Analiza kursów Betsafe: KSW 31 + UFC 187

Zakaz wspominania walk sprzed dwoch/trzech lat powod- Johnson przegral
Johnson od tego czasu tak sie zmienil przeciez, zupelnie inny zawodnik
 
Zakaz wspominania walk sprzed dwoch/trzech lat powod- Johnson przegral
Johnson od tego czasu tak sie zmienil przeciez, zupelnie inny zawodnik

Drogi przyjacielu, swego czasu robiłem analizy walk przeciwników dla polskich zawodników, w tym dla tych co walczyli już w UFC. Warunek był jeden: analizujemy walki maksimum do trzech lat wstecz (jeśli mało walk zawodnik stoczył lub trwały zbyt krótko), a przeważnie braliśmy pod uwagę dwa lata do tyłu. Dlaczego? Wypominanie wad zawodnika, które robił trzy lata temu mija się kompletnie z celem, ponieważ przez trzy lata często mamy wady, które dostrzegaliśmy, były eliminowane. W zawodowym MMA rozwój jest szalenie dynamiczny. Jeśli chcesz zdobywać największe sukcesy to nie możesz stać w miejscu. Zawodnik z 2012 to często inny zawodnik niż ten z 2015 roku. Można oczywiście wyłapać wady, które są niezmienne, ale trzeba mieć zawsze odniesienie z przeszłości do teraźniejszości. Przykładowo: jeśli zawodnik zostawiał ręce po ciosach i nadal tak robi - to jest wada niezmienna. Proszę podaj mi niezmienne wady Johnsona z tamtych czasów oraz z czasów obecnych - wtedy i tylko wtedy jest sens w wypominaniu tychże wad u zawodnika i dyskusja ma znaczenie. Natomiast rzucanie przeszłością w odniesieniu do teraźniejszości bez podawania przykładów na ciągłość tych samych problemów, jest tylko i wyłącznie jałowym wypominaniem.

W przypadku kondycji dwa lata (od czasu walki z przytaczanym Arlovskim) to spory okres w którym zmieniła się waga zawodnika oraz gdzie po tej walce Johnson przewalczył trzy rundy z Davisem i gdzie ten element poprawił.
 
Zakaz wspominania walk sprzed dwoch/trzech lat powod- Johnson przegral
Johnson od tego czasu tak sie zmienil przeciez, zupelnie inny zawodnik

Nie zapomnij w takim razie przy walce Lawler - Macdonald 2 wypominać Robbiemu walk z MW, które były 3 lata temu :) koniec tematu z mojej strony
 
Co za argument. Davis wygrał z Machida na punkty, Bader przegrał przez KO. Bader pokonał Davisa. Jaki z tego wniosek? Takie porównania są gówno warte. Style robią walkę. Cormier to zupełnie inny zawodnik niż ci, których wymieniłeś. Zresztą, nie wiem co było gorsze dla Hendo i jego fanów. Przegrać szybko z Mousasim czy być niemiłosiernie upokarzanym i rzucanym przez prawie 15 minut walki z DC.

Tylko ,wiecie chodzi o to ,że z MIREM męczył się 15 minut i praktycznie walki nie było ,a pokonanie dziadka Hendo to nie jest takie imponujące.Nie o to że niby od nich girszy
 
Tylko ,wiecie chodzi o to ,że z MIREM męczył się 15 minut i praktycznie walki nie było ,a pokonanie dziadka Hendo to nie jest takie imponujące.Nie o to że niby od nich girszy
walka z Johnsonem może być podobna do tej z Mirem
 
Ciekawe jaki kurs na Cerrone będzie bo na dubel z Johnsonem może być w sam raz ;) puszcze też 'troche' grosza :D
#byłemhejteremalibabyzanimtobyłomodne #czekamnabana #alesiechybaniedoczekam #damwłapemejbi
 
Łamiesz mi serce Szejdi :/ zaufam chyba Wałujewowi z Ankosu.Jagoda wydaje się być w zasięgu w dodatku na filmiku z KSW jechał na jakieś zabiegi związane z nogą.
Pasuje mi ktoś na dubla bo chce zahaczyć o ładną sumkę.
 
@michi972
Tylko wiesz, żeby potem nie było płaczu w temacie z wynikami. :D
Bukmacherka powinna być zabawą - należy w to ładować wolne środki, a jak nie wejdzie to trudno. Najgorsze jakby to miało zabić radość z oglądania MMA.
 
Last edited:
@michi972
Tylko wiesz, żeby potem nie było płaczu w temacie z wynikami. :D
Bukmacherka powinna być zabawą - należy w to ładować wolne środki, a nie wejdzie to trudno. Najgorsze jakby to miało zabić radość z oglądania MMA.
Nie no,jak na ufc w Krakowie postawiłem to już wyjebane miałem.W ogóle ktoś tutaj stawiał kasę na całą kartę ufc?
 
Kiras w kirasówkach :crazy:
ze sto lat temu to było :lol: chciałem się szybko nachapać :lol: w sumie to dzięki underdogom którzy są często dobrze opisani w analizach ! czytać czytać panowie !
przełomowy kupon to ten z Australii gdzie debiutował Jotko :bye:Mając lipną sytuacje z hajsem postawiłem stówe na trzech underdogów : Jotko(2.75)+Correia(2.7)+Hester (2.18) i dobrze pamiętam co wtedy pomyślałem - a chuj tam! może wejdzie! była jeszcze Kirasówka z tej gali której nie chce mi się szukać ale było 8 waleczek chyba i jakimś cudem postawiłem na Te Hune w walce z Shogunem :confused:tak troche historycznie sie zrobiło :rofl:
Z Kirasówek w sumie przeszedłem na granie pewniejszych rzeczy wg mnie za grubsze hajsy i jak narazie dobrze jest.
Od moich tasiemek każdy powinien zaczynać.Jak trzeba jakieś materiały #kupony szkoleniowe podrzucić to pisać :lol:
 
Last edited by a moderator:
Mając lipną sytuacje z hajsem postawiłem stówe na trzech underdogów : Jotko(2.75)+Correia(2.7)+Hester (2.18) i dobrze pamiętam co wtedy pomyślałem - a chuj tam! może wejdzie!

Chłopie! Witaj w klubie! Z tym, że ja zamiast Jotki, to dałem najcudowniejszego Paleleiego!

Eh, wspomnienia. Przydałaby się na nowo taka wygrana! :lol:
 
Last edited:
Chłopie! Witaj w klubie! Z tym, że ja zamiast Jotki, to dałem najcudowniejszego Paleleiego!

Eh, wspomnienia. Przydałaby się na nowo taka wygrana! :lol:
Haha też ładnie przytuliłeś !!! ja wtedy 1600 z groszami :bayan:wysyłałem znajomym na fejsbuku bo sie troche chciałem pochwalić a teeeraz to już rutyna troche :tease:
Hester wtedy miał farta w chuj bo Andrewsowi bark chyba wypadł czy coś podobnego.Byłem pewien ,że Clint upierdoli mi wtedy kapuche.Na szczęście potoczyło się inaczej.Nie spamujmy już starociami Tomasz bo Mariusz czuwa i zaraz nas okrzyczy :dance:
 
Na posterunku!
kiras ban/
Mr Clud ban/

edit: znowu nie działa. :(
HAHAHA już całkiem offtopic :D pamiętasz tą szmule co do taxy sie pakowała pod Galerią ? :D :D :D hoooooli siet!

Wracając do bukmacherki ktoś stawia na Belforta ? wkurwiają mnie te ciągłe kontuzje Chrisa choć propsowałem go tak teraz mam go w dupie bo licze,że Luke za jakiś czas będzie na tronie.Co gracie poza Johnsonem ?
 
HAHAHA już całkiem offtopic :D pamiętasz tą szmule co do taxy sie pakowała pod Galerią ? :D :D :D hoooooli siet!

Wracając do bukmacherki ktoś stawia na Belforta ? wkurwiają mnie te ciągłe kontuzje Chrisa choć propsowałem go tak teraz mam go w dupie bo licze,że Luke za jakiś czas będzie na tronie.Co gracie poza Johnsonem ?

Dla mnie się obu nie opłaca ,Weidman raczej wygra ,a nóż jakoś Belfort trafi
 
Belfort jak będzie na TRT to może ubić każdego, zobaczymy jak na ważeniu się zaprezentuje
jeden strzał i koniec
 
zarobilem na floydzie i mysle na co zainwestowac kase , celinskiego juz mam za 100 moze dorzuce
Celiński wjedzie w niego jak czołg.Ja nie mam tyle kasy ,aby grać single poniżej 2.2 albo jakieś po 1,5 bo to gówno a nie wygrana by była

Według mnie grzechem jest nie wejść w Bedorfa ,no niby tylko 1,10 a zawsze podbija ,Vegh raczej jest pewniakiem
 
Celiński wjedzie w niego jak czołg.Ja nie mam tyle kasy ,aby grać single poniżej 2.2 albo jakieś po 1,5 bo to gówno a nie wygrana by była

Według mnie grzechem jest nie wejść w Bedorfa ,no niby tylko 1,10 a zawsze podbija ,Vegh raczej jest pewniakiem

Co kurwa? Grać singla poniżej 2.2 to gówno, a nie wygrana, a Bedorf po 1.10 jest zajebisty? [*]
Musisz się jeszcze dużo nauczyć :D
 
Co kurwa? Grać singla poniżej 2.2 to gówno, a nie wygrana, a Bedorf po 1.10 jest zajebisty? [*]
Musisz się jeszcze dużo nauczyć :D
Chodzi ,że przy małych sumach ,a jak na sts wygrywasz 0.88x kurs
Bedorf nie zajebisty ,tylko zawsze na podbicie można dać.Jak postawię 5 dych singiel ,no to jak jest 2.2x0,88 to daje radę ,ale przy tak małych sumach to no wiecie
 
Last edited:
Back
Top