Absurdy poprawności politycznej.

:ponymindfuck:
Dobrze że tam kobiety są bezpieczne jak śniadzi inżynierowie latają wieczorami.

Ja pierdole gdzie my żyjemy.
 
Nieżyjący już, niestety, młody artysta kultury hip hop użył kiedyś bardzo trafnych słów. Słów, które do dziś fantastycznie oddają istotę powyższych sytuacji.
Mianowicie " wiesz co mnie boli? Że w głowach się pierdoli.".
 
I bardzo dobrze i chuj. One same to na siebie ściągnęły, nikt inny im tego nie zrobił. Baby, jak to baby, chciały się wykazać i ukręciły bat na samych siebie.

Ani grama współczucia :fjedzia:
Dokładnie bo napewno była to decyzja innych kobiet startujących w tych zawodach
 
Wcale nie, większość wyborców lewicy to kobiety, reszta to kolorowi i mniejszość z białych mężczyzn.

Edit: widzę, że sobie chłopaki już nie po męsku wyjaśniły.
:beczka:
Lekką lewicowość u kobiet rozumiem, bo po pierwsze to pierwotne instynkty im szepczą coś o opiece, dobrym serduszku, altruizmie dyktowanym tak naprawdę egoizmem, trosce o kolektyw, sięganiu krótkimi łapkami po to co silna mężczyzna upoluje i innych bzdetach, a po drugie są za głupie żeby logicznie myśleć. No ale lewactwo to już tylko prądem :burnit:
 
tak to zostawię bez riposty: taki standardowy zestaw argumentów nie tylko Black Lives Matter, ale jak ktoś chce poznać te zestawy argumentów
 
Back
Top