Analiza kursów Betsafe - UFC 193: Rousey vs. Holm

Ronda to typ finishera, po co ma walczyc w stojce Holm? jak da rade obalic to na 99% od razu skonczy rywalke

A może specjalnie będzie przedłużać by walka spełniła oczekiwania co do tej mega trudnej konfrontacji, która była promowana i by nie sprawiać wrażenie, że kolejny raz wrzucili jej cukinię do poddania w te pięć sekund?

conspiracy-keanu-original-expression.jpg
 
Ronda woli w 5 sekund skończyć, niż dać dobre show
co chyba potwierdzaja jej poprzednie walki...
 
Ja tam słyszałem, że Honda chce dać znajomym zarobić i będzie kończyć dopiero w czwartej, bo w pierwszej za mało płacom :D
 
Ronda woli w 5 sekund skończyć, niż dać dobre show
co chyba potwierdzaja jej poprzednie walki...

Poprzednie walki nie były tak hajpowane. Dostawała zwykłe nikomu nieznane kobietki, co w pewnym wieku uznały, że chcą robić MMA i zapisały się klubu (no, może oprócz McMann). Teraz dostała wielokrotną mistrzynię świata w boksie, specjalistkę z innej dziedziny, z którą ma wyprzedać drugi największy stadion w historii UFC. Okoliczności się zmieniają :).

To co sobą reprezentuje Holm to inna kwestia, to jak ją promowano jest ważne :crazy:
 
fajna teoria spiskowa, ktora nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia
 
fajna teoria spiskowa, ktora nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia

Ja tam już w ogóle w rzeczywistość nie wierzę. Żyjemy w wielkiej symulacji z której sobie nie zdajemy sprawy. Gdy w pewnym momencie rozwoju naszej cywilizacji będzie możliwe tworzenie wirtualnych wszechświatów w których będą żyli mieszkańcy świadomi, że ich świat jest światem rzeczywistym, to z bardzo dużym prawdopodobieństwem będzie można stwierdzić, że i my żyjemy w jakiejś symulacji.
 
Wstydźcie się panowie. Nawet Alibaba, który jest największym fanem teorii spiskowych mówi, że przesadzacie.
Tak na poważnie, to myślę, że Ronda wygra w 1 rundzie i jestem skłonny rzucić $ na to (betsafe ma dobry kurs 1.35, na innych bukach jest 1.25).
 
Jak znowu wygrasz stawiając 200 zł na tego typu trójzdarzeniowy kupon to napisz do jakich bogów się modlisz :pray:
Kupon jak najbardziej realny, ale naprawdę wysokiego ryzyka.
Ode mnie Villante+Hunt+Sobota za 50 .Jak Sobota i Villante wygrają , to w Whittakera wbiję 3 dychami , bo Hunt raczej nie spierniczy.Jedynie Sobotta raczej ma jakiekolwiek szanse na porażkę.
 
Ja po Ufc 184 postanowiłem sobie, że nigdy więcej nie zagram overa w walce Rondy :lol: Zingano na papierze miała moim zdaniem największe szanse na wyjście poza pierwszą rundę jak się skończyło wszyscy wiedzą :lol: Moim zdaniem Holm nie ma argumentów żeby przewalczyć z Rondą te 7,5 minuty na over 1,5r ale co ja tam się znam :crazy:
 
Propsuję - Rosholt i Montgomery poszli na singlach. A Whittaker to wygra, chyba, że Hall znowu trafi lujem ogłuszaczem. Więc zakład na propsie.

Hall dziwny trochę, czasami ma przebłyski Talentu niczym Jon Jones na co dzień, a czasami walczy jak Jan Błachowicz który jest tylko jedna walkę o pas.
 
Jak znowu wygrasz stawiając 200 zł na tego typu trójzdarzeniowy kupon to napisz do jakich bogów się modlisz :pray:

spoko... tylko żeby się nie rozgniewali na mnie za to że będą mieli więcej osób proszących o deszcz pieniędzy z bukmacherki :D

Kupon jak najbardziej realny, ale naprawdę wysokiego ryzyka.
Ode mnie Villante+Hunt+Sobota za 50 .Jak Sobota i Villante wygrają , to w Whittakera wbiję 3 dychami , bo Hunt raczej nie spierniczy.Jedynie Sobotta raczej ma jakiekolwiek szanse na porażkę.

Villante myślę że na spokojnie (tak swoją drogą to Perosh ma już przeszło 43 lata) Sobota i Hunt też myślę że dadzą radę ale jakoś na Hunta bym nie postawił pomimo iż Duża Stopa to cień zawodnika jakim był...

Propsuję - Rosholt i Montgomery poszli na singlach. A Whittaker to wygra, chyba, że Hall znowu trafi lujem ogłuszaczem. Więc zakład na propsie.

Przypomniałem sobie dzisiaj po kilka walk Rosholta i Struva to naprawdę ogromny regres zaliczył Skyscraper, Rosholt mistrzem to nie będzie ale wysokiego przy jego obecnej dyspozycji powinien na spokojnie ogarnąć.
Montgomery jak nie ogarnie to następnej gali nie gram, według mnie Kelly to gość pomyłka jeśli chodzi nawet o najniższe standardy UFC.
A Whittaker i Hall wiadomo dwóch mocnych strikerów i ja widzę tutaj najprawdopodobniej solidny nokaut z jednej lub drugiej strony (chyba że Hall prześpi walkę ) ale skłaniam się bardziej ku Whittakerowi
 
spoko... tylko żeby się nie rozgniewali na mnie za to że będą mieli więcej osób proszących o deszcz pieniędzy z bukmacherki :D
Przypomniałem sobie dzisiaj po kilka walk Rosholta i Struva to naprawdę ogromny regres zaliczył Skyscraper, Rosholt mistrzem to nie będzie ale wysokiego przy jego obecnej dyspozycji powinien na spokojnie ogarnąć.
Montgomery jak nie ogarnie to następnej gali nie gram, według mnie Kelly to gość pomyłka jeśli chodzi nawet o najniższe standardy UFC.
A Whittaker i Hall wiadomo dwóch mocnych strikerów i ja widzę tutaj najprawdopodobniej solidny nokaut z jednej lub drugiej strony (chyba że Hall prześpi walkę ) ale skłaniam się bardziej ku Whittakerowi

Właśnie jestem w trakcie pisania takiej mini-analizy Hall-Whittaker i jak na razie coraz bardziej skłaniam się w stronę wygranej Roberta przez nokaut.
 
Ode mnie jeden kupon na przyszła galę chyba że jeszcze jakiś over na Pyze
View attachment 1756
Dobry kupon. Ja zagralem trochę na tej gali z racji niezłego zysku w sobote:
1. Rosholt+Hall i Whittaker nie dotrwaja do decyzji + Ronda przed czasem.
2. Rosholt solo
3. Rosholt+Aska i Valerie rozpoczną drugą rundę+ Ronda przed czasem
4. Ronda ko/tko
5. Aska wygra w 3 rundzie 6.75 kurs
6. Aska w 4r 9.5 kurs
7. Aska w 5 rundzie (tu na wszelki wypadek za mniej) kurs 13.5
8. Taśma z betsafe grana 4fun na 2 gale, a 5 walk z ufc fn 77 siadlo, a do tego: hunt+asia over 2.5+ronda+rosholt/sturve over 1.5

Trochę duzo Rosholta teraz zobaczyłem, ale nie widzę kompletnie Stefana żeby miał mu jakoś zagrozić.
 
Dobry kupon. Ja zagralem trochę na tej gali z racji niezłego zysku w sobote:
1. Rosholt+Hall i Whittaker nie dotrwaja do decyzji + Ronda przed czasem.
2. Rosholt solo
3. Rosholt+Aska i Valerie rozpoczną drugą rundę+ Ronda przed czasem
4. Ronda ko/tko
5. Aska wygra w 3 rundzie 6.75 kurs
6. Aska w 4r 9.5 kurs
7. Aska w 5 rundzie (tu na wszelki wypadek za mniej) kurs 13.5
8. Taśma z betsafe grana 4fun na 2 gale, a 5 walk z ufc fn 77 siadlo, a do tego: hunt+asia over 2.5+ronda+rosholt/sturve over 1.5

Trochę duzo Rosholta teraz zobaczyłem, ale nie widzę kompletnie Stefana żeby miał mu jakoś zagrozić.

Rosholt 4x i Asia 3x / 8 zakładów no sporawo dosyć.
Swoją drogą jakbym walkę Asi obstawiał to chyba bym dał
Przechwytywanie.PNG

najbardziej prawdopodobne według mnie bo na samą Asię w 3-4 rd jest o 0.25 więcej a może jakiś cud się trafiłć dla Valerie (co według mnie nie wydaje się realne ale to jest mma).
 
@Puczi Tak to bardziej widzę :)
thyy.gif

(JESTEM FANEM HALLA WIĘC JESTEM NIEOBIEKTYWNY :wink:)

Nie wykluczam - ja z kolei jestem fanem Whittakera. Robert - albo jego trener - opowiadał, że za dużo zbijał, źle się czuł i będąc odwodnionym był naprawdę podatny na ciosy. Patrząc na jego spektakularne występy w średniej wierzę w to. Dość powiedzieć, że w półśredniej znokautował tylko 1 z 3 pokonanych słabych zawodników - w średniej znokautował 2 twardych rywali - dość powiedzieć, że kurs na znokautowanie Hestera wynosił 6.50, a Tavaresa 5.00.
 
@kamciono5 właściwie mogłem dać same rundy teraz mi to uzmyslowiles, ale porażki to tutaj też nie widzę. Aśka większy faworyt niż Ronda. Gdyby to byla walka z Gadelha to co innego.
Mimo wszystko życzę każdemu wygranej.
 
@kamciono5 właściwie mogłem dać same rundy teraz mi to uzmyslowiles, ale porażki to tutaj też nie widzę. Aśka większy faworyt niż Ronda. Gdyby to byla walka z Gadelha to co innego.
Mimo wszystko życzę każdemu wygranej.
 
Back
Top