Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne

Ja sie juz zdecydowanie nigdzie nie ruszam poza UNIBET, wiec na kursy przyjdzie zapewne poczekac. Poki co zagrane under 2.5 po 2.2 w walce Asi. Mam nadzieje, ze nasza mistrzyni nie bedzie na sile przeciagac tej walki i skonczy ja najdalej w 2 rundzie.
 
betsyf-fatalne kursy. uboga oferta, brak live
ale kto co lubi :bye: jak chcesz zacząć to sobie na cashbackach pograj, trochę tego jest
Cashbacki czyli co?

Na razie na betsafe założyłem tylko konto, kasy nie przelewalem. O Unibet tez myślałem. Generalnie polskie.

Nie wiem też kogo jako trzeciego obstawić. Sobotty nie jestem pewny. Może jednak postawię tylko na Łukasza i Piotrk..
 
Cashbacki czyli co?

Na razie na betsafe założyłem tylko konto, kasy nie przelewalem. O Unibet tez myślałem. Generalnie polskie.

Nie wiem też kogo jako trzeciego obstawić. Sobotty nie jestem pewny. Może jednak postawię tylko na Łukasza i Piotrk..
stawiasz 200zl i jak przegrasz to Ci oddaja, ale musisz obrocic tam iles razy po jakims kursie
jak wygrasz od razu mozesz wyplacic
np. betsson, betclic, expekt
do grania live i jakiś over/under unibet, single wysokie kursy pinnacle
 
Od tej gali chcę właśnie zacząć zabawę z bukiem w końcu. Myślę o betsafe.

Dzięki temu będziesz mógł brać udział w naszych konkursach i typerach BetSafe w których do wygrania jest kasa na konto. W tym miesiącu jest do wygrania np. 6 x 100 zł :), z tym, że przegapiłeś start kolejki.
 
Tomasz nie ogarniam. Dlaczego skasowałeś (chyba Ty?) mój post? Co jest złego w "reklamie innych bukmacherów"? Zresztą Alibaba post wyżej propsuje inne.
@Cloud
 
Dzięki temu będziesz mógł brać udział w naszych konkursach i typerach BetSafe w których do wygrania jest kasa na konto. W tym miesiącu jest do wygrania np. 6 x 100 zł :), z tym, że przegapiłeś start kolejki.
trzeba zainwestować 40zł, żeby wygrać 100zł
do tego szanse na wygraną są pewnie około 25%
nie jest to zbyt opłacalny biznes szczerze mówiąc
lepiej byście dali 600zł dla najlepszego to warto byłoby zaryzykować i się postarać, a nie walczyć o jakieś śmieszne sumki
 
Ale tych 40 zł nie wyrzucasz w błoto, tylko grasz to, co i tak byś prawdopodobnie grał. Dla mnie 100 zł to jest 10 stawek, więc cholernie się cieszę z każdej wygranej.
 
Tomasz nie ogarniam. Dlaczego skasowałeś (chyba Ty?) mój post? Co jest złego w "reklamie innych bukmacherów"? Zresztą Alibaba post wyżej propsuje inne.

Sorry, miałem jedno na myśli, a drugie napisałem. Chodzi mi o reklamę innych stron/for związanych z MMA/bukmacherką. Wybacz Puczi, my tu biznes robimy. Nie mam nic przeciwko reklamie bukmacherów, mimo że BetSafe jest naszym partnerem. Ale lowkingi, high5 czy inne fora, nie będą reklamowane zerowym kosztem u nas.

lepiej byście dali 600zł dla najlepszego to warto byłoby zaryzykować i się postarać, a nie walczyć o jakieś śmieszne sumki

Ludzie i tak grają i tak. Jakoś nie widzę, żeby nie byli zadowoleni, że rozdajemy darmową kasę na forum. A rozdaliśmy jej już sporo. Swego czasu około 2600 zł miesięcznie. Zresztą, z Tobą i tak to dyskusja jak ze ścianą.
 
Last edited:
Nie czaję tego, bo nawet nie użyłem nazwy portalu (sam to zrobiłeś), ale spoko. Chciałem tylko podpowiedzieć Midernowi, bo myślę, że dosyć ciekawie tam opisałem plusy i minusy różnych bukmacherów.
W każdym razie - polecam unibet, betsafe i pinnacle - na pierwszym są najlepsze możliwości do wyboru, na drugim ciekawy typer (teraz 6x100), na trzecim najlepsze kursy podstawowe.
https://www.bestfightodds.com/
A tutaj masz niezbędnik do gry. Sprawdzaj sobie, jak się kursy zmieniają i jeśli przykładowo betsafe wystawi 2.20 na Sajewskiego, a na innych stronach jest 2.60, to nie graj, tylko poczekaj, aż betsafe podniesie do 2.45. Albo w drugą stronę - jeśli na innych stronach spadnie do 1.90, to grasz na betsafe jak najszybciej. Tak w uproszczeniu :)
@Cloud Alibaby nie przekonasz. Wczoraj się dowiedziałem, że Gastelum wcale nie skończył Marquardta.
 
Cashbacki czyli co?

tawiasz 200zl i jak przegrasz to Ci oddaja, ale musisz obrocic tam iles razy po jakims kursie
jak wygrasz od razu mozesz wyplacic
np. betsson, betclic, expekt

Na Expekcie i Betclicu nie trzeba obracać kasą czyli na jednym stawiamy bodajże 222 zł a na drugim 200 (stawki maksymalne) i jak nie wejdzie to zwracają kasę i jak ktoś chce można od razu wypłacić. Tylko pierwsza wypłata od nich na konto musi iść (ja wpłacałem z konta i dlatego tak musiałem. Może jak ktoś wpłaca skrillem to nie musi).
 
Jak podejrzewacie, kiedy można się spodziewać zakładów na unibet? Myślicie też, że będą wszystkie walki do obstawienia?
Bet365 (tu nawet Aski nie ma), betsson (Aska), unibet (sama Aska), pinnacle (brak Aski). WTF :)

Edit1: Wiem, że może za dużo i za szybko wymagam, dopiero mamy poniedziałek, ale pewnie w połowie tygodnia już powinno coś być?
 
Jak podejrzewacie, kiedy można się spodziewać zakładów na unibet? Myślicie też, że będą wszystkie walki do obstawienia?
Bet365 (tu nawet Aski nie ma), betsson (Aska), unibet (sama Aska), pinnacle (brak Aski). WTF :)

Edit1: Wiem, że może za dużo i za szybko wymagam, dopiero mamy poniedziałek, ale pewnie w połowie tygodnia już powinno coś być?
Tak.Cierpliwości troche,w okolicach jutra ewentualnie środy powinny być już jakieś inne waleczki wrzucone.
 
Podziękował królu bukmacherki :) liczę na Wasze typy, żeby było od kogo zerżnąć i porównać :)))))
 
W zgodzie z innymi też zagram Sajewskiego, oby owczy pęd nie wyszedł jak na KSW i UFC Rumble vs Cormier. Oprócz tego może Siviera, ale nie wiem z kim, kurs na Aśke gówno, na Hallmana też spodziewam się zaniżonego kursu.
 
Obejrzalem jeszcze raz walki Penne i Heina, oczywiscie to sport, wszystko sie moze zdarzyc i tak dalej, ale ... na Jedrzejczyk - Penne under 2.5 i Sajewskiego jako zwyciesce wrzucam wszystkie zgromadzone srodki a nie wykluczone, ze wbrew zasadom doloze cos z tych ciezej niz na bukmacherce zarobionych pieniedzy. Jestem wielkim fanem Pletwy, trzymam kciuki za jego zwyciestwo, ale cos mnie powstrzymuje zeby go zagrac na tej gali i z tym rywalem. To chyba wplyw tych dosc tajemniczych przygotowan z Roberto Flamingo.
 
Obejrzalem jeszcze raz walki Penne i Heina, oczywiscie to sport, wszystko sie moze zdarzyc i tak dalej, ale ... na Jedrzejczyk - Penne under 2.5 i Sajewskiego jako zwyciesce wrzucam wszystkie zgromadzone srodki a nie wykluczone, ze wbrew zasadom doloze cos z tych ciezej niz na bukmacherce zarobionych pieniedzy. Jestem wielkim fanem Pletwy, trzymam kciuki za jego zwyciestwo, ale cos mnie powstrzymuje zeby go zagrac na tej gali i z tym rywalem. To chyba wplyw tych dosc tajemniczych przygotowan z Roberto Flamingo.
Osobiście uważam żeby ostatecznie nie stawiać dużych pieniędzy na zawodników wracających po długiej przerwy czego Cain jest ostatnio świeżym przykładem.Uważam że Saju jest lepszy od niemca, ale nigdy nie wiadomo czy wyjdzie w formie.
 
Obejrzalem jeszcze raz walki Penne i Heina, oczywiscie to sport, wszystko sie moze zdarzyc i tak dalej, ale ... na Jedrzejczyk - Penne under 2.5 i Sajewskiego jako zwyciesce wrzucam wszystkie zgromadzone srodki a nie wykluczone, ze wbrew zasadom doloze cos z tych ciezej niz na bukmacherce zarobionych pieniedzy. Jestem wielkim fanem Pletwy, trzymam kciuki za jego zwyciestwo, ale cos mnie powstrzymuje zeby go zagrac na tej gali i z tym rywalem. To chyba wplyw tych dosc tajemniczych przygotowan z Roberto Flamingo.
Ja myśle nad singlem na Wookiego za grubsze siano i jakąś Kirasówke za kilkaset zł 200-300 zobacze. Płetwe może wrzuce do Kirasówki bo boje sie ładować dużego hajsu na niego po przerwie co nie znaczy ,że go nie lubie.Niech wróci i wygra potem będziemy stawiać domy.
PS.Gdzieś mi pizdło chyba w snach czy coś,że na jednej Europejskiej gali Pearson vs Płetwal - 2016 bejbi ?
 
ja bym zagrał coś takiego jak ako
Hallman+Sajewski+Sobotta+Asia+Patrick i Aldo jak kto chce więcej
ale poczekajmy na kursy
W zgodzie z innymi też zagram Sajewskiego, oby owczy pęd nie wyszedł jak na KSW i UFC Rumble vs Cormier. Oprócz tego może Siviera, ale nie wiem z kim, kurs na Aśke gówno, na Hallmana też spodziewam się zaniżonego kursu.
to obejrz walki i sam podejmij decyzje warto grac czy nie, a nie ktos napisze Drwal, Celinski, Johnson czy Blachowicz pewniak i zaraz 3/4 forum gra
 
to obejrz walki i sam podejmij decyzje warto grac czy nie, a nie ktos napisze Drwal, Celinski, Johnson czy Blachowicz pewniak i zaraz 3/4 forum gra
Sam też byłem przekonany do tych typów, co były na forum. Poszukam walk Sajewskiego i Heina przed galą, szkoda że Łukasz walczył rok temu ostatnio.

Btw ktoś niedawno w jakimś temacie podawał 3 strony na których można oglądać minione walki, ale nie mogę tego znaleźć. Mógłby ktoś jeszcze raz wkleić? Ja znam tylko mmaversus.
 
Last edited:
Sam też byłem przekonany do tych typów, co były na forum. Poszukam walk Sajewskiego i Heina przed galą, szkoda że Łukasz walczył rok temu ostatnio.

Btw ktoś niedawno w jakimś temacie podawał 3 strony na których można oglądać minione walki, ale nie mogę tego znaleźć. Mógłby ktoś jeszcze raz wkleić? Ja znam tylko mmaversus.
MMaonline.ru
walke ostatnia Sajewskiego masz w temacie "szukasz walki"
reszta walk jest na youtube
 
Sam też byłem przekonany do tych typów, co były na forum. Poszukam walk Sajewskiego i Heina przed galą, szkoda że Łukasz walczył rok temu ostatnio.

Btw ktoś niedawno w jakimś temacie podawał 3 strony na których można oglądać minione walki, ale nie mogę tego znaleźć. Mógłby ktoś jeszcze raz wkleić? Ja znam tylko mmaversus.

www.mma-core.com
http://mmaversus.com/
http://fightnext.us/
 
Mam konto na betsafe jakieś pół roku, ale kasy nie wpłacałem jeszcze. Teraz widze poniższą ofertę, ale nie do końca rozumiem. Przykładowo wpłacę najniższą stawkę na konto, 25zł, co ta promocja mi doda?

Druga sprawa, jest jakaś minimalna kwota, którą trzeba obstawić? Czy np. za 5zł mogę sobię obstawiać? (Nie mówię o min. kwocie wpłaty, która wynosi 25zł)

hvpqsmmchnatinedkagdomznjhpemvjpqiiubqtpiwnnsczhinbofwyvwchlwipldldaejctgrurymuhiivzuvjtjmyyihsagbjh
 
Last edited:
Mam konto na betsafe jakieś pół roku, ale kasy nie wpłacałem jeszcze. Teraz widze poniższą ofertę, ale nie do końca rozumiem. Przykładowo wpłacę najniższą stawkę na konto, 25zł, co ta promocja mi doda?

hvpqsmmchnatinedkagdomznjhpemvjpqiiubqtpiwnnsczhinbofwyvwchlwipldldaejctgrurymuhiivzuvjtjmyyihsagbjh
Olej tą promocje bo musisz obrócić chyba 6 razy po jakimś określonym kursie a nie warto sie w to bawić bo w Betsafe bonusy i normalne hajsy są jakby w jednym koszyku.Ogarnij sobie cashbacki na gale w których będziesz miał jakieś dobre typy.Robisz konto na betclicku czy expekcie zagrasz sobie raz wykorzystując ten cashback i nie musisz grać u nich dalej.Ja swego czasu długo grałem na Betsafe ale od jakiegoś czasu na Unibecie jakoś lepsza oferta jest chyba,że gram single i jest jakaś duża różnica w kursach to wtedy gram na Betsafe.Ja na twoim miejscu jebnąłbym coś ala Sobotta + Sajewski na Betclicku do wyjęcia pewnie będzie coś około 650zł - 450 na czysto.Cashback jest do 200zł i ważne żeby wpłacić te 200 bo wykorzystujesz wtedy ten prezent maksymalnie.Jak kupon nie wejdzie to po rozliczeniu oddają Ci siano i możesz od razu wypłacić.
 
Olej tą promocje bo musisz obrócić chyba 6 razy po jakimś określonym kursie a nie warto sie w to bawić bo w Betsafe bonusy i normalne hajsy są jakby w jednym koszyku.Ogarnij sobie cashbacki na gale w których będziesz miał jakieś dobre typy.Robisz konto na betclicku czy expekcie zagrasz sobie raz wykorzystując ten cashback i nie musisz grać u nich dalej.Ja swego czasu długo grałem na Betsafe ale od jakiegoś czasu na Unibecie jakoś lepsza oferta jest chyba,że gram single i jest jakaś duża różnica w kursach to wtedy gram na Betsafe.Ja na twoim miejscu jebnąłbym coś ala Sobotta + Sajewski na Betclicku do wyjęcia pewnie będzie coś około 650zł - 450 na czysto.Cashback jest do 200zł i ważne żeby wpłacić te 200 bo wykorzystujesz wtedy ten prezent maksymalnie.Jak kupon nie wejdzie to po rozliczeniu oddają Ci siano i możesz od razu wypłacić.
Nie mam 200zł żeby wpłacić obecnie (a jak rozumiem, wpłata musi tyle obejmować). Czyli nawet jak przegram tam, to mi oddadzą kasę? Tak za każdym razem?
 
Tak za każdym razem?
No pewnie haha :dance:
Nie, tylko za pierwszym razem jest taka możliwość.
W takim razie cashbacki lepiej sobie zostaw na kiedyś jak będziesz miał wystarczające środki żeby wpłacić bo na prawde warto z tego skorzystać maksymalną dozwoloną stawką.Póki co wpłać sobie pare gorszy i po próbuj zrobić jakieś kupony żeby łapać doświadczenie.
 
No pewnie haha :dance:
Nie, tylko za pierwszym razem jest taka możliwość.
W takim razie cashbacki lepiej sobie zostaw na kiedyś jak będziesz miał wystarczające środki żeby wpłacić bo na prawde warto z tego skorzystać maksymalną dozwoloną stawką.Póki co wpłać sobie pare gorszy i po próbuj zrobić jakieś kupony żeby łapać doświadczenie.
No tak się spodizewałem, bo jaki mieliby z tego zysk :D

Wieczorkiem wpłacę 25 zł na Betsafe. Zagram Sajewskego, Hallmanna i Sobottę w singlach (jest kwota minimalna stawiania? czy może być np. 2zł na dobry początek?). Może jakieś kupony zrobię też za małą cenę. Ale to już poczekam na posty fachowców, conieco podpatrzę i zobaczymy jak przyjdą kursy na betsafe. Myślę też, żeby od razu postawić mała kaske na Bispinga i Aldo.
 
Back
Top