Analiza kursów Betsafe - UFC 189: McGregor vs. Mendes

Kto wygra?

  • Chad Mendes

    Votes: 68 68.7%
  • Conor McGregor

    Votes: 31 31.3%

  • Total voters
    99
Cathal będzie miał ogromną przewagę wzrostu, ale tylko miesiąc czasu na regenerację po walce i 3 tygodnie na przygotowanie.
Czytając o wzroście Cathala natychmiast przypomina mi się walka Howarda z Bahadurzadą gdzie wchodził w nogi lajtowo i raz fajnie wyniósł.Myśle,że warto zaryzykować chociażby ze względu na zapasy które John ma dużo lepsze.
 
Stójkę Howard też ma lepszą. Pytanie tylko w jakiej będzie dyspozycji mentalnie po tych trzech porażkach.
 
Stójkę Howard też ma lepszą. Pytanie tylko w jakiej będzie dyspozycji mentalnie po tych trzech porażkach.
Pewnie zdaje sobie sprawe,że jak przegra to poleci.No ale jego głowa nie nasza - nie wiemy co w niej ma.
 
Dziekuje za taki kurs na Aldo, nie pamietam takiego pewniaka z takim kursem. Hype robi swoje
 
Panowie, wie ktoś może kiedy na unibecie pojawi się ponownie zakład na walkę Aldo-McGregor? Bo z tego co widzę u niektórych buków ta walka jest dostępna do obstawiania u niektórych nie.
 
zawiódł mnie mocno kurs na Seeryego i Codiego :sad: dodatkowo miałem w głowie wcześniej Cody przez ko/tko + Thatch ko/tko + Waterson +Thompson ale Thatcha z Gunnim raczej nie zagram jedno obalenie i wszystko może pójść się kochać :crazy:
 
chu wie jak Pickett będzie wyglądał w 135, ale zawołam Ci tutaj @Bolt i Ci opowie jak cudownym dzieckiem brazylijskiego MMA jest Almeida. dawno temu już mu pisałem, że nawet Brad może go zaskoczyć.
Almeida jest cudownym dzieckiem brazylijskiego MMA i w stójce zabije Picketta, ale przedtem może - ale nie musi - mieć pewne problemy z zapasami Brada. #teamAlmeida
 
Jakieś źródła mówią, że Conor od 3 miesięcy przyjmuje zastrzyki w operowane kolano. Prawda to, czy też gra na zmyłkę?
 
Jakieś źródła mówią, że Conor od 3 miesięcy przyjmuje zastrzyki w operowane kolano. Prawda to, czy też gra na zmyłkę?
Bądź tu człowieku mądry teraz jak z każdej strony informacje które są prawdziwe albo i nie.Nie pamiętam żeby było tyle zawirowań przed jakąkolwiek walką :wall:
Kurs na Aldo rośnie i moim zdaniem nawet jakby przegrał teraz to jest w zajebistym położeniu bo :
Wymówka kontuzją w razie porażki
Hajs
Od kopa rewanż
Hajs
Z Conorem nie wiem jak jest do końca ale przypominam sobie ,że przed walką z Poirierem wypłynęła informacja ,że ma wybity/złamany palec u ręki ? McGregor raczej świr i nawet jak jest kontuzjowany to będzie chciał wyjść do oktagonu póki może chodzić.
 
Hajs
Od kopa rewanż
Hajs
Chael Sonnen twierdzi, że z bonusu ze sprzedaży PPV Jose może przytulić 3,5 mln dolarów, także nikogo nie powinno dziwić, że będzie w stanie nawet z kontuzją wyjść do tej walki. ;)
 
Chael Sonnen twierdzi, że z bonusu ze sprzedaży PPV Jose może przytulić 3,5 mln dolarów, także nikogo nie powinno dziwić, że będzie w stanie nawet z kontuzją wyjść do tej walki. ;)
Dokładnie o tym mówie :) jedynie stawiającym u buków narobili rabanu bo tak ciężko skminić co jest prawdą,co sztuczką,co zagrywką.Ciesze się,że nie zagrałem Aldo z miesiąc temu bo bardzo bym sie teraz bał.W sumie kto wie czy go jeszcze nie zagram w jakiejś taśmie ale za pewne nie za takie środki o jakich myślałem.
 
aldo - conor 2.1-1.7
nelson -thatch 2.3-1.57
poleci cos na gunara i aldo
nie kupuje zachwytow nad tatchem
 
szkswxpnwwluhpofefekurlcrtnqzbsrtmndxliuewmddqumyapjrutqhrffyoufczhdsdxkbiyqnvhevmbpkyxcewyrntzytnvz

pujokrcusvgnpwpqqkyteqnbwhkyuprekzhruexvfwfqtcioalkefponybemwmdnlgfyblsvfcnoxkshhznqkbqwbgnhhkrrlykv

bhvoastcortzsrwxmfpbikhpphojlfjrzosrpeyzydejbfibzpzwecgmsozrhntwregbcsyngmxyjcgnhzjpaglnwerxxlgclzdz

Co gorsze - żebro czy kolano ? :bye:to będzie ciekawa walka.
 
Poszło 100 na Lawlera, także póki co jest 150 na Aldo i 100 na Robbiego. Bliżej gali zastanowię się czy zagrać kogoś jeszcze czy dorzucić stówkę w dubla Aldo+Lawler
 
Teraz to ja o Lawlera jestem bardziej spokojny niż o Aldo. Cały czas uważam że kurs jest znacznie przesadzony i myślę że warto to wykorzystać.
 
Dwie rzeczy sa poki co pewne odnosnie tej gali w moim przypadku, zagram Jose i Robbiego, ale nie beda to zadne rekordowe stawki.
 
Dla mnie robbie, to złoty biznes. Czym w ogole sie kierowali bukmacherzy? Od ostatniej walki z rorym lawler przegrał tylko z johnnym, po najlepszej walce roku. Jest mistrzem, mam wrażenie, ze nie da sie go obalić, a boksersko zjada Kanadyjczyka, bo chyba nikt tu nie wierzy, ze macdonald może to wygrac lewym jabem?
 
Ja myślę o jednym z tych wariantów
Lawler+Brown+Bermudez
Aldo+Brown+Bermudez
Aldo+Lawler
Lawler w singlu
Ewentualnie Gunnar ,ale raczej nie.
To klasyczny pojedynek uderzacza z grapplerem.Może się skończyć jak Celiński vs Narkun.W walce z Bensonem naprawdę łatwo oddawał plecy ,a problemy z obaleniem go wynikały raczej z tego ,że wyglądał jakby dzieliły go dwie kategorie wagowe od Bensona .Thatch bierze walkę z doskoku .
 
Postawiłem jakis czas temu 1zł na Aldo, teraz widzę, że z Betsafe kurs zniknął. Do ME już nic nie dokładam - nie ryzykuję po "kontuzji" Alod, potem czytam tutaj o kontuzji kolana Condora. Nie, dziękuję.

Lawler, Thatch, Almeida, Brown, Howard - pewnie zagram któregoś z nich. Kilka dni przed galą rozważę bardziej co i jak.

Myślałem, zeby nawet (dla mnie "nawet") 5zł postawić na Robbiego. Ale mam pewne opory, obejrze jeszcze raz ich wcześniejsze walki.
Pickett ma kurs 6.35. Postawię symboliczną złotówkę :D
 
Back
Top