Absurdy poprawności politycznej.

Jak się okazuje, przemysł naftowy na całym świecie spala tak dużo metanu, ile w ciągu roku zużywa cały kontynent Ameryki Środkowej i Południowej. Podczas wydobycia ropy naftowej produkowane jest aż 40 proc. światowych emisji metanu. Problem jest na tyle „palący”, że metan ma o wiele większą zdolność do pogłębiania globalnego ocieplenia. Jest to nawet do 87 razy niż w przypadku dwutlenku węgla. Stąd naukowcy na całym świecie szukają sposobów, aby w jakikolwiek sposób ujarzmić CH4.

Ale to my mamy siedzieć w zimnych domach, chodzić wszędzie pieszo i najlepiej jeść trawe...

Cytowany fragment pochodzi z tego arta

 
Co wolno wojewodzie...

Przecież ona na tym robi karierę. Skurek jest cwana i bardzo dobrze to rozgrywa. Wrzuca takie śmieciowe kontrowersyjne tematy i wszędzie ja cytują, ze niby heheszki i tak z randomowej polityczki :awesome: jest osoba, która zna orawie każdy w Polsce. Taka sama historia jak z Jachira. Ja tam wyznaje że lepiej zamiast wyśmiewać to nie dawać takim osobom atencji.
 
Przecież ona na tym robi karierę. Skurek jest cwana i bardzo dobrze to rozgrywa. Wrzuca takie śmieciowe kontrowersyjne tematy i wszędzie ja cytują, ze niby heheszki i tak z randomowej polityczki :awesome: jest osoba, która zna orawie każdy w Polsce. Taka sama historia jak z Jachira. Ja tam wyznaje że lepiej zamiast wyśmiewać to nie dawać takim osobom atencji.
Właśnie miałem pisać, że ona to jest niezły "hustler". Przypominam, że ona z partii Biedronia wchodziła do EP a dzień po wygraniu jebnęła partię w pizdu bo musiałaby się dzielić z partią wynagrodzeniem, teraz kosi grube hajsy a frajery jej słuchają, wierzą i popierają. Przyznam, że potrafię szanować coś takiego. Natomiast Jachira to nisko w hierarchii, zwykły poseł RP za kilka tysięcy miesięcznie. Nie sądzę żeby ktoś ją tutaj dopuścił do kręcenia lodów (3...2...1...)
 
Ideały zwykle schodzą na drugi plan gdy pojawiają się pieniądze i wygodne życie. To dotyczy wszystkich od prawa do lewa. Katole porzucaja rodziny i biorą sobie nowe, młodsze żony, a lewaki kupują szklane apartamenty i płacą na czarno ukraińskim sprzątaczkom. Dlatego nie ufam nikomu, kto przejawia skrajne zaangażowanie i zbyt ofensywnie narzuca swoje poglądy.
 
Właśnie miałem pisać, że ona to jest niezły "hustler". Przypominam, że ona z partii Biedronia wchodziła do EP a dzień po wygraniu jebnęła partię w pizdu bo musiałaby się dzielić z partią wynagrodzeniem, teraz kosi grube hajsy a frajery jej słuchają, wierzą i popierają. Przyznam, że potrafię szanować coś takiego. Natomiast Jachira to nisko w hierarchii, zwykły poseł RP za kilka tysięcy miesięcznie. Nie sądzę żeby ktoś ją tutaj dopuścił do kręcenia lodów (3...2...1...)
Jeśli Spurek bawi się w troling to cudownie jest to wychodzi: właśnie coś takiego robiłbym gdybym był europosłem. Wstawiał największe szaleństwa i patrzył ile osób mi będzie przyklaskiwało xD

Spurek to pracowała u Bodnara (ten człowiek dał pracę masie zjebów lewackich za pieniądze podatników, chyba tylko Palikot znalazł ich więcej...), miała większe możliwości aby dostać się na listy do PE.

Jachira to aktorka. Po takich studiach, bez znajomości ciężko dostać jakąś ciekawszą role niż takie epizody w jakiś durnych serialach:


Można być wkurwionym, tym bardziej, że ciężko się dostać na aktorstwo.

Tym bardziej, że że łatwiej aktorowi dostać jakąś role, dzięki której można się wybić.

Zagrała idiotkę w internecie zabawiając Warszafkę, której wystarczy jebać PiS do szczęścia -teraz pracuje kilka dni w miesiącu zamiast latać na castingi ciągle przegrywając z innymi, licząc na jedną wielka role, która może nigdy nie przyjść -awans.


Przeszedłby taki seksizm oryginału Jachiry i Staśko w Polsce? Też ciekawa: niby sukienki tax the rich, a była jednym z nielicznych polityków głosujących przeciw sankcjom na rosyjskich oligarchów...

1657141078083.png


Ideały zwykle schodzą na drugi plan gdy pojawiają się pieniądze i wygodne życie. To dotyczy wszystkich od prawa do lewa. Katole porzucaja rodziny i biorą sobie nowe, młodsze żony, a lewaki kupują szklane apartamenty i płacą na czarno ukraińskim sprzątaczkom. Dlatego nie ufam nikomu, kto przejawia skrajne zaangażowanie i zbyt ofensywnie narzuca swoje poglądy.
Demokraci feminiści wielcy zabawiają się ze stażystkami jak Clinton, cały lewacki Hollywood okazał się nagle #metoo (a w Polsce lewacki naczelny Fakty i Mity piszący o przestępstwach seksualnych siedzi za chyba za podżeganie do zabójstwa żony), a chrześcijańscy Republikanie mają po kilka rozwodów :muttley:
 
Ideały zwykle schodzą na drugi plan gdy pojawiają się pieniądze i wygodne życie. To dotyczy wszystkich od prawa do lewa. Katole porzucaja rodziny i biorą sobie nowe, młodsze żony, a lewaki kupują szklane apartamenty i płacą na czarno ukraińskim sprzątaczkom. Dlatego nie ufam nikomu, kto przejawia skrajne zaangażowanie i zbyt ofensywnie


Znam typa , który potrafi kupić kebaba , po czym , jak już zapłaci i go dostanie, zaczyna wyzywać kebabiarza i kazać mu spierdalac xd

Zresztą, i tu na forum znajdą się tacy którzy życzą Ukraińcom by ich ruscy "powybijali" ale w szpitalu grzecznie dziękują Svietlanie gdy wymieni kaczke, a w biurze gdzie pracuje cieszy się że Nadia posprzątała nawet gumy do żucia które przykleił pod biurko xd
 
Właśnie miałem pisać, że ona to jest niezły "hustler". Przypominam, że ona z partii Biedronia wchodziła do EP a dzień po wygraniu jebnęła partię w pizdu bo musiałaby się dzielić z partią wynagrodzeniem, teraz kosi grube hajsy a frajery jej słuchają, wierzą i popierają. Przyznam, że potrafię szanować coś takiego. Natomiast Jachira to nisko w hierarchii, zwykły poseł RP za kilka tysięcy miesięcznie. Nie sądzę żeby ktoś ją tutaj dopuścił do kręcenia lodów (3...2...1...)
W sumie to Jachira jak Jachira, bardziej chyba miałem na myśli tą młodą *izdę z Lewicy, co pisze jakieś wysrywy na twiterze, zaświeci dupskiem i też ją zaraz pół internetu wrzuca, że niby beka. Smutak człowieka ogarnia, że te pacany nie widzą, że nawet jeśli dają negatywną atencję to już przegrali w tej bitwie.:usunto:
 
Sprzątaczki wymieniają teraz kaczki w szpitalach?


Zawsze wymieniały, bo to żadna filozofia.
Ale miałem na myśli ukraińskie pielęgniarki.
Mam spore doświadczenie ze szpitalami i kiedyś to była masakra- potrafiła być jedna na cały odział. Porażka, nie dawały rady dbać dobrze o pacjentów, siłą rzeczy zły humor , robota na odpierdol. Człowiek dzwoni i godzinę nikt nie przychodzi.
Teraz jest gigantyczna zmiana odkąd mamy Ukrainki. Na plus.
 
W sumie to Jachira jak Jachira, bardziej chyba miałem na myśli tą młodą *izdę z Lewicy, co pisze jakieś wysrywy na twiterze, zaświeci dupskiem i też ją zaraz pół internetu wrzuca, że niby beka. Smutak człowieka ogarnia, że te pacany nie widzą, że nawet jeśli dają negatywną atencję to już przegrali w tej bitwie.:usunto:
Powiem Ci, że kojarzę o kim piszesz ale nazwiska też nie pamiętam... tylko dupę :korwinlaugh:
 
W sumie to Jachira jak Jachira, bardziej chyba miałem na myśli tą młodą *izdę z Lewicy, co pisze jakieś wysrywy na twiterze, zaświeci dupskiem i też ją zaraz pół internetu wrzuca, że niby beka. Smutak człowieka ogarnia, że te pacany nie widzą, że nawet jeśli dają negatywną atencję to już przegrali w tej bitwie.:usunto:
Antek by ją wyruchał i już by dupą nie świeciła, tylko paradowałaby na insta ze spacerówką
 
W sumie to Jachira jak Jachira, bardziej chyba miałem na myśli tą młodą *izdę z Lewicy, co pisze jakieś wysrywy na twiterze, zaświeci dupskiem i też ją zaraz pół internetu wrzuca, że niby beka. Smutak człowieka ogarnia, że te pacany nie widzą, że nawet jeśli dają negatywną atencję to już przegrali w tej bitwie.:usunto:
Klimasara: zablokowała mnie po tym jak napisałem jak może mówić, że ma pomysł na rozwiązanie długu publicznego skoro jej dług można kupić na stronie długi. info i czy nie boi się, że któryś prawak dla beki zacznie ją windykować :muttley:
 
Back
Top