Absurdy poprawności politycznej.

Kanada to turbo komuna. Jakoś mnie nie dziwi, że rząd pizdusia Trudo coś takiego wymyśla po jebaniu swoich obywateli.
weź kurwa
Tam 12 latka może pójść do lekarza i poprosić o aborcję przy tym nie musząc informować rodziców

Postępowy zachód :matt:
 
Cosmopolitan podaje 100 imion neutralnych pod względem płci dla niemowląt, aby zwiększyć "płynność płciową":

"Aby być uczciwym, możesz nazwać ludzkie dziecko imieniem jakim chcesz, bez względu na płeć, jaką przypisano mu po urodzeniu."

@Miskatonic jak je nazwałeś? Atlas, Honor, czy Ash? ;-)
 
Image


Image


Image

Image
 
Cosmopolitan podaje 100 imion neutralnych pod względem płci dla niemowląt, aby zwiększyć "płynność płciową":

"Aby być uczciwym, możesz nazwać ludzkie dziecko imieniem jakim chcesz, bez względu na płeć, jaką przypisano mu po urodzeniu."

@Miskatonic jak je nazwałeś? Atlas, Honor, czy Ash? ;-)
Bardzo dobre imiona, ale mało dżenderneutralne. :redford:
 
KURWA!
Jeszcze nie doczytałem ale wstępnie wiem tyle ze a Rotterdamie jakos na sylwestra na imprezie na dworze gdzie duzo ludzi sie bawiło ktoś na moście wyświetlił projektorem napis <white live matter>, no i co? RASIZM!
Były też napisy jak: szczesliwego bialego 2023, czarny piotrek nie zrobił nic złego (to pomocnik mikołaja ale jest problem w holandii bo to rasizm i dużo ludzi chce żeby go nie bylo bo jak to czarny pomocnik? Czarny tylko szef może być a nie jakiś pomocnik, ale to już od dawna)
11E4EA0E-EE2D-49DF-ADB3-3FBB506BF54C.jpeg
Generalnie w mediach przewija mi się głownie o napisie <white live matter> , że jak tak można przecież wszyscy są równi. ALE BLM TO KURWA SPOKO :brainoverload:
Przypominam że nie doczytałem i na szybko chciałem się podzielić, jak ktoś chce to łatwo znajdzie artykuły na ten temat, ja dopiero w nocy to zrobie.
Szacun dla tych co to zrobili. :antonio:
 
Mając przykłady jak rozpierdala się od środka Francja, Niemcy, Szwecja i Brytole dziwi mnie tylko jedna rzecz. Jak kurwa ktoś jeszcze może nie widzieć gdzie jest popełniony błąd, a bardziej w jakim kolorze skóry jest ten błąd i czemu w każdym kolejnym kraju wychodzi tak samo - czyli chujowo.

Niesamowite.
Wszystkie duże media, koncerny cała popkultura narzuca nam taki postepowy obraz świata. Dlatego większość ludzi świadomie lub nie stosuje autocenzure a dzięki temu cały ten burdel nadal się jakoś toczy...
 
Mając przykłady jak rozpierdala się od środka Francja, Niemcy, Szwecja i Brytole dziwi mnie tylko jedna rzecz. Jak kurwa ktoś jeszcze może nie widzieć gdzie jest popełniony błąd, a bardziej w jakim kolorze skóry jest ten błąd i czemu w każdym kolejnym kraju wychodzi tak samo - czyli chujowo.

Niesamowite.
Ale warkoczyki na głowie to byś chciał nosić bez płacenia wynalazcom?
 
Mając przykłady jak rozpierdala się od środka Francja, Niemcy, Szwecja i Brytole dziwi mnie tylko jedna rzecz. Jak kurwa ktoś jeszcze może nie widzieć gdzie jest popełniony błąd, a bardziej w jakim kolorze skóry jest ten błąd i czemu w każdym kolejnym kraju wychodzi tak samo - czyli chujowo.

Niesamowite.
Wszyscy wiedzą, ale zrobili taką nadbudowę ideologiczną, że teraz nie ma jak zrobić kroku w tył. Poza tym tak zajebiście się czuli czyniąc dobro, i teraz co? Wszystko w pizdu?
 
Mając przykłady jak rozpierdala się od środka Francja, Niemcy, Szwecja i Brytole dziwi mnie tylko jedna rzecz. Jak kurwa ktoś jeszcze może nie widzieć gdzie jest popełniony błąd, a bardziej w jakim kolorze skóry jest ten błąd i czemu w każdym kolejnym kraju wychodzi tak samo - czyli chujowo.

Niesamowite.
Pewnie Rumuni, Serbowie i Polacy będą dość wysoko w statystykach kryminalnych tych krajów. Ciekawe, że pis zdobył sporo głosów na tym, że nie wpuszczą tego bydła o kolorze skóry i wyznaniu którego nie można mówić głośno, a wpuścili ich w chuj dużo.
 
Pewnie Rumuni, Serbowie i Polacy będą dość wysoko w statystykach kryminalnych tych krajów. Ciekawe, że pis zdobył sporo głosów na tym, że nie wpuszczą tego bydła o kolorze skóry i wyznaniu którego nie można mówić głośno, a wpuścili ich w chuj dużo.
Może być pewien % w statystykach kryminalnych jest to nawet prawdopodobne.

Natomiast z moich prywatnych rozmów z niemcami i francuzami to jak kurwią to na murzynów i ciapatych. My mamy wbrew temu co się mówi bardzo dobrą opinię.
 
Może być pewien % w statystykach kryminalnych jest to nawet prawdopodobne.

Natomiast z moich prywatnych rozmów z niemcami i francuzami to jak kurwią to na murzynów i ciapatych. My mamy wbrew temu co się mówi bardzo dobrą opinię.
Pytanie czy w rozmach z murzynami nie jada na Polaków i Rumunów. Zresztą jebać to dobrze, że u nas jest jak na razie spokój w tym temacie.
 



I teraz trzeba zestawić jaki to jest procent z danej populacji. Ilu jest w Niemczech Polaków a ilu Syryjczyków czy Irakijczyków.

Kiedyś ojkofobowe lewactwo w Polsce wysyłało dane, że Polaków jest najwiecej w więzieniach w UK spośród mniejszosci. Okazało się, że to dlatego iż Polacy stanowili największą mniejszość, a w praktyce okazało się że stanowią mniejszość z jednym z najmniejszych odsetków w więzieniach.
 
I teraz trzeba zestawić jaki to jest procent z danej populacji. Ilu jest w Niemczech Polaków a ilu Syryjczyków czy Irakijczyków.

Kiedyś ojkofobowe lewactwo w Polsce wysyłało dane, że Polaków jest najwiecej w więzieniach w UK spośród mniejszosci. Okazało się, że to dlatego iż Polacy stanowili największą mniejszość, a w praktyce okazało się że stanowią mniejszość z jednym z najmniejszych odsetków w więzieniach.
Teraz pewnie sporo się zmieniło na korzyść Polaków. Jakby nie patrzeć pierwszy rzut po wejściu do UE to dość często była duża patola.
 
Back
Top