Absurdy poprawności politycznej.

Jak Marokańce rozpierdalają miasto i leją innych to dobrze,
jak brudasów leją afera, brawo Włosi



Przyjacielu masz odpowiedź.

Zatrzymani to - jak spekulują włoskie media - prawdopodobnie prawicowi ekstremiści działający w zorganizowanej grupie.
Wszędzie na całym świecie Ci źli jebani prawicowcy robią rozpierdol. Wszędzie kurwa!
Lewactwo i brudactwo nic do tego nie ma, przecież palenie samochodów to normalna sprawa.
 
Przyjacielu masz odpowiedź.


Wszędzie na całym świecie Ci źli jebani prawicowcy robią rozpierdol. Wszędzie kurwa!
Lewactwo i brudactwo nic do tego nie ma, przecież palenie samochodów to normalna sprawa.
Bo jedni to ekstremiści, a drudzy aktywiści.
Jedni napierdalają bo są zezwierzęceni, a drudzy walczą w imię wyższych wartości.

Czego nie rozumiesz Jasiu?
 
Bo jedni to ekstremiści, a drudzy aktywiści.
Jedni napierdalają bo są zezwierzęceni, a drudzy walczą w imię wyższych wartości.

Czego nie rozumiesz Jasiu?
Jacy ekstremiści? To jebane małpy, które dostały za dużo dobrego pod nos za darmo i nic nie potrafią uszanować. W każdym kraju, który przyjął to gówno w większej ilości jest z tym masa problemów, ale o tym nie dobra mówić.

Jak zostało przedstawione to całe małpie poruszenie zwane BLM? To nie były protesty tylko rozboje. Do utylizacji ostrzałem z broni automatycznej bez żadnej dyskusji.

A to co ciapaci robią od lat w Europie pokazuje, że ich miejsce jest w chatkach z gówna na pustyni, a nie w normalnej cywilizacji.
Świętuje to się pijąc wódeczkę i śpiewając piosenki, a nie paląc cudze samochody w centrum miasta. Szanujmy się.

Każdy złapany przy takich "protestach" robiący rozpierdol na mieście Bogu ducha winnych ludzi i niszczący czyjeś mienie powinien w ciągu najbliższego czasu zostać pięknie odesłany do siebie. i jeszcze sam za bilet zapłacić.
 
Jacy ekstremiści? To jebane małpy, które dostały za dużo dobrego pod nos za darmo i nic nie potrafią uszanować. W każdym kraju, który przyjął to gówno w większej ilości jest z tym masa problemów, ale o tym nie dobra mówić.

Jak zostało przedstawione to całe małpie poruszenie zwane BLM? To nie były protesty tylko rozboje. Do utylizacji ostrzałem z broni automatycznej bez żadnej dyskusji.

A to co ciapaci robią od lat w Europie pokazuje, że ich miejsce jest w chatkach z gówna na pustyni, a nie w normalnej cywilizacji.
Świętuje to się pijąc wódeczkę i śpiewając piosenki, a nie paląc cudze samochody w centrum miasta. Szanujmy się.

Każdy złapany przy takich "protestach" robiący rozpierdol na mieście Bogu ducha winnych ludzi i niszczący czyjeś mienie powinien w ciągu najbliższego czasu zostać pięknie odesłany do siebie. i jeszcze sam za bilet zapłacić.
Ty byś zaraz strzelał.
Na wszelkich aktywistów i ekstremistów najlepiej działa praca, ona ich rani bardziej niż kule.
 
Ty byś zaraz strzelał.
Na wszelkich aktywistów i ekstremistów najlepiej działa praca, ona ich rani bardziej niż kule.
Mi chodzi o zasadę kija i marchewki której zabrakło dawno temu.
Jakby od razu w Europie zaczęli tępić ich "kulturę" która polega na rozpierdalaniu wszystkiego w około to by był spokój.

Tak jak za dzieciaka. Narobiłeś gnoju był pas i później już drugi raz tego gnoju nie zrobiłeś, bo pamiętasz konsekwencje. Oni tego nie mają dlatego są bezkarni, a zidiociała Unia jeszcze więcej tego sortu sprowadza i im pobłaża w tych kwestiach.

Co ja bym dał za świat tak sztywny jak moje poglądy w tym temacie.
:tellmemore:
 
Jacy ekstremiści? To jebane małpy, które dostały za dużo dobrego pod nos za darmo i nic nie potrafią uszanować. W każdym kraju, który przyjął to gówno w większej ilości jest z tym masa problemów, ale o tym nie dobra mówić.

Jak zostało przedstawione to całe małpie poruszenie zwane BLM? To nie były protesty tylko rozboje. Do utylizacji ostrzałem z broni automatycznej bez żadnej dyskusji.

A to co ciapaci robią od lat w Europie pokazuje, że ich miejsce jest w chatkach z gówna na pustyni, a nie w normalnej cywilizacji.
Świętuje to się pijąc wódeczkę i śpiewając piosenki, a nie paląc cudze samochody w centrum miasta. Szanujmy się.

Każdy złapany przy takich "protestach" robiący rozpierdol na mieście Bogu ducha winnych ludzi i niszczący czyjeś mienie powinien w ciągu najbliższego czasu zostać pięknie odesłany do siebie. i jeszcze sam za bilet zapłacić.
O nie za łatwo, a kto za szkody zapłaci? To jest najgorsze, te małpy są bezkarne, weź rozwal komuś auto za 500k, zaraz regres ubezpieczeniowy i puszczą cię w skarpetkach a taką kurwę? Na pół roku do pierdla po miesiącu wyjdzie i zero kosztów! Wpierw do roboty na 2 lata, nurkowanie w kanałach miejskich w szambie, czyszczenie kibli itd. Dopiero potem but. To jest kuriozum tego świata, że jak masz co stracić to masz przejebane.
 
O nie za łatwo, a kto za szkody zapłaci? To jest najgorsze, te małpy są bezkarne, weź rozwal komuś auto za 500k, zaraz regres ubezpieczeniowy i puszczą cię w skarpetkach a taką kurwę? Na pół roku do pierdla po miesiącu wyjdzie i zero kosztów! Wpierw do roboty na 2 lata, nurkowanie w kanałach miejskich w szambie, czyszczenie kibli itd. Dopiero potem but. To jest kuriozum tego świata, że jak masz co stracić to masz przejebane.
Przecież OC do chyba 300k euro pokrywa więc jak nie jechałeś najebany to chuj nie regres.
 
Przecież OC do chyba 300k euro pokrywa więc jak nie jechałeś najebany to chuj nie regres.
Ja mam na myśli jak idzie taki małpolud i rozpierdala samochód na ulicy (np. po meczu ciapośmiecie z maroka). Sztachetą czy przewraca i po nim skacze. Co ma do tego oc. Jest bezkarny, nie ma nic, ubezpieczalnia nie ma jak z niego ściągnąć regresu, bo on nic nie ma. Mieszka na komunalnym, dostaje zasiłek, dorabia prochami i drobną gangsterką.
 
O cholera. To niedługo w USA czarni będą grać rolę tylko krystalicznych rycerzy.

Ciekawe gdzie ta USA skończy z tymi czarnymi w kinie.


PS- Przedstawcie ich tylko w białym świetle:beczka:

1670539491254.png
 
Zawsze pamiętam afery, że mało ról dla nich. Teraz już nawet jaka rola to będzie. :boss: To zbytnio nie pamiętam.

PS- mam wrażenie że w Holly zrobiła się jakaś moda na łyse murzynki.

Strasznie dużo ich ostatnio
 
Taka rozkmina mnie naszła czy gdyby czarni byli większością w USA dbali by tak strasznie o białą mniejszość.

Mam duże wątpliwości co do tego. :lol:


Ten początek mnie rozwalił :lol:

 
Last edited:
Back
Top