacherskiego punktu widzenia:

Widzę w tej walce potencjał na bet tej gali. Kursy w okolicach 1,9 na jednak dość dużą niewiadomą w starciu z gościem, który już nie raz udowodnił swoją wartość w UFC to spore value. Piotrek poza walką z Edwardsem miał same piekielnie cieżkie starcia. Prezentował się w nich bardzo dobrze. Oczywiście kurs jest uzasadniony jeśli okaże się, że zapasy Mustafaeva są z gatunku tych prezentowanych przez Nurmę czy Khabilova. Myślę jednak, że zagram Hallmanna w jakimś dublu. A teraz do sedna: szczerze liczę na walkę Magomeda w stylu Anzora i wygranie przez niego pierwszej rundy. Jeśli tak się stanie to zagram na live na Piotra i tutaj właśnie upatruję potencjału na bet gali. Magomed kończył swoich rywali bardzo szybko i pewnie bedzie chciał zrobić to samo. Kondycja będzie pewnie po stronie Hallmanna, a sam starcie Piotrek zacznie pewnie bardzo ostrożnie. Jeśli wszystko potoczyło by się to tak jak przewiduję, to raczej zagram po zapewne dość dobrym w takiej sytuacji kursie live na Hallmanna. I to dość grubo jak na swoje skromne możliwości. Pozdrawiam.


no zobaczymy dla mnie to walka 50/50 ale presja debiutanta plus pierwsza ścinka Magomeda do LW przechylają szale na korzyść Piotrka no i na dodatek Hallman toczył wyrównane boje z wysoko notowanymi zawodnikami wagi lekkiej ufc czego nie można powiedzieć o dagestańczyku dlatego po kursie +/- 1,90 zagrałem z czystym sumieniem
 
no zobaczymy dla mnie to walka 50/50 ale presja debiutanta plus pierwsza ścinka Magomeda do LW przechylają szale na korzyść Piotrka no i na dodatek Hallman toczył wyrównane boje z wysoko notowanymi zawodnikami wagi lekkiej ufc czego nie można powiedzieć o dagestańczyku dlatego po kursie +/- 1,90 zagrałem z czystym sumieniem
Ja daje Piotrkowi jeszcze większe szanse. Walki w UFC z mocnymi rywalami->większe doświadczenie , treningi u Flamingo, potencjał. Dlatego też na niego postawię. Ostrzegam tylko przed hurraoptymizmem, bo może się okazać, że Mustafaev jest równie dobry co jego rekord (głownie ze względu na zapasy) i wtedy będzie mogiła.
 
Ja daje Piotrkowi jeszcze większe szanse. Walki w UFC z mocnymi rywalami->większe doświadczenie , treningi u Flamingo, potencjał. Dlatego też na niego postawię. Ostrzegam tylko przed hurraoptymizmem, bo może się okazać, że Mustafaev jest równie dobry co jego rekord (głownie ze względu na zapasy) i wtedy będzie mogiła.

no tak z 50/50 przesadziłem ale nie chciało mi się bawić w procentowe wróżenie :lol: anyway Płetwa robi robotę jutro i hajs się zgadza :fingers:
 
Już 2,00 :boystop: a ja grałem po 1,94 :boystop::boystop:
Ja na betsafie po 1.75 i unibecie po 1.85 :D Jeśli Polak wygra, to jakoś przeboleję. Jeśli zaś przegra, to będę miał wyjebane. Takie siano!
Panowie jak jest z obstawianiem UFC na live? Na Unibet można obstawiać daną walkę np po rozegraniu I rundy? Może troche się tym jutro pobawie jeśli będzie taka możliwość :)
Tak, można grać między rundami, czasem także w trakcie
Jeżeli wg mnie ktoś ma 60 % szans i kurs na niego wynosi, dajmy na to 1.2, to oczywiście postawię go w typerze, lecz pieniądze na przeciwnika. Oto mój główny kupon z poprzedniej gali :awesome::
Kierwa raptor, nie wystarczyło Ci samo 7.00 na "Werdum przed czasem"? :D
Ja coś tam zagrałem .Ujawnię po gali
Mów teraz i nie pierdol :D
 
Back
Top