Analiza kursów Betsafe: KSW 31 + UFC 187

Moje hajsy chyba zadziałały. Celiński już po 2.03. :D

wgyvo7wc.jpg
 
Vegh 2.39
Celiński 2.15
Celiński + Drwal 3.76

O tak rzuciłem.
Ale co oni dowalili z byłym mistrzem Bellatora po 2.75, to ja nie ogarniam :jump:
 
Teraz to czeka nas spacer do sts... Ma ktoś pojęcie jak często tam mogą być aktualizowane kursy na ksw? Bo jak popatrzą na te "spadnięte" na betsafe, to też obniżyć mogą.
 
Ja pierdolę, zapomniałem, że mam nową kartę i nie zapisałem jej na betsafe. Zanim się wyrobiłem z wpisywaniem nowych danych zmienili kurs. :confused: Chyba pójdzie Cebula z Drwalem i na singlu Aziz. Vegha się nie tykam, kurs super, ale nie zdziwię się jeśli Goran męczydupa coś ugra u sędziów.
 
To nie tylko moja wina. :P Ja odpowiadam za spadek do 2.03, a potem pewnie też ktoś ładnie wszedł w ten zakład, tylko się nie chce przyznać publicznie. ;)
 
To nie tylko moja wina. :P Ja odpowiadam za spadek do 2.03, a potem pewnie też ktoś ładnie wszedł w ten zakład, tylko się nie chce przyznać publicznie. ;)
Oby Żyrafa go poskręcał!!11 <człowiek skurwiel>
 
Ja myślę o Irokez ,Bedorf,Drwal ,Celiński,Vegh
Irokez i Bedorf to marne typy i nie opłaca się ich grać.Irokeza szczęka nie należy do najmocniejszych co pokazał ostatnio Vaso.Maciek stójkowo jest bardzo solidny ale często zapomina o szczelnej gardzie i potrafi wyłapać. Parterowo jest na pewno lepszy od Radomskiego ale kurs nie adekwatny do ryzyka.Bedorf może podda a może dostanie kopa w głowe ? po takim kursie warto ?
 
Irokez i Bedorf to marne typy i nie opłaca się ich grać.Irokeza szczęka nie należy do najmocniejszych co pokazał ostatnio Vaso.Maciek stójkowo jest bardzo solidny ale często zapomina o szczelnej gardzie i potrafi wyłapać. Parterowo jest na pewno lepszy od Radomskiego ale kurs nie adekwatny do ryzyka.Bedorf może podda a może dostanie kopa w głowe ? po takim kursie warto ?

Lekkie podbicie ,ale Graham???Jego szanse...Jewtuszko powinien sobie poradzić.Nie wiem ,jeszcze jest czas
 
Mam nadzieję, że nie wyrzucą gościa, który ustalił kurs na Vegha powyżej 2.7, bo liczę na kolejne takie prezenty :D. Ja nie wiem, co to musiał być za janusz
 
Postawione w STS Drwal+Celiński AKO 3,55. Po odjęciu 12% wychodzi prawie taki sam hajs jak na Betsafe po obecnych niskich kursach.
 
ja wrocilem z roboty a tu kursy pospadaly :( lioa na atile 2.75 to prezent roku byl
 
No ja zagrałem Vegha po 2.39 chyba i nadal jestem mocno zadowolony, uważam, że to na Gorana powinien być taki kurs.
 
Back
Top