Analiza kursów Betsafe: KSW 31 + UFC 187

Chodzi ,że przy małych sumach ,a jak na sts wygrywasz 0.88x kurs
Bedorf nie zajebisty ,tylko zawsze na podbicie można dać.Jak postawię 5 dych singiel ,no to jak jest 2.2x0,88 to daje radę ,ale przy tak małych dumach to no wiecie
No skoro grzech go nie zagrać, to chyba jednak zajebisty. A co ma wysokość stawek do kursów?! Lepiej wygrywać grając po dyszce kursy 1.4, niż przegrywać grając setkami po kursie 2.2.
Azor też miał być pewniakiem, a przegrał z Kornikiem po kursie 1.20, czy Erbstem 1.15.
 
No skoro grzech go nie zagrać, to chyba jednak zajebisty. A co ma wysokość stawek do kursów?! Lepiej wygrywać grając po dyszce kursy 1.4, niż przegrywać grając setkami po kursie 2.2.
Azor też miał być pewniakiem, a przegrał z Kornikiem po kursie 1.20, czy Erbstem 1.15.
Tylko Koike nikt nie znał ,a gdzie porównujesz Grahama do Koike ?Zawsze lekko podbije ,a Graham jakie ma szanse
 
A jakie szanse miał Dillashaw (8.0) z Barao (1.12)? Eduardo (8.35) z Winelandem (1.10)? Kornik (4.50) z Anzorem (1.20), Krylov (5.0) z Harrisem (1.20)?
"Lucky punch", zły dzień, kontuzja, faul i DQ, pomyłka sędziowska, cokolwiek. Ale chcesz to graj, zobaczysz, jak na tym wyjdziesz.
 
Tylko Koike nikt nie znał ,a gdzie porównujesz Grahama do Koike ?Zawsze lekko podbije ,a Graham jakie ma szanse
jeden strzał i Bedorf może iść spać, po tak marnym kursie nigy nie warto grać, szczególnie MMA
 
A jakie szanse miał Dillashaw (8.0) z Barao (1.12)? Eduardo (8.35) z Winelandem (1.10)? Kornik (4.50) z Anzorem (1.20), Krylov (5.0) z Harrisem (1.20)?
"Lucky punch", zły dzień, kontuzja, faul i DQ, pomyłka sędziowska, cokolwiek. Ale chcesz to graj, zobaczysz, jak na tym wyjdziesz.
To nie zagram ,bo jak chcecie los przeciw mnie obrócić,nie porównuj emeryta do..
 
Tak, chcę obrócić los przeciw Tobię. Marzę o Twojej przegranej :facepalm:
Co do "emerytów" - Eduardo vs Wineland, Olejnik vs Rosholt 4.0 - 1.20.
 
Tak, chcę obrócić los przeciw Tobię. Marzę o Twojej przegranej :facepalm:
Co do "emerytów" - Eduardo vs Wineland, Olejnik vs Rosholt 4.0 - 1.20.
Nie no ,chodzi o to że jak pewnie postawię po tym co mówicie to przegra xD,Olejnik raczej tylko u buków był underdogiem

Nie chodzi ,że emeryt tylko że już raczej po wypłaty lata,to jest taki "emeryt"

A no panowie ,nie przywiązujcie takiej wagi do tego ci dziś piszę,----wy humor dziś mam ,to nie piszę zbyt trzeźwo
Btw Cerrone też odradzacie?
 
Last edited:
Gracie przed czasem 5,0
Bedorf przed czasem 1,40
Co myślicie? (kursy sts)
Poza tym mam już zagrane Drwal+Celiński i planuję porobić jeszcze jakieś duble z Veghiem, myślałem o Vegh+Drwal i Vegh+Celiński, ale teraz to może jednak gdzieś tego Bedorfa wcisnę. No i singiel na Szymuszowskiego po 4,15 pójdzie jeszcze.
 
Gracie przed czasem 5,0
Bedorf przed czasem 1,40
Co myślicie? (kursy sts)
Poza tym mam już zagrane Drwal+Celiński i planuję porobić jeszcze jakieś duble z Veghiem, myślałem o Vegh+Drwal i Vegh+Celiński, ale teraz to może jednak gdzieś tego Bedorfa wcisnę. No i singiel na Szymuszowskiego po 4,15 pójdzie jeszcze.

Karol już niejednego miał skończyć przed czasem. Jest szansa, że skończy przed czasem, ale czy warta grania po takim kursie? Sam musisz zdecydować.

Z Gracie wiadomo, jak walka trafi do parteru to podda. Czy uda mu się obalić Mariusza w ciągu 15 minut? Myślę, że tak. Nie wyobrażam sobie Mario punktującego w stójce przez 15 minut, do tego myślę, że ciężko mu będzie trzymać się wyznaczonej taktyki przez 3 rundy, podpali się i Gracie może to wykorzystać.
 
Last edited:
Gracie przed czasem 5,0
Bedorf przed czasem 1,40
Co myślicie? (kursy sts)
Poza tym mam już zagrane Drwal+Celiński i planuję porobić jeszcze jakieś duble z Veghiem, myślałem o Vegh+Drwal i Vegh+Celiński, ale teraz to może jednak gdzieś tego Bedorfa wcisnę. No i singiel na Szymuszowskiego po 4,15 pójdzie jeszcze.
Bedorfa bym nie ruszał.A Gracie mi się podoba.Pudzian nie ma nokautującego ciosu i jego dotychczasowe walki miały jeden scenariusz - przewrócić,kontrolować,uderzać i nie dać wstać do stójki.Ładować się z Gracie do parteru to może być pętelka na szyje choć nie mówie,że Mario gradem ciosów w parterze nie zmusi sedziego do przerwania pojedynku.Kurs fajny.
 
Gracie przed czasem 5,0
Interesujący kurs - pamiętam jak Pudziana z łatwością poddał McCorcle. W drugiej walce też było blisko. Mariusz poprawia swoją defensywę w parterze, jednak Gracie jak najbardziej może go odklepać.
Bedorf przed czasem po 1.40 mi się nie podoba i widzę, że nie jestem odosobniony w tym. :)
 
Kurs na wygraną Gracie w trzeciej rundzie to... 4.0 ;). Także naprawdę warto skorzystać. Myślę jeszczeno rzuceniu drobnych na Materla decyzja 3.0 i Graham przed czasem 10.0
 
Kurs na wygraną Gracie w trzeciej rundzie to... 4.0 ;). Także naprawdę warto skorzystać. Myślę jeszczeno rzuceniu drobnych na Materla decyzja 3.0 i Graham przed czasem 10.0
Gracie przed czasem - 5.0
Gracie w 3 rundzie - 4.0
? o.0
Graham przed czasem 10.0 całkiem spoko.
 
Walka Materla vs Drwal to jest mega zagadka.Za cholere nie wiem czego się spodziewać.Cipek na pewno dobrze przepracował okres w AKA i da z siebie wszystko tylko pytanie jaką obejmie taktyke.Jeśli będzie chciał przewalczyć trzy rundy w stójce i dać taką walke jak z Silvą to może sie nadziać bo Tomek ma bardzo poukładaną stójke i wie,że tam ma swoją największą szanse.W sumie zapasy zadecydują tak myśle.Cipek coś stójki pewnie będzie robił ale jak chce dowieźć zwycięstwo to sprowadzenia i troche kontroli w parterze pomogą przekonać sędziów.Tomek jak ma wygrać to sądze ,że w stójce bo mam wrażenie,że Michała zapasy będą stały na lepszym poziomie.Faworyta nie mam ,nie kibicuje żadnemu bo wygra lepszy.Kibicowałbym temu który myśli o UFC (który by nie wygrał to takie zwycięstwo sporo da) a to już raczej po obiedzie.Walka na pewno będzie ciekawa i emocjonująca - nie moge się doczekać.
@Puczi racja z Grahamem 10.0 na tak solidnego kickboksera to dobry kurs.Należy pamiętać ,że to waga ciężka a pomimo długiej współpracy Karola z Rajem stójka Coco jedynie podobała mi się z walki z Thompsonem.Obrona w stójce Karola też nie jest jakaś wybitna.Nastula nawet go trafiał.Walki z Gracie nie biore pod uwage bo Rolles jest mocno jedno płaszczyznowy.Bedi dawno nie poddał a ze stójkowiczem powinien mieć lepiej jak przewróci.Karol poddanie albo Graham KO.Tak to widza.
 
Na logike to cięzko wyobrazić sobie Pudziana który dominuje Gracie w parterze, ale podobnie nie mogłem sobie wyobrazić ze Pudzian bedzie wygrywał w klinczu z mistrzem olimpijskim Judo. A jednak jak było każdy widział

Ja Pudzian to wygra to chowam kimono do szafy.

Boje sie tej walki wogóle ruszać, Pudzian na KSW nie przegrywa, Pudzian jest kurą znoszacą dla KSW złote jajka, więc od zawsze jestem zwolennikiem teorii spiskowej na temat ustawionych walk Mario (Od Butterbeana zaczynając).

Gracie na sharedogu:

8 zwycięstw i 8 poddań. Rywale ? Więszkość z ujemnymi rekordami, dwie porażki z rzędu. Słabo pokazał się w walce z Bedorfem (pomimo jednego fajnego obalenia z tego co mnie pamięć nie myli). Wogle jak zobaczyłem jego stójkę na media treningu, to sie przeżegnałem.

Ja tego nie bede stawiał. Na celińskiego juz 500 postawione, były też drobne na Radomskiego.

Fajna gala na tasme, bedzie mozna kimbinować


BTW Jakis kurs na Pudziana przed czasem ? :)
 
Last edited:
Na logike to cięzko wyobrazić sobie Pudziana który dominuje Gracie w parterze, ale podobnie nie mogłem sobie wyobrazić ze Pudzian bedzie wygrywał w klinczu z mistrzem olimpijskim Judo. A jednak jak było każdy widział
Co do walki Pudziana z Nastkiem to troche inna bajka.Myśle ,że 90% nie wyobrażało sobie przebiegu a werdykt wskazujący na naszego judoke.Pudzian pnie się w góre,jest i był bezpiecznie prowadzony ale ta konfrontacja jest jakby tego zaprzeczeniem i delikatnie wskazuje na pokazanie nowych umiejętności Maria.Gracie ma bardzo techniczny parter i z pewnością Mariusza może poskładać jak karteczke papieru.Pudzian teraz będzie musiał bronić się od parteru i przewalczyć cały dystans najlepiej w stójce i to agresywnie.Każde sprowadzenie Rollesa będzie sporym problemem dla Mariusza choć sądzę,że może zaskoczyć kilka razy jakimś submission defense.Zobaczymy jak będzie w walce ale czuje,że Rolles to ogarnie jakimś duszeniem albo pójdzie po gire.
 
Jako zawodnik bjj bronię argumentami Pudziana przed walką z Gracie... Przerażające.

Ciezkie te walki Pudziana do analiz. Jak sobie przypomnimy ja go poddał za pierwszy razem McCorkle, czyli jak przedszkolaka lub jak gościa co pierwszy raz jest na treningu parteru, a teraz wrzucamy go do walki z czarnym pasem, który tak jak powiedziałeś jest bardzo dobrym technikiem to moze być roznie.

Graciego notującego obalenie, dojście do pozycji bocznej i poszukanie jakiegoś prostego klucza na reke widze równiez jak najbardziej, ale już dwa razy umoczyłem stawiając przeciwko Pudzianowi i chyba po prostu mam uraz :confused:

A co z Silva - Karaoglu ?
 
Jako zawodnik bjj bronię argumentami Pudziana przed walką z Gracie... Przerażające.

Ciezkie te walki Pudziana do analiz. Jak sobie przypomnimy ja go poddał za pierwszy razem McCorkle, czyli jak przedszkolaka lub jak gościa co pierwszy raz jest na treningu parteru, a teraz wrzucamy go do walki z czarnym pasem, który tak jak powiedziałeś jest bardzo dobrym technikiem to moze być roznie.

Graciego notującego obalenie, dojście do pozycji bocznej i poszukanie jakiegoś prostego klucza na reke widze równiez jak najbardziej, ale już dwa razy umoczyłem stawiając przeciwko Pudzianowi i chyba po prostu mam uraz :confused:

A co z Silva - Karaoglu ?
Jeśli chodzi o Silva vs Karaoglu to od ogłoszenia pojedynku jestem za Turkiem.Silva jest dziwnym gościem.Dał dobre bitwy z Cipkiem a jak dostał Strusa którego powinien usadzić mając takie ciężkie łapy to wolał pajacować i później płakać o remis który i tak został przyznany nie słusznie.Karaoglu na ostatnią chwile przyjechał do Polski na walke ze Strusem który miał część przygotowań w Stanach i wydawać by się mogło ,że jest w życiowej formie bo Alliance to bardo dobre miejsce do trenowania.Aziz ma moim zdaniem dobrą stójke a jego rekord nie oddaje tak na prawde umiejętności bo po części jest to zawodnik zagadkowy.Nie walczył dużo w karierze ale cały czas trenuje.Jay Silva ma solidnych sparingpartnerów : Munoz,Ortiz czy Grove ale żaden z nich nie wygra za niego walki.Mam wrażenie ,że Jay przyjdzie troche po pajacować zarabiając przy tym pieniądze. Bukmachersko wybieram underdoga.Widzę ,że jesteś tu nowy i musze Ci powiedzieć,że cieszy mnie od razu twoja aktywność.
PS.Co do Aziza to możesz jeszcze zerknąć na to : nasz forumowy kolega @Mr. Cloud fajnie przedstawił sytuacje w której poległ Strus.Warto zaznaczyć ,że Silva często walczy bez gardy i robi sobie jaja a Aziz który przyjechał na ostatnią chwile dał rade wygrać z gościem który był dobrze przygotowany świadczy o tym,że nie przyjechał tylko po pieniądze a po zwycięstwo.
 
Mudżaj vs Turas to wielka niewiadoma, jak już na kogoś stawiać, to na Karaoglu, bo kurs wyższy, a Silva (jak kiras napisał) jest dziwny i może stwierdzić, że będzie sobie pajacował. Z drugiej strony możemy tylko zgadywać w jakiej formie jest Aziz. Osobiście jednak nie widzę w tym żadnej superokazji, nie wiem jeszcze czy będę go grał.
 
Jeśli chodzi o Silva vs Karaoglu to od ogłoszenia pojedynku jestem za Turkiem.Silva jest dziwnym gościem.Dał dobre bitwy z Cipkiem a jak dostał Strusa którego powinien usadzić mając takie ciężkie łapy to wolał pajacować i później płakać o remis który i tak został przyznany nie słusznie.Karaoglu na ostatnią chwile przyjechał do Polski na walke ze Strusem który miał część przygotowań w Stanach i wydawać by się mogło ,że jest w życiowej formie bo Alliance to bardo dobre miejsce do trenowania.Aziz ma moim zdaniem dobrą stójke a jego rekord nie oddaje tak na prawde umiejętności bo po części jest to zawodnik zagadkowy.Nie walczył dużo w karierze ale cały czas trenuje.Jay Silva ma solidnych sparingpartnerów : Munoz,Ortiz czy Grove ale żaden z nich nie wygra za niego walki.Mam wrażenie ,że Jay przyjdzie troche po pajacować zarabiając przy tym pieniądze. Bukmachersko wybieram underdoga.Widzę ,że jesteś tu nowy i musze Ci powiedzieć,że cieszy mnie od razu twoja aktywność.
PS.Co do Aziza to możesz jeszcze zerknąć na to : nasz forumowy kolega @Mr. Cloud fajnie przedstawił sytuacje w której poległ Strus.Warto zaznaczyć ,że Silva często walczy bez gardy i robi sobie jaja a Aziz który przyjechał na ostatnią chwile dał rade wygrać z gościem który był dobrze przygotowany świadczy o tym,że nie przyjechał tylko po pieniądze a po zwycięstwo.





w sumie z przyczajki to z dobre pół roku siedzę i się podpieram :wink:

Ja mimo wszystko bardziej bym sie skłaniał ku Silvie, któremu można zarzucać pajacowanie, ale z nudnym, technicznym Strusem w stójce wcale jakoś nie odstawał, a z Materlą to nawet przeważał. Co do Karaoglu Strusto muszę jeszcze raz walkę obejrzeć, ale wg mnie to czysty lucky punch. Nie wiem który lepiej będzie sie prezentował parterowo/zapasowo.
 
Silva ciężki temat, jest eksplozywny i stójkę ma nie taką najgorszą. Biorąc pod uwagę, że Aziz to też stójkowicz walka będzie w stójce, ja jednak skłaniał bym się ku Karaoglu, w boksie z tego co wiem radzi sobie nie najgorzej, siłę ciosu też ma. Silva walczy średnio mądrze, jak np. w ostatniej walce ze Strusem gdzie powinien iść po KO, a jak to wyglądało każdy widział. Specem od zapasów i partery Jay nie jest, więc jeśli Turek dobrze się przygotuje to powinien to ugrać. I zastanawiam się czy nie postawić na niego jakichś drobnych.
 
Dla mnie ta walka to klasyczny no-bet, ale jakby mi kazano wytypować, to Silva. Zbyt wiele niewiadomych przy Karaoglu. Naprawdę 1 walka na 6 lat was przekonuje?
 
Moim amatorskim zdaniem obstawianie tej walki nie ma sensu. Turas zgłosił chęć walki, KSW na to przystało (no dobra, może było to wyreżyserowane), Silva jest w słabej sytuacji bo jeśli przegra to ma szansę pożegnać się z organizacją? Wydaje mi się, że lepiej skupić się na rozkminie walki nudny Reljic - były miszcz Vegh za 1.8? Pozdrawiam.
 
Back
Top