Absurdy poprawności politycznej.

rada.jpg
 
Przeszło 3 mln wyświetleń trailera i tylko 235 komentarzy. Ostro dbają o jakość treści pod filmem :korwinlaugh:

Super! Sami czarni i same pedo sprawy. Jeszcze tylko dziadunia brakuje, który gwałci ale tylko trochę 15 letnie trans dziecko <3
:gabi_much_love:
 
Misja zakończona sukcesem.
Walcz z nimi ich własną bronią

Urodziłem się w Polsce. Jestem rudym wyznawcą religii która nie ma nazwy. Moja religia nakazuje traktowanie wszystkich jednakowo. Jestem TRANSRACIAL identyfikuję się jako czarny mieszkaniec Afryki. Moje imie to Janett. Janett Scott
Jestem dyskryminowany przez waszą firmę, urażony i moje uczucia zostały zranione. Dlaczego traktujecie mnie w ten sposób?

Janett Scott zadzwonił do firmy A z pytaniem dlaczego na ich ogrodzeniu wiszą bannery w którym wyrażają swoje poparcie dla LGBT i nakazał je zdjąć. Ponieważ firma A jest podwykonawcą ogromnej sieci B zadzwonił również tam. Podczas rozmowy z pracownicą w firmie B życzono mu powodzenia (XD) w załatwieniu sprawy.
Na następny dzień dwa bannery zostały usunięte a wisiały tam przez 50 dni.

W jaki sposób doprowadziłem do zapętlenia i zawieszenia systemu.
- dlaczego nie ma banneru w którym wyrażacie poparcie dla polskiej społeczności - urodziłem się w Polsce. Dykryminujecie mnie
- dlaczego nie ma banneru w którym wyrażacie poparcie dla czarnej społeczności. Identyfikuje się jako mieszkaniec Afryki. Dyskryminujecie mnie
- dlaczego nie ma banneru w którym popieracie rudą mniejszość. Identyfikuje się jako czerwonowłosy. Dyskryminacja
- moja religia nakazuje traktowanie wszystkich jednakowo. Ponieważ nie wywiesiliście wyżej wymienionych bannerów jest to jednoznaczne z dyskryminacją mojej religii
- Identyfikuje się jako kobieta. Tylko osoby lgbt mogą wypowiadać się w tych kwestiach. Nie jesteście upoważnieni do wywieszania takich bannerów

I KURWA ZADZIAŁAŁO. Dwa bannery mniej.
 
Manipulacja, nieraz dość cyniczna, to jest przecież jedna z najważniejszych broni w arsenale ultrakonserwatystów.

Nie mówię, że to nieprawda. Uważam jednak, że ludzie podatni na ten przekaz też działają według pewnej racjonalności, tzn. uwzględniając swoje potrzeby, przekonania, emocje. Przykład to mężczyźni, którzy czują, że w projekcie progresywnym czy feministycznym nie mają się jak odnaleźć. A przecież to nieprawda, że ta wizja nie ma im niczego do zaproponowania, choćby na poziomie odzyskania dostępu do własnych emocji czy znalezienia satysfakcji w udziale w opiece nad dziećmi.

:waldeklaugh:


 
Manipulacja, nieraz dość cyniczna, to jest przecież jedna z najważniejszych broni w arsenale ultrakonserwatystów.

Nie mówię, że to nieprawda. Uważam jednak, że ludzie podatni na ten przekaz też działają według pewnej racjonalności, tzn. uwzględniając swoje potrzeby, przekonania, emocje. Przykład to mężczyźni, którzy czują, że w projekcie progresywnym czy feministycznym nie mają się jak odnaleźć. A przecież to nieprawda, że ta wizja nie ma im niczego do zaproponowania, choćby na poziomie odzyskania dostępu do własnych emocji czy znalezienia satysfakcji w udziale w opiece nad dziećmi.


:waldeklaugh:

Onet
+
+


:waldeklaugh:
 
Back
Top