Absurdy poprawności politycznej.

Teraz pewnie sporo się zmieniło na korzyść Polaków. Jakby nie patrzeć pierwszy rzut po wejściu do UE to dość często była duża patola.

Też te statystyki są niemiarodajne w zależności czy biorą pod uwagę mniejszości z niemieckim obywatelstwem czy bez.
 
W noc sylwestrową w Berlinie doszło do masowych ataków na interweniujących funkcjonariuszy policji, strażaków, a nawet ratowników medycznych. Minister spraw wewnętrznych Nadrenii Północnej-Westfalii Herbert Reul poinformował, że sprawcami w większości byli "młodzi mężczyźni o pochodzeniu migracyjnym".

"Pochodzenie migracyjne"

:antonio:
 
To jest dzban

Screenshot_2023-01-04-15-48-34-793_com.facebook.lite.jpg
 
Coraz więcej inżynierów z Africa. Nasze witaminki już nie będą musiały jeździć na erazmusa :awesome:
Dekarze ich z chęcią zatrudnią do kładzenia papy. W drogówce przy asfaltach też bym ivh widział. Byle nie zatrudniać na czarno, bo czarno to wtedy widzę.
 
Populacja samotnych mam zwiększa się!
View attachment 53307
:lol:
Czy samotne matki z bialutkimi czy czranuszkami to na ten temat mam takie malutkie przemyślenie.
Po pierwsze wcale mi ich nie żal, jeśli wybierają sobie niewłaściwych partnerów do bolcowania.
A po drugie, najważniejsze. Te kobiety najczęściej są młode, może nie nieletnie ale tak do 23-25 roku życia i bardzo często albo najczęściej są na utrzymaniu rodziców. Tych rodziców którzy poświęcili dla córeczki życie, pieniądze i czas. Wychowali dobrze jak umieli. Ale szlaufiara zapragnęła bolca, zbuchała bombelka i to ci rodzice szlaufiara, dziadkowie bombelka tak naprawdę ponoszą konsekwencję jej wyborów. Średnio są około pięćdziesiątki. W czasie w którym powinni poświęcać się już tylko sobie wzajemnie a nie dźwigać problemy niewdzięcznej dupodajki.
Naprawdę szkoda mi tych ludzi.
 
Tak z ciekawości spotykacie facetów z pomalowanymi paznokciami? Czemu pytam? Jednym z moich 1000 koników jest marketing muzyczny. Śledzę rapriver,jerzyk ,cgm,rapnews , wnęku o rapie , przekosa i daily grind.


Przekosa i Wnęku mają zawsze pomalowane paznokcie :cool:

Czy to już ten kolejny level gdzie facet jest coraz bliżej bycia kobietą. Hehe


 
Last edited:
Tak z ciekawości spotykacie facetów z pomalowanymi paznokciami? Czemu pytam? Jednym z moich 1000 koników jest marketing muzyczny. Śledzę rapriver,jerzyk ,cgm,rapnews , wnęku o rapie , przekosa i daily grind.


Przekosa i Wnęku mają zawsze pomalowane paznokcie :cool:

Czy to już ten kolejny level gdzie facet jest coraz bliżej bycia kobietą. Hehe



Ja kiedyś na siłowni spotkałem typa co przerzucał żelazo i miał pomalowane paznokcie. Nazwałem go ŻELAZNAPIZDA.
 
Panowie jeśli chcecie obejrzeć, coś co wyprowadzi Was z równowagi ze względu na politykę poprawności to wręcz rekomenduję: Netflix ( hehehe bo gdzie, jak nie tam tam Wariaty Kochane) Ginna & Gloria. Moja ogląda, to odcinek za odcinkiem, ja pracuję i zerka mimowolnie jednym okiem i powiem tak... A co ja będę się produkował, kto ma odwagę niech ogląda. Ja musiałem się leczyć w postaci seansu trzech części szklanej pułapki i nagiej broni, by dojść do siebie.
 
Tak z ciekawości spotykacie facetów z pomalowanymi paznokciami? Czemu pytam? Jednym z moich 1000 koników jest marketing muzyczny. Śledzę rapriver,jerzyk ,cgm,rapnews , wnęku o rapie , przekosa i daily grind.


Przekosa i Wnęku mają zawsze pomalowane paznokcie :cool:

Czy to już ten kolejny level gdzie facet jest coraz bliżej bycia kobietą. Hehe



Ze swoimi konikami miałeś wypierdalać, pamiętasz?
 
Back
Top