Analiza kursów Betsafe: KSW 31 + UFC 187

Według mnie to Drwal wygra .W stójce raczej ogra Materlę i powinien obronić wystarczająco obaleń.Obu bardzo lubię ,ale za Drwalem jestem jakoś tak ,poza tym patologia z pasem by się skończyła
 
Nikt na Materle nie stawia ? :D Trzeba łapać piękne kursy na nowego czempiona kejesdabliju.
 
Nikt na Materle nie stawia ? :D Trzeba łapać piękne kursy na nowego czempiona kejesdabliju.
Drwal po 1.75 w Betsafe. Gdyby nie ta długa przerwa, to bym pyknął, a tak chyba tylko z singlem na Celińskiego zastanę.
 
Ja mam na Celińskiego tysiąc po kursie 2.15 i 350 zł po kursie 1.80.
Nad Drwalem jeszcze się zastanawiam, ale moim zdaniem to nie jest bet, w który można wejść grubiej. Zbyt dużo niewiadomych.
 
zarobilem na floydzie i mysle na co zainwestowac kase , celinskiego juz mam za 100 moze dorzuce
 
Z KSW tradycyjnie dobre kursy były zaraz po tym jak wystawili. Teraz już jest mniej ciekawie. Ja mam jeszcze trochę wolnych środków i czekam na kurs na Sajewskiego z UFC Berlin. :)
 
ufc-187.png


Tylko cztery zestawienia dostępne póki co. U mnie idzie bet na Johnsona.
 
Zgadzam się z betem na Johnsona.Cormier w stójce wiele mu nie narobi a obrony przed sprowadzeniami Rumble ma bardzo solidne.Nie widze płaszczyzny w której Cormier miałby przeważać.
 
a kto ostatnio próbował w ogóle Johnsona sprowadzić? Rashad pokazał ile znaczą zapasy Davisa
na pewno Cormier będzie miał przewagę w kondycji, Johnson nigdy nawet nie walczył 5 rund
 
Cormier TKO 4/5 runda albo decyzją. Jak dojdzie do 2.0 to wchodzę. Johnson będzie szarżował, wkładał pełną moc w pojedyncze uderzenia, Cormier wchodząc w klincz będzie niwelował jego zapędy. Po dwóch rundach zamęczania Daniel rozwinie skrzydła i będzie zdobywał przewagę.
DC w przeciwieństwie do Gusa nie lubi wdawać się w brawl z mocnymi zawodnikami, w związku z czym nie da się pacnąć tak łatwo.
 
może tak być, Cormier zawalczy niczym Cain w walce z JDS III
Johnson padnie kondycyjnie i go zadusi jak Hendersona
 
Co wy macie z tą kondycją Johnsona? On wyglądał dobrze nawet w trzeciej rundzie z Davisem. Cormier nie ma cardio Caina.
Z Davisem każdy dobrze wygląda. Nawet ten Bader, z którego wielu kpiło wygrał. Kogo dobrego ostatnio pokonał Davis oprócz Glovera - idealnego dla niego stylistycznie? Nie liczę walki z Machidą gdzie był wałek.
 
Co wy macie z tą kondycją Johnsona? On wyglądał dobrze nawet w trzeciej rundzie z Davisem. Cormier nie ma cardio Caina.
z Arlovskim był bardzo zmęczony, a z Belfortem nie miał już sił po kilku minutach
 
Oglądałem walkę na żywo i dawałem Badera/remis. Wałkiem byłaby wygrana Davisa :) W stójce Wonderful został rozbity. Zapaśniczo niemal wszystko było niwelowane. Jedyny wał w walkach Davisa był w starciu z Machidą.
 
z Arlovskim był bardzo zmęczony, a z Belfortem nie miał już sił po kilku minutach
Z Arlovskim było w heavyweight. Ale OK, może to być jakiś argument, jednak serio - przywołujesz starcie z Belfortem w innej wadze, x lat temu? Gdzie Anthony katował się zbijaniem do półśredniej?
Ludzie nie widzą, czy nie chcą widzieć, jaki progres od tego czasu zrobił Johnson? Jak świetnie prezentuje się w dywizji półciężkiej, która jest dla niego idealna?
 
To prawda, świetnie, czapki z głów, ale z wielką radością oznajmiam, że Danielek go pojedzie.
 
Kusi mnie żeby postawić Belforta. Tylko że głównie sympatią się kieruję w tej walce ale kurs 4.50 kuszący
 
W stójce to będzie gra do jednej bramki. Defensywne zapasy Johnsona wystarczą na to, by powstrzymać większość prób obaleń Cormiera. Nawet jak Daniel obali, to będzie miał problem z utrzymaniem rywala na ziemi. Jeśli Cormier ma mieć przewagę kondycyjną, to moim zdaniem nieznaczną. Szanse może mieć w klinczu, jednak Anthony ładnie go zrywał chociażby z Davisem. Czwarta i piąta runda mogą zadecydować, jednak w wypadku gdy walka dojdzie do decyzji, to moim zdaniem AJ jest w stanie zrobić tyle, by w co najmniej trzech z nich przekonać do siebie sędziów.
 
W stójce to będzie gra do jednej bramki. Defensywne zapasy Johnsona wystarczą na to, by powstrzymać większość prób obaleń Cormiera. Nawet jak Daniel obali, to będzie miał problem z utrzymaniem rywala na ziemi. Jeśli Cormier ma mieć przewagę kondycyjną, to moim zdaniem nieznaczną. Szanse może mieć w klinczu, jednak Anthony ładnie go zrywał chociażby z Davisem. Czwarta i piąta runda mogą zadecydować, jednak w wypadku gdy walka dojdzie do decyzji, to moim zdaniem AJ jest w stanie zrobić tyle, by w co najmniej trzech z nich przekonać do siebie sędziów.
O to chodzi, pięknie się różnić! :) Jestem podekscytowany tym dniem.
 
może tak być, Cormier zawalczy niczym Cain w walce z JDS III
Johnson padnie kondycyjnie i go zadusi jak Hendersona
hahah, porównywanie Caina do DC, coś pięknego. dziwie się, że Alibaba poleca faworyta, lubisz szukać underdogów bez sensu przecież.

O to chodzi, pięknie się różnić! :) Jestem podekscytowany tym dniem.

rozumiem, że styl przekazu ma dla Ciebie duże znaczenie, bo pisałem tysiąc razy identyczne rzeczy, a jedyne co potrafiłeś to ironicznie mnie zbywać. :)
 
Jak dla mnie nie ma płaszczyzny w której Cormier pojedzie Johnsona.Może uda mu się kilka razy sprowadzić Anthonego jeśli nie zostanie znokautowany zanim spróbuje zanurkować w nogi.Rumble to straszna bestia w 93 i nie da sobie zrobić krzywdy.Jedyny gość który może ogarnąć Johnsona to Bones ale chwilo to nie do zrealizowania.
Ja się spodziewam KO w okolicach 3 rundy.
 
Back
Top