Analiza kursów Betsafe - UFC 193: Rousey vs. Holm

Whittaker na pewno moze to wygrac, jak taki Natal dal rade
ciekawe jaka bedzie roznica warunkow fizycznych
 
A ja mam przeczucie że Aśka wygra w czasie 1,5 rundy. Piszecie że pierwsza runda będzie badawcza... Niby tak ale chyba nie powiecie że Aśka będzie tylko grzecznie chodziła dookoła swojej rywalki. Poza tym sądzę że nie będzie musiała tracić czasu na bronienie się przed obaleniami. Będzie walka w stójce. Pójdzie dobra seria, trafi i dobije :) Aśka to znakomita zawodniczka i kiedyś nastąpi szybki koniec w jej walce. Czuję że to ten moment. Choć szanse na over 1,5 są oczywiście bardzo duże.
 
Aśka poza nokdaunem na Gadelhi nikogo w swoich 10 walkach nie miała na deskach
Widac, ze nie ogladalo sie Cage Warriors ;) Ja obie glowne walki odpuszczam zupelnie, bo skoncza sie najpewniej wowczas gdy zdecyduja o tym obie glowne bohaterki, a nigdy nie wiadomo w jaka strone poniesie je fantazja.
Poki co polecieli Martinez ( jeszcze jak byl underdogiem ) i Whittaker.
 
A ja mam przeczucie że Aśka wygra w czasie 1,5 rundy. Piszecie że pierwsza runda będzie badawcza... Niby tak ale chyba nie powiecie że Aśka będzie tylko grzecznie chodziła dookoła swojej rywalki. Poza tym sądzę że nie będzie musiała tracić czasu na bronienie się przed obaleniami. Będzie walka w stójce. Pójdzie dobra seria, trafi i dobije :) Aśka to znakomita zawodniczka i kiedyś nastąpi szybki koniec w jej walce. Czuję że to ten moment. Choć szanse na over 1,5 są oczywiście bardzo duże.


Nie wiem co Wy macie z tym skończeniem w pierwszej rundzie.

- Jasne że Aśka jest mega szybka co widać na media treningu - ale jest cały czas tak samo szybka jak przy walce z Penne
- Walczy ze strikerką - która w łancuchu pokarmowym stójki stoi wyżej niż dwie ostatnie przeciwniczki
- Esparza która broniła cała walkę ciosy głową i zbierała lanie od 10 sekundy pierwszej rundy, przetrwała over 1,5
- Przewaga 8 cm zasięgu Valerie
- Penne która miała dziurawą gardę i Aśka wszystkim trafiała, zrobiła over 2,5
- Trener Bońkowski równiez postrzega Valerie jako trudniejsza rywalkę niż Penne
- To jest co-main event - a takich walk i walk wiczoru nie przerywa się zbyt wczesnie, SHOW MUST GO ON :dance:

Stawiać się nie bać. :star wars:
 
Valerie to twarda sztuka, która myslę, że nie da się zrobić w 1-2 rundzie i wydaję mi się, że w 3 rundzie będzie już ładnie porozbijana i być może przetrwa do 4 rundy gdzie sędzia zakończy pojedynek. Asiu jeśli to czytasz wytrzymaj do 3-4 rundy dla nas :beer:
 
over 1.5 w Rondy walce wygląda cudownie na unibecie, 3.4... :)

IMO Holm zaskoczy wiele osób.
 
Ronda vs Holm over 0.5 + Jedrzejczyk vs Letourneau over 1.5 2.28 + 2.40 unibet betsafe
Jedrzejczyk vs Letourneau over 2.5 2.10 pinnacle
Ronda vs Holm over 1.5 4.15 pinnacle
Silva vs Hunt over 1.5 2.55 pinnacle
Not Whittaker inside distance + Not Silva inside distance 1.61 unibet
Rosholt 2.30 unibet

Starczy tych zakładów ;p
 
Ronda na 11 walk tylko raz przekroczyla over 1,5 rundy, a parter Holm to prawdopodobnie totalna padaka
 
Ronda na 11 walk tylko raz przekroczyla over 1,5 rundy, a parter Holm to prawdopodobnie totalna padaka

Podzielam. Ronda wjedzie taranem od pierwszego gongu i Holm pierwszy raz w karierze znajdzie sie na plecach. A tam to już wirtuozeria mistrzyni nie zna granic
Rousey walczyła już z dużo lepszymi grapplerkami i wiemy jak to się kończyło. Holm, która nie próbowała swoich sił w walce parterowej ma przeciwstawić się naporowi poddań ze strony Rondy? Sorry ale nie dam rady tego pojąć

Jedyną rzeczą, której nie jestem pewien to czy Ronda bedzie w stanie utrzymac Holm na plecach tak długo jak tylko bedzie potrzebować. Może się rowniez tak zdarzyć, że po sprowadzeniu Holly momentalnie bedzie wstawać. Jeśli tak to bedzie ciekawie, niekoniecznie dla mnie (under 2,5) :lol:
 
Last edited:
zawsze Ronda moze sprobowac tego
Sarah-DAlelio-vs.-Ronda-Rousey-11.gif
 
Jak Ronda skróci dystans, to rzuci Holm jak workiem ziemniaków i urwie łapę po krótkiej chwili. Dla mnie over 1,5 r ma niewilekie szanse na wejście.
 
a co ma udowonic? przeciez Ronda to supergwiazda nic nie musi nikomu udowadniac, tylko wygrac jak najlatwiej i jak najszybciej
ludzie to jest najwieksza gwiazda UFC, robi zajebiste wyniki ppv, ma ogromne kontrakty ze sponsorami, jakies role w filmach i teraz ma wszystko ryzykowac, zeby "cos" udowonic :lol:
 
ja wierzę bardziej w Winka i Jacksona, którzy na 100% opracowali rywalkę lepiej niż trenerzy Rondy Holly.

takie lekceważenie głównej partnerki do treningu najlepszego zawodnika na świecie IMO nie na miejscu, rozumiem, że HH nie pokazywała się z najlepszej strony, ale Renau z łapanki nie jest, a Holly nie pozostawiła tam raczej wątpliwości. porównań do RR na pewno nigdzie nie znajdziemy, ale powyżej 7.5minuty według mnie bardzo realne.

pisząc takie wpisy wiem, że ryzykuję pierdolenie trzyhów czy innych dziwnych ludzików, ale tak czuję. :)
 
Udowodnić to może Holm sprowadzając Ronde do parteru i podejmując z nią walke na chwyty :crazy:
Rousey gwiazda, ikona i przyszła HoF UFC ma niszczyć, dominować i wygrywać z taką łatwością aby nikt nie miał najmniejszych wątpliwości, że może jej ktoś kiedykolwiek zagrozić

A co planów taktycznych to tak, każdy je ma, mają wypalić ale to tylko do pierwszego sprowadzenia czy gongu na twarz
Rozdająca karty bedzie niezaprzeczalnie Ronda i jakoś ciezko mi sobie wyobrazić sytuacje, w której to Holm przejmuje inicjatywę
 
btw, zawsze dyskusję o zakładach zakłócają... same zakłady. jak już coś ktoś postawi to ślepo i zaparcie będzie tego bronił, nie mówię, że teraz tak jest, ale przymykamy wtedy oko na wszystko inne, bo nasz bet przecież musi wejść. zawsze wolę poczekać do gali ze stawianiem, sam wiem jak to brzmi, po prostu mam taką czujkę dziwną - nigdy nie zlekceważę nikogo z tego campu.
 
ja wierzę bardziej w Winka i Jacksona, którzy na 100% opracowali rywalkę lepiej niż trenerzy Rondy Holly.

takie lekceważenie głównej partnerki do treningu najlepszego zawodnika na świecie IMO nie na miejscu, rozumiem, że HH nie pokazywała się z najlepszej strony, ale Renau z łapanki nie jest, a Holly nie pozostawiła tam raczej wątpliwości. porównań do RR na pewno nigdzie nie znajdziemy, ale powyżej 7.5minuty według mnie bardzo realne.

pisząc takie wpisy wiem, że ryzykuję pierdolenie trzyhów czy innych dziwnych ludzików, ale tak czuję. :)

A nie lepiej Ci postawić, jak ja i kilka innych osób over 0.5 po 1.60? Doszedłem do wniosku, że lepiej mieć 1,6 x, niż 0 x.
@up No i masz rację, że jak się ludziom podoba typ, to zamiast spojrzeć obiektywnie, to szukają czegoś, co ich przekona, że mają słuszność.
 
A nie lepiej Ci postawić, jak ja i kilka innych osób over 0.5 po 1.60? Doszedłem do wniosku, że lepiej mieć 1,6 x, niż 0 x.
@up No i masz rację, że jak się ludziom podoba typ, to zamiast spojrzeć obiektywnie, to szukają czegoś, co ich przekona, że mają słuszność.
true, ale dla mnie to będzie albo kilkanaście sekund albo bitka na kilka rund. :)
 
Asia i Hunt propsuje, ale Sobotta dwie walki z totalnym dolem dywizji vs Noke, ktory wnie jest taki zly, a jak wybroni obalen to moze na lajcie Petera zlac, bo jego stojka wyglada slabo
w stojce bil Cote, szybko ubil Brennemana, a to jednak dobrzy zawodnicy
 
Back
Top