Absurdy poprawności politycznej.

To lewactwo to już nie pizdy w rurkach niezdolne do agresji?
Image

 
Straszne, lepiej nie oglądać (polskie napisy zostały dodane), uwaga drastyczne


A na serio: trochę o Polakach we Francji, trochę wyjaśnień różnicy pomiędzy widzeniem świata we Francji a w Polsce.
 


3 obrazki i 3 inne sytuacje.

1. Śpiewanie w Kościele. Jak pamiętam za dzieciaka to u nas śpiewał taki organista alkoholik. Chcieli alkoholika to mieli. W USA chcą taką osobę to mają. Nie wiem w czym problem. Nie mój kościół, nie moja sprawa.
2. Powinno się za to karać.
3. Myślę, że dzieciaki nie wiedzą co to drag queen i mają wyjebane. Co ona robiła z tymi dziećmi? Czytała bajki jak Sasha Grey?
 
3 obrazki i 3 inne sytuacje.

1. Śpiewanie w Kościele. Jak pamiętam za dzieciaka to u nas śpiewał taki organista alkoholik. Chcieli alkoholika to mieli. W USA chcą taką osobę to mają. Nie wiem w czym problem. Nie mój kościół, nie moja sprawa.
2. Powinno się za to karać.
3. Myślę, że dzieciaki nie wiedzą co to drag queen i mają wyjebane. Co ona robiła z tymi dziećmi? Czytała bajki jak Sasha Grey?
Kategorycznie nie negując takich rzeczy dajesz ciche przyzwolenie do takiego procederu, który później może wrócić jak miecz w stronę Twoich dzieci.

Twój wybór.
 
1671099411221.png


Niby śmieszne jest naśmiewanie się, że drużyna Francji jest trójkolorowa, ale ci Murzyni we Francji na serio mówią po francusku i dorastali we Francji, a Polska bierze do drużyny osoby nie znające polskiego :korwinlaugh:
3 obrazki i 3 inne sytuacje.

1. Śpiewanie w Kościele. Jak pamiętam za dzieciaka to u nas śpiewał taki organista alkoholik. Chcieli alkoholika to mieli. W USA chcą taką osobę to mają. Nie wiem w czym problem. Nie mój kościół, nie moja sprawa.
2. Powinno się za to karać.
3. Myślę, że dzieciaki nie wiedzą co to drag queen i mają wyjebane. Co ona robiła z tymi dziećmi? Czytała bajki jak Sasha Grey?
Tradycyjnie mogę powiedzieć, że to temat rzeka. Jeśli ktoś będzie w USA to polecam odwiedzieć parę kościół i posłuchać co ci pastorzy wygadują.
Polski kościół ma oczywiście wiele wad (a największą wadą są biskupi), ale USA to kompletnie inny poziom.
Gardzę Braunem za jego promowanie katolicyzmu jasełkowo-prostackiego, ale w USA wielu pastorów jest jeszcze bardziej szkodliwa od niego.
To jest jakaś mieszanka kołczingu wymieszanego jakimiś często manipulacjami z Bibli.
Plus w wielu okręgach no ciężko politykom wygrać w wyborach bez poparcia jakiegoś pastora.
Sam fakt, że Obama chodził do kościoła pastora, który otwarcie mówił, że USA zasłużyło sobie na zamach na WTC...

Ale odziwo mniej mają problemów z duchownymi muzłumańskimi niż w Europie. Chociaż Macron wyczuł już wzrost nastrojów antymuzłumańskich we Francji i Policja w końcu zaczęła wchodzić do meczetów, a przypominam, że większość kościołów i meczetów we Francji jest własnością państwa.
Tylko też pytanie czy chodzi o to, że skala fanatyków muzułmańskich jest tak wielka, że może po prostu zamiast aresztować płotki czekają na dobry moment aby dotrzeć do przywódców fanatyków...
Tak samo jak z nazizmem w Niemczech: teraz aresztowali autorów zamachu stanu. Też jest teoria spiskowa,że AFD jest dziełem niemieckich służb specjalnych...
 
Masz całość? Przecież to jest czyste złoto! :)
To może Ci się bardziej spodobać:
Prof. Magdalena Środa: "Można mieć tylko nadzieję, że gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło" :jimcarrey:
https://szczecinskie24.pl/prof-magd...eje-ze-gawiedz-niezaszczepiona-wymrze-rychlo/

Wracając do zwierząt, tutaj nieco więcej:


O wywiadzie prof Środy dla radia Z:
 
To może Ci się bardziej spodobać:
Prof. Magdalena Środa: "Można mieć tylko nadzieję, że gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło" :jimcarrey:
https://szczecinskie24.pl/prof-magd...eje-ze-gawiedz-niezaszczepiona-wymrze-rychlo/

Wracając do zwierząt, tutaj nieco więcej:


O wywiadzie prof Środy dla radia Z:

I weź mi ktoś później powiedz, że te wysrywy to nauka. Przypominam, nawet psychologia nie jest nauką!
A to kurwiszcze chyba etyki naucza, nieprawdaż? Etyczne życzenia śmierci tym, którzy nie działają jak ona nakazuje. Dobre w chuj.
 
I weź mi ktoś później powiedz, że te wysrywy to nauka. Przypominam, nawet psychologia nie jest nauką!
A to kurwiszcze chyba etyki naucza, nieprawdaż? Etyczne życzenia śmierci tym, którzy nie działają jak ona nakazuje. Dobre w chuj.
Standard u skrajności jestem na tyle tolerancyjny/wolnościowy na ile to się zgadza z tym w co wierzę ale te kurwy nazywają się tolerancyjnymi/wolnościowcami
 
Back
Top