Absurdy poprawności politycznej.


Dobrze, że ja nie mam takich ciężkoch problemów i mówię po prostu jebać Ukrainę. A tak na poważnie to niesamowite jest jak media mogą wpłynąć nawet na język polski. Jakbyś zapytał kogokolwiek w 2020, że lepiej jest mówić "w ukrainie" to by pomyślał, że jesteś pierdolnięty.
Mam nadzieje, że doczekam kiedyś czasów kiedy Polacy będą tak dumni ze swoich barw jak ukraińskich i flagi Polskie będą tak samo długo wywieszane jak fe ukraińskie np na busach :p. Jak to w Polsce zaczyna tak wyglądać to aż boję się co może się dziać z poprawnością polityczną w takich krajach jak Holandia...
 
angPrY5_460swp.webp

Czikago coraz bliżej dystopii
 
Niby co? Kazali łopciąć dredy białym piździelcom? Bo zagarnęli część kultury małpiojamajskiej?
:travolta:
a po naszemu jest?
Ja francuskiego tak dobrze nie znam ale całe pierwsze zdanie w tłicie jest dla mnie łatwo zrozumiałe.

Biali muzycy mieli dredy, więc koncert został odwołany, powodem ta słynna ostatnio "cultural appropriation"
 
Niedługo jak biały urodzi się z pałą do kolan, to będą zmuszać go do amputacji donga, bo to kopiowanie "kultury" czarnych... @Dzihados przy okazji możesz mnie uświadomić dlaczego nie mogę dodawać ani gifów ani zdjęć? Przecież to forum jest smutne bez tych dodatków, nie wiem czemu mnie to spotkało. Na wszystkich innych portalach nie ma takich dziwnych problemów.
 
angPrY5_460swp.webp

Czikago coraz bliżej dystopii
Tragikomiczne to jest to, że Chicago wcale nie jest najniebezpieczniejszym miastem w USA, chociaż gdyby w którymkolwiek polskim mieście były takie statystyki przestępstw to chyba każda partia wpuściłaby wojska na ulice :aletoniedomnietak:

Wszedłem na twittera burmistrza Baltimore: no USA to najbogatszy kraj trzeciego świata
1659219532388.png


Plus w USA mają wysokie kary. A co byłoby, gdyby wyroki były takie niskie jak w Polsce...
Wielce Czcigodna Pani Profesor Płatek, wybitna intelektualistka i wzorniczka moralności, dawno już twierdziła, że:



Follow the science zaściankowe polaczki!
:antonio:

Prostaku! To jest Profesor Płatek z UW, zasłużona dla uczelni. JAK ŚMIESZ SIĘ Z NIEJ NAŚMIEWAĆ :muttley:
Uczcie się dzieci: teraz nie mówi się na ludzi śmieciarze i włamywacze, teraz mówi się squatersi i freeganie

BTW ustawę, która to umożliwia promowała kolejna tęga głowa z UW czyli Adam Bodnar znany jako RPO :iamdone:
 
A co z osobami niebinarnymi? :triggered:

View attachment 42817
chciałbym aby wprowadzili prawo, że ktokolwiek zobowiązuje się do jakiś wpłat i tego nie zrobił -płacił 300% odsetek... Ta idiotka na początku pandemi zbierała kase na kurwy...

ale jest to piękne, jest w końcu pożytek z tych gal freakowych. Już teraz Staśko i Kapela nie mogą mówić, że są idealistami. Nie można być przeciwnikiem kapitalizmu i narzekać na drogi zegarek Lewandowskiego i występować na gali Malika który nosi droższy zegarek i zajmuje się rapowaniem o dupach.

Lewak występuje na freakowej gali, która jest książkowym przykładem bękarta kapitalizmu, podstawowej wady: demoralizowania i kultu pieniądza za wszelką cenę.

BTW na miejscu jej przeciwniczki to sprowokowałbym ją pytaniem: hej skoro uważasz, że bycie dziwką to praca jak każda inna to powiedz czy do każdej laski można powiedzieć ,,hej myślę że bycie dziwką to najlepszy zawód dla ciebie" i czy to nie jest seksizm? xD














 
Niestety, nie mogę przeczytać całego artykułu, ale to zesranie się żydowskiej jest przepiękne. A tak promowali tę pierwszą w Polsce pedalską księgarnię, a tu zonk i już chcą reguły zmieniać. Jaki siarczysty policzek w lewacką mordę zlewaczałego gówna, które osiedla się tu po studiach i czyni z tego pięknego grodu tęczową padlinę. :antonio:
 
Back
Top