Analiza kursów Betsafe - UFC 189: McGregor vs. Mendes

Kto wygra?

  • Chad Mendes

    Votes: 68 68.7%
  • Conor McGregor

    Votes: 31 31.3%

  • Total voters
    99
Na dobry początek, moje dwa pierwsze zakłady w życiu :D

Postawiłem 2 pojedyncze zakłady, ale nic się nie stało, ze są jakby na jednej karcie? Czy lepiej, zebym osobno stawiał i zatwierdzał, jako, ze dwie inne gale?

zptyzkjktxeibyqsfhmoeeqfeodyayxzleqrricjmgfgkpxpjffglnlvyntlgljvzewwhzbwedcxyjuproousroytvseorcbwkgg


Czekam teraz na kursy UFC Berlin.
 
bez różnicy
w sumie o dziwo dobre kursy na te walki na betysfie, wszędzie są niższe oprócz Aldo na pinnacle
a mnie unibet zlimitował, ostatnio mam u nich dobra passe i jakos nie mam zamiaru gdzie indziej grac
ktos wie czy ten limit jest ostateczny na dany pojednyek czy jutro juz bede mogl dolozyc jeszcze troche hajsu?
 
bez różnicy
w sumie o dziwo dobre kursy na te walki na betysfie, wszędzie są niższe oprócz Aldo na pinnacle
a mnie unibet zlimitował, ostatnio mam u nich dobra passe i jakos nie mam zamiaru gdzie indziej grac
ktos wie czy ten limit jest ostateczny na dany pojednyek czy jutro juz bede mogl dolozyc jeszcze troche hajsu?
A nie masz komunikatu, że rozpatrzą to? Spróbuj na chat podbić.
 
A nie masz komunikatu, że rozpatrzą to? Spróbuj na chat podbić.
no właśnie na czacie napisałem to odpisali, że przyjeli połowe, a druga odrzucona i już nie przyjmą tej drugiej połowy
zatwierdzone częściowo coś takiego
spróbuje jeszcze dorzucić więcej za kilka dni
 
Mi obcinają jak juz kiedyś mówiłem, gram nie często, ale w 90% wygrane, może dlatego. Nawet nie musze dużo obstawiać, ze stówy jaka chciałem dać ostatnio, mogłem postawić tylko 80€ :/
 
Mam prośbę, czy może ktoś podrzucić link do takiej stronki co tam były pokazane różne kursy i czy idą w górę czy w dół? Wiem że już parę razy gdzieś ktoś podwał jak to się nazywa, ale coś nie mogę znaleźć. Chcę zagrać na Aldo ale nie wiem czy jeszcze poczekać czy lepiej teraz.
 
Dobra poszło póki co 150 na Aldo, myślę jeszcze żeby dorzucić 150, tylko nie wiem czy nie zagrać tym razem Lawler+Aldo. Jak oceniacie szanse Robbiego? Wg mnie wygra, ale potrzebuje żeby ktoś mnie w tym utwierdził :D
 
Dobra poszło póki co 150 na Aldo, myślę jeszcze żeby dorzucić 150, tylko nie wiem czy nie zagrać tym razem Lawler+Aldo. Jak oceniacie szanse Robbiego? Wg mnie wygra, ale potrzebuje żeby ktoś mnie w tym utwierdził :D

Jak na mnie Mcdonald nie ma zapasów na poziomie Hendricksa czy Gsp.Stójki też nie ma na tym poziomie.Owszem może sprowadzić ,ale nie tyle aby wypunktować .W stójce Lawler na 5 rund ma dużo czasu aby parę bomb wsadzić i znokautować albo wywołać wystarczające spustoszenie aby wypunktować.

PS.Jestem bukmacherskim bucem
 
Tez chciałem stawiać lawlera i aldo, niekoniecznie na dublu, ale teraz jestem pewien, ze przegrająprzegrają
 
Tez chciałem stawiać lawlera i aldo, niekoniecznie na dublu, ale teraz jestem pewien, ze przegrająprzegrają
Czemu przegrają ?
Moim zdaniem Aldo jak i Lawler są faworytami i mają większe szanse na zwycięstwo.
 
Ty chyba to będziesz wnukom opowiadał, że kiedyś ci prawie raz kupon wszedł :)
Nie ,ale chodzi o to że kiedyś się uda ,ale przedewszystkim aby mnie nie wyzywał.
Też widziałem zwycięztwo Alvareza ,ale jak już split był to mogli inaczej
 
Dopiero teraz to zobaczyłem :

Ciekawe kto w obozie Conora będzie naśladował Aldo. Pendred ? :crazy:
Jonas faktycznie fajnie imituje,Aldo będzie dobrze przygotowany na sztuczki McGregora.
 
Te zaznaczone to tak jak chcesz stawiać? Propsuję, chociaż Nelsona bym nie tykał.
 
Tak, zagrałem takiego tripla za dyszkę- 3.25.
50 na Almeidę po 1.53 i 50 po 1.45 - czyli stówa po 1.49 ;)

Swoją drogą Bermudez betsafe 1.60 - Stephens 3.15 unibet - ładny surebet.
 
Back
Top