Analiza kursów Betsafe - UFC 193: Rousey vs. Holm

Obejrzałem dziś walkę Valerie z Rakoczy z kwietnia tego roku. Przeciwniczka z ujemnym rekordem (2-4) walka trwała 3 rundy. Valerie widze że nie bije serii, w przeciwieństwie do Aśki. W pierwszej rundzie Rakoczy trafiała nawet w stójce Valerie, dociskając ją do siatki i czestując sierpy które wchodziły. W reszcie walki przewaga Valerie, również kilka haczeń, ale nic specjalnego. Ciosy czytelne, średniej jakości kopnięcia.

Asia jest na prawdę KILKA poziomów ponad resztą rywalek. Jakby z innego świata jesli chodzi o poziom stójki, dodając do tego ŻELAZNĄ psychikę oraz kondycję - mamy przybysza z innego świata. Muszę nadrobić jeszczę walkę Loternau - Moroz. Aśka ma styl dominacji, atakowanie przeciwnickzi i ciągła presja, nie czeka, nie traci czasu w klatce. Jako że znam Askę osobiście, zadzwonie tydzien przed walką upewnić się czy nie ma żadnej cichej kontuzji, postaram się tutaj napisać co usłysze.

Ja planuję wjechać domem, wypłatą oraz siostrą na zakończenie przed czasem.
 
Obejrzałem dziś walkę Valerie z Rakoczy z kwietnia tego roku. Przeciwniczka z ujemnym rekordem (2-4) walka trwała 3 rundy. Valerie widze że nie bije serii, w przeciwieństwie do Aśki. W pierwszej rundzie Rakoczy trafiała nawet w stójce Valerie, dociskając ją do siatki i czestując sierpy które wchodziły. W reszcie walki przewaga Valerie, również kilka haczeń, ale nic specjalnego. Ciosy czytelne, średniej jakości kopnięcia.

Asia jest na prawdę KILKA poziomów ponad resztą rywalek. Jakby z innego świata jesli chodzi o poziom stójki, dodając do tego ŻELAZNĄ psychikę oraz kondycję - mamy przybysza z innego świata. Muszę nadrobić jeszczę walkę Loternau - Moroz. Aśka ma styl dominacji, atakowanie przeciwnickzi i ciągła presja, nie czeka, nie traci czasu w klatce. Jako że znam Askę osobiście, zadzwonie tydzien przed walką upewnić się czy nie ma żadnej cichej kontuzji, postaram się tutaj napisać co usłysze.

Ja planuję wjechać domem, wypłatą oraz siostrą na zakończenie przed czasem.
jak siorka gicior to oszczędź - dogadamy sie :D
 
1.38 na Aśke przed czasem u mnie. 1.4 na KO/TKO/DQ. Można by pare stówek wyciągnąć przy grubszej inwestycji...
 
fgpdxawmukfwfstwnneudntnczqmkcjufqfqvexkgltdcnrscwumzgfsncbxjkbsbkqoncaiqunsuqlpixjoiwuzlmdtdzawkacr


Tak się zastanawiam, czy obrać sobie Asię i Rondę jako pewniaki i obstawiać je dodatkow na podbicie ACO w innych zakładach.
I patrząc na to, co oferuje Betsafe planuję postawić Rosholt + Asia + Ronda.
tez nad tym mysle ...
 
to juz lepiej chyba Holm
Valerie do tufa nawet sie nie dostala, a teraz Asie ma pokonac? watplia sprawa
 
Dać over to jasne. Ja dałem nawet 2.5! A co dopiero mówić o 1.5. W dalszym ciągu uważam, że zdominowanie grapplerek nieco przekoloryzowało naszą Joannę i z osobą, która chce się bić w stójce, wolniej się będzie rozwijać masakracja.
 
Ja już wszystko postawilem. Kupony wrzucę na godzinę przed galą, bo boję się że Michi zgapi :lol:
 
1,5 under Ronda
2,5 over Asia
Rosholt

AKO 6,24
Przerwa długo nie trwała :lol: Drobnymi na pewno wejde ale kusi mnie aby wejsc kilkoma stówkami
 
Szkoda, że Nguyen tak szybko spadł o 12 było 2,10 teraz już tylko 1,62 planowałem postawić na niego jak już Real wygra :lol: ale za to z niewiadomych przyczyn Vaculik został underdogiem 2,10 z Martinezem który po 4 porażkach nie wiem co jeszcze robi w ufc :confused:
 
1,5 under Ronda
2,5 over Asia
Rosholt

AKO 6,24
Przerwa długo nie trwała :lol: Drobnymi na pewno wejde ale kusi mnie aby wejsc kilkoma stówkami
moz wejsc ale overy i undery to jest duze ryzyko i zeby weszly na jednym kuponie, jeszcze z rosholtem, to ciezko. nie ma co grac za pare stow, lepiej pare singli i dabli pograc
 
Stefka aż tak skreślacie?Bo imo może poddać Jareda , a co w końcu o Sobocie myślicie?
Sobota spoko, piątki też fajne.
Dlaczego Rosholt jest underdogiem, taki słaby parterowiec? Mi się wydaję, że Struve już nic nie ugra. Problemy ze zdrowiem, słaba koordynacja ruchowa, nawet jak na ciężką. Rosholt wydaje się solidny.
 
Sobota spoko, piątki też fajne.
Dlaczego Rosholt jest underdogiem, taki słaby parterowiec? Mi się wydaję, że Struve już nic nie ugra. Problemy ze zdrowiem, słaba koordynacja ruchowa, nawet jak na ciężką. Rosholt wydaje się solidny.
Mnie obaj nie przekonują
 
Też zapewne zagram Rosholta, dorzuciłbym do tego Hunta, ale jak ktoś wcześniej wspomniał 2 ciężkich na 1 kuponie to ryzyko, chociaż Bigfoot obecnie wygląda fatalnie. Hunt jest lekką niewiadomą, dostał wpierdol od Miocica, ale to nieporównywalnie wyższy poziom niż Silva, a ponoć Mark po tej walce wziął się za siebie (za zrzucanie brzuszka).
 
Ja myślałem żeby w walce Rosholt vs Sturve postawić over 1.5 albo, że walka przetrwa pierwszą rundę. Z Aśką podobnie i chyba taki dubel zagram. No i Ronda przed czasem na delikatne podbicie kursu.
 
Karty na stół:
Jared Rosholt @2.08
Rousey vs Holm (over 1,5) @3.75
Ronda Rourey (win in r 3/4) @7.50*
JJ vs Letorneau (over 1/5) + Rousey vs Holm (over 0/5) @2.03 @Ariske :beer:
Rousey vs Holm (over 1 m. ) + Hunt vs Silva ( over 0/5) + Rosholt vs Struve (over 1/5) + Matthews @2.71

*- ( źle sprawdziłem i po puszczeniu znalazłem po @11 :wall: )
 
Mnie ciekawi podejście Rondy. Ostatnio nie postawilem, a byłem pewien, że będzie KO w ostatniej walce i do dziś zaluje. Teraz walczy z bokserką, a Ronda cały czas mówi o tym, że chciała by być mistrzynią w boksie i w tym smiesznym WWE. Taka walka z bokserką i gdyby Ronda ja pokonała co więcej znokautowała to wszyscy okrzykneli by ją od razu mistrzynią świata no bo pokonała Holm - kilkukrotną mistrzynię - nagłówków by nie brakowało. Możliwe, że walka będzie w stojce i Ronda będzie chciała przetestować swój boks tylko ile to będzie trwalo? Zawsze wiadomo ma asa w rękawie (balacha), ale jestem na 80% pewien, że tu Ronda postara się poboksować, a nie wjedzie jak czołg w Holm i skończy poddaniem. Czyli over 0.5 raczej wejdzie bez problemu.
 
@HeyPussyRUstillThere, ja nawet liczę na over 1.5. Też uważam ,że walka przynajmniej trochę potoczy się w stójce. A tam Holm głupia nie jest. Ma lepsze warunki i dobre poczucie dystansu. Może jej celność ciosów zostawia wiele do życzenia, ale jest dobra w spierdalaniu, czego się trzymam, hehe

jak Ronda bedzie chciala to wygra w 5 sekund

Nawet w trzy, chyba że nie dobiegnie.
 
Ronda to typ finishera, po co ma walczyc w stojce Holm? jak da rade obalic to na 99% od razu skonczy rywalke
 
Back
Top