Analiza kursów Betsafe - UFC 193: Rousey vs. Holm

Kurs na Rosholta mi się podoba...

+1 jeśli rozkmini gameplan jak na Oleynika to moim zdaniem ogarnie na luzie przed czasem Struve nie ma takiego uderzenia jak ukrainiec nie ma też takiej wytrzymałości jak Oleynik...
 
Struve przecież w ostatniej walce jak jakiś 60 latek wyglądał. Wszystko na Rednecka!
 
Tylko pytanie czy Rosholt pójdzie w ten sposób co z Oleinikiem ?Jak tak , to wygra .Bo normalnie jego stójka tak nie wyglądała,a Timothy Johnson mu postawił mocne warunki
 
Rosholt na 5dimes po 2.05. Czyli dobrze zrobiłem stawiając od razu na Jareda jak był po 2.30.
 
Rosholt na 5dimes po 2.05. Czyli dobrze zrobiłem stawiając od razu na Jareda jak był po 2.30.

Ja też już puściłem singla. Niestety za @2.08. Ale nie czekam na wzrost. Moim zdaniem Jared w dniu walki będzie faworytem.
 
Walka zakończy się przed czasem (KO,SUB, Dyskwalifikacja) Joanna Jędrzejczyk - 1,36.

Stawia ktoś dom lub całą wypłatę? Bo ja planuję.
 
czxw.jpg


Kolejny raz: Jakim cudem Struve jest faworytem? Ostatnia jego walka to jakaś żenada. Dostał, z całym szacunkiem, dziadka do obicia, a zaprezentował się chyba nawet gorzej od Big Noga. Dyspozycja fatalna. Jared w swoim stylu takiego Struve'a powinien przemielić.

+ over 2.5 w walce Aśki. Postawię jeszcze over 1.5 u Rondy, ale to później. Poprzednie szybkie wygrane i rozkwaszanie mord rywalkom, następowały z grapplerkami, takimi bez stójki. TOTALNIE bez stójki. Wierzę, że Valerie nie będzie "aż tak" uszkadzana przez Asię, jak Esparza czy Penne. W związku z tym sądzę, że przetrwa z dwie-trzy rundy, a może nawet dojdzie do decyzji. To twarda babka.
 
fgpdxawmukfwfstwnneudntnczqmkcjufqfqvexkgltdcnrscwumzgfsncbxjkbsbkqoncaiqunsuqlpixjoiwuzlmdtdzawkacr


Tak się zastanawiam, czy obrać sobie Asię i Rondę jako pewniaki i obstawiać je dodatkow na podbicie ACO w innych zakładach.
I patrząc na to, co oferuje Betsafe planuję postawić Rosholt + Asia + Ronda.
 
fgpdxawmukfwfstwnneudntnczqmkcjufqfqvexkgltdcnrscwumzgfsncbxjkbsbkqoncaiqunsuqlpixjoiwuzlmdtdzawkacr


Tak się zastanawiam, czy obrać sobie Asię i Rondę jako pewniaki i obstawiać je dodatkow na podbicie ACO w innych zakładach.
I patrząc na to, co oferuje Betsafe planuję postawić Rosholt + Asia + Ronda.
Bierz od rodziców hajsy na roczny zapas jedzenia i stawiaj wszystko na Ronda + Aśka! :smile: (Mówię poważnie)
 
Bierz od rodziców hajsy na roczny zapas jedzenia i stawiaj wszystko na Ronda + Aśka! :smile: (Mówię poważnie)
1.12 kursik, nie opłaca się, nawet jak bym postawił wiele. Poczekam, może betsafe niedługo da więcej opcji skończeń. Na podstawie rund powyżej/poniżej ciężko mi powiedzieć.
No chyba, że Asia powyżej 2,5r, Ronda poniżej 1,5 rundy.
 
A nie lepiej samego Rosholta postawić? 2.20 to jest dobry kurs na kogoś, kto jest faworytem w tym starciu ;).
 
czxw.jpg


Kolejny raz: Jakim cudem Struve jest faworytem? Ostatnia jego walka to jakaś żenada. Dostał, z całym szacunkiem, dziadka do obicia, a zaprezentował się chyba nawet gorzej od Big Noga. Dyspozycja fatalna. Jared w swoim stylu takiego Struve'a powinien przemielić.

+ over 2.5 w walce Aśki. Postawię jeszcze over 1.5 u Rondy, ale to później. Poprzednie szybkie wygrane i rozkwaszanie mord rywalkom, następowały z grapplerkami, takimi bez stójki. TOTALNIE bez stójki. Wierzę, że Valerie nie będzie "aż tak" uszkadzana przez Asię, jak Esparza czy Penne. W związku z tym sądzę, że przetrwa z dwie-trzy rundy, a może nawet dojdzie do decyzji. To twarda babka.
To prawda, że Valerie jest lepsza w stójce od poprzednich dwóch rywalek Asi, ale paradoksalnie to może ją pogrążyć. Cała taktyka Esparzy i Penne polegała na klejeniu się i próbie obaleń. W ten sposób urywały czas, dużo czasu. Kiedy walka trafiała do dystansu czy półdystansu rozpoczynała się masakra. Teraz cała walka będzie typowo stójkowa i śmiem wątpić, czy dziurawa garda Valerie to zniesie. Nawet Erick zbierał sporo na twarz w krótkich momentach oderwania spod siatki, a jej stójkę cenię dużo wyżej niż stójkę Letourneau.
 
To prawda, że Valerie jest lepsza w stójce od poprzednich dwóch rywalek Asi, ale paradoksalnie to może ją pogrążyć. Cała taktyka Esparzy i Penne polegała na klejeniu się i próbie obaleń. W ten sposób urywały czas, dużo czasu. Kiedy walka trafiała do dystansu czy półdystansu rozpoczynała się masakra. Teraz cała walka będzie typowo stójkowa i śmiem wątpić, czy dziurawa garda Valerie to zniesie. Nawet Erick zbierał sporo na twarz w krótkich momentach oderwania spod siatki, a jej stójkę cenię dużo wyżej niż stójkę Letourneau.

Zgadzam się. Może wystąpić taka możliwość, ale też z drugiej strony można uznać, że destrukcja następowała właśnie "z powodu" zerowej stójki Esparzy i Penne. Asia mogła jechać kombinacjami jak dzik w żołędzie. Valerie mimo faktycznie słabej gardy, potrafi jeszcze ładnie pracować w kontrze. Tak załatwiała Marynę Moroz. Nie da się więc obijać w dystansie z taką samą częstotliwością jak dawały Penne czy Esparza o rączkach jak u niemowlaka.
 
Back
Top