Analiza kursów Betsafe - UFC 193: Rousey vs. Holm

ja mysle, ze Valerie nie da sie znokautowac, ale jej twarz moze byc tak zmasakrowana, ze sedzia bedzie mogl to przerwac
tutaj jej twarz w walce z Philips
9940555.jpg
 
Popieram. Do tego czasu chociaż Aśka by sie mocno starała to na KO szanse znikome, a masakra zacznie się od trzeciej rundy. Tak będzie, potwierdzone info.

I kurs na Over 1,5 na Unibecie ... rośnie... 1,53 już.
 
A ja się wcale nie zdziwię, jeśli Asia znokautuje Valerkę już w 1 rundzie. Wszystkie jej rywalki próbowały obalać - Letourneau prawdopodobnie będzie na tyle naiwna, że spróbuje nawiązać walkę w stójce. Chociaż również postawiłem na to, że walka zakończy się w 3-4 rundzie.
 
Nie mogę sobie tego wyobrazić jakoś. Aśka poza nokdaunem na Gadelhi nikogo w swoich 10 walkach nie miała na deskach, jedna walka Aśki nie wyszła w jej karierze poza pierwszą rundę. Tutaj mamy 5 rund Aśka sama w wywiadach podkreślala ze pierwsza runda będzie na wybadanie, jednocześnie przewaga na korzyść Valerie. Penne też próbowała stójki, a przecież Valerie > Penne

Przeglądam jeszcze walki Holm co by under/over dorzucić. Generalnie kawał ruchliwej baby, silnej fizycznie, po prostu widzę klincz w pierwszych minutach i bezradność Holy...
 
1) Rosholt+Villante+ME poniżej 2,5rundy+CO-ME powyżej 1,5 rundy @4,72 za 20zł
2) CO-ME powyżej 2,5 rundy+Struve Rosholt powyżej 1,5 rundy+Sobotta+ME powyżej 0,5 rundy @8,44 za 4 zł
(zbieram na radio do samochodu :lol:)
 
Takie grube stawki w over/under w MMA? Podziwiam.

Szady luz, mało kto próbuje bawić się w undery/overy w innych walkach. Ktoś jest w stanie przewidzieć jak potoczy się walka Hunta z Silvą czy przykładowo Vaculika z Martinezem? :lol:
O te zakłady nie obawiałbym się. No sorry, Ronda ma bedzie bawić się z Holm dłużej niż 12,5 minuty :lol:
Asia nie pójdzie od pierwszej rundy na żywioł. Obezna sytuacje i dopiero wtedy zacznie wdrażać swój niszczycielski plan zniszczenia.
 
Tak jak mówi Voranek. Przy walkach kobiet dołóż do tego obnizone ryzyko "lucky luja" po którym przeciwnik pada - przy stawianiu over/under u mężczyzn niestety trzeba o tym pamiętac

Voranek <łapa> uspokoiłeś mnie, Szady próbował mnie wystraszyć
 
Under 2,5 z Rondą po kursie 1.15? Ja bym nie grał, jeszcze się Holmowa okaże drugą Mieshą i wytrzyma do 3 rundy. Za mały kurs na takie ryzyka jak dla mnie.

Miesha wytrzymała z Rondą 11 minut. To nadal mniej niż 2,5
 
Tak, wiem, chodziło mi, że różnie może się potoczyć, Holm może wytrzymać, a kurs słabiutki. W każdym razie powodzenia wsyzstkim.

Zgadza się, kursy słabiutkie wiec grane większą kwotą. Ja uważam to za na prawdę bezpieczny wariant - jak wspomniał Voranek obstawiamy tu czy Holy wytrzyma najdłużej z dotychczasowych przeciwniczek Rondy - ja nie sądze. Zazwyczaj pojedynki grapler - stójkowicz kończą się na ziemi, a jeśli mamy przybysza z innej planety jakim jest Ronda ja tu szans nie widzę. Owszem Holy to silna kickbokserka, ale ...

Chciałem wjechać za 1000zł, ale poobstawiałem jeszcze to co zostało na Rosholda, oraz koniec 3-4 runda u Aśki. Jako Olsztyniak i Aśki kolega może mam po prostu sentyment :lol:

Na każdej walce Aśki odkąd weszła do UFC zarobiłem i tak ma być tym razem :star wars:
 
Zastanawiam się co grac Hall - Whittaker, czy w ogóle to ominąć najlepiej? Hall z jednej strony ostatnio 2 fajne nokauty a z drugiej strony zawodnik chimeryczny niczym Polski Jerzyk.
 
kurccze dwie faworytki a czlowiek kombinuje az zglupialem hi hi j jak obstawic by zyskac najwiecej ...
 
Back
Top