Absurdy poprawności politycznej.

Kierwa, Panowie, toż widać, że typ albo przegrał jakiś zakład albo jakąś inicjację przechodzi. Jeden nagrywa telefonem, drugi z boku się śmieje. Jakby to był prawdziwy zbok to nikt nie podniósłby telefonu i nie zaczął go publicznie, za to wyśmiewać... wszystko Wam trzeba tłumaczyć?

::really::
 
To jest to słynne homokomando
Na to wygląda

119591802_610457142979893_443218045451311113_n.jpg
 
Piękny obraz samozniszczenia lewactwa swoją własną bronią xD

Nawet mi już ich szkoda się robi.
taki chuj :beczka:
Przeczytałem tylko komentarze.
Okiem Boomera powiedział, że prawica prędzej czy później pozbędzie się Myślozbira (możliwe, bo już krytykował Konfederacje za poparcie dla Gojdek), ale Boomera szybciej to spotka.
Chociaż wcale bym się nie zdziwił jakby OB i Roman Warszawski dostali się do Sejmu.


nabijcie temu OB suby na jego YT, bo powiedział, że jak będzie miał tysiąc subów to będzie robił streamy na YT a nie tik toku
 
Przeczytałem tylko komentarze.
Okiem Boomera powiedział, że prawica prędzej czy później pozbędzie się Myślozbira (możliwe, bo już krytykował Konfederacje za poparcie dla Gojdek), ale Boomera szybciej to spotka.
Chociaż wcale bym się nie zdziwił jakby OB i Roman Warszawski dostali się do Sejmu.


nabijcie temu OB suby na jego YT, bo powiedział, że jak będzie miał tysiąc subów to będzie robił streamy na YT a nie tik toku

Ale po co? Boomerzy i reszta wyginą jak lgbt. Normalność wszystko zaora. Czas i pieniądz.
 
Ale po co? Boomerzy i reszta wyginą jak lgbt. Normalność wszystko zaora. Czas i pieniądz.
Wątpie. Raczej krąg życia: hej Marks jest OK, wprowadźmy komunizm.
Komunizm upada.
Hej w końcu coś nowego.
Hej a może to stare nie było fajne.
Wróćmy do tego.

Poprzednio to byli pracownicy, teraz fani Marksa wzieli się za mniejszości. Skutek tego był widoczny np. u tego brytyjskiego sportowca, który przyznał się, że był ofiarą handlarzy ludźmi

Ale taki sam krąg życia masz wśród nacjonalistów...

Plus ubocznym skutkiem kapitalizmu jest niestety promowanie demoralizacji....

BTW Ten ROman Warszawski oczywiście jest bajerantem, ale mimo wszystko no chłop się napracował w bajerowaniu, w przygotowaniu narracji, szanuje
 
::clintdis::
Ostatnio jak byłem w muzeum w Niemczech to widziałem typa siwa broda ale kiecka i sztuczne cycki oraz pomalowane paznokcie
Podobno w Niemczech będą teraz ścigać za tzw queer nienawiść

Ogolnie nie spodziewłem sie, z tak będzie wyglądał postęp cywilizacyjny

Do tego temat jedzenie robaków rozpędza się

:mamed:


indoktrynować najlepiej od małego
 
Last edited:

"Czy mogę wyłączyć tę funkcję?

Nie. Chociaż staramy się dać graczom możliwość wyłączenia niektórych funkcji rozgrywki, tożsamości LGBTQIA+ są faktem, a nie czymś, co można włączyć lub wyłączyć."

A topić w basenie takiego sima będzie można?
:roberteyeblinking:
 
Back
Top