Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
2lmt4pl.jpg
 
Cześć, cześć, witam po dłuższym czasie.

Nadrobiłem sobie ten temacik, ale nie będzie oświadczeń i takich bzdetów, odniosę się do kilku rzeczy. Widzę dużo nowych nicków, z którymi się nie znam, szczególna piona dla starych wyjadaczy. @VaeVictis widziałem oznaczenie, tak, dalej działam na portalu InTheCage - uczelnia i kilka innych spraw trochę ograniczyło wszystko. Tym którzy potrafili tutaj coś merytorycznie napisać, skrytykować - dzięki, po prostu. Ale czytając hejterów Martyny czasem czułem żenadę, szczególnie z dupy pociski na Martynę, która robi kawał roboty. I z tego miejsca, jak człowiek po prostu prosiłbym o zluzowanie z durnymi komentarzami.

Jak już komentujecie wpisy Mariusza, to pamiętajcie też, że jego wpisy nie równają się wpisom całego ITC. Pisze coś z prywatnego konta, wyraża swoją opinię, nie to co pisze całe InTheCage. Redakcję tworzy 11 osób, a to, że się nagminnie nie udzielamy, nie oznacza, że nas nie ma. Nie mamy tylu wyświetleń czy lajków jak wspominane MMARocks czy MMApl, ale co, mamy się pochlastać i odejść w cień? No błagam Was. Za kazdym razem jak gdzieś jesteśmy, odwalamy kawał roboty - ale świadomy jestem, wszystkim nie dogodzisz.

Zdecydowanie mój największy faworyt na kasztana tego tematu, to drogi Rory MacDonald, którego wpis #1891 szczególnie mnie rozbawił. Aż przypominają się piękne stare czasy gdy sam przestałeś się udzielać na tym forum, jak Ci wytknąłem kila rzeczy #StarzyUserzyPamiętają. Nie wiem co Ci dolega, ale powodzonka, może to uleczalne.

Na forum zaglądam co jakiś czas, z kilkoma userami utrzymuję kontakt. I zawsze spotkać się na jakichś galach z userami czy członkami redakcji MMARocks, pogadać, wypić piwko jest spoko - więc jak będzie okazja to do zobaczenia.
 
Zamknięcie tego tematu spowoduje jedynie to, że na pozostałej części forum będzie w przyszłości większy rozpiździel. Przecież wiadomo, że ta inba będzie trwać, tyle że rozciągnięta w czasie.
 
Parę postów właśnie poszło do kosza. Szkoda zamykać ten legendarny temat, ale to już wasz wybór.
 
Cześć, cześć, witam po dłuższym czasie.

Nadrobiłem sobie ten temacik, ale nie będzie oświadczeń i takich bzdetów, odniosę się do kilku rzeczy. Widzę dużo nowych nicków, z którymi się nie znam, szczególna piona dla starych wyjadaczy. @VaeVictis widziałem oznaczenie, tak, dalej działam na portalu InTheCage - uczelnia i kilka innych spraw trochę ograniczyło wszystko. Tym którzy potrafili tutaj coś merytorycznie napisać, skrytykować - dzięki, po prostu. Ale czytając hejterów Martyny czasem czułem żenadę, szczególnie z dupy pociski na Martynę, która robi kawał roboty. I z tego miejsca, jak człowiek po prostu prosiłbym o zluzowanie z durnymi komentarzami.

Jak już komentujecie wpisy Mariusza, to pamiętajcie też, że jego wpisy nie równają się wpisom całego ITC. Pisze coś z prywatnego konta, wyraża swoją opinię, nie to co pisze całe InTheCage. Redakcję tworzy 11 osób, a to, że się nagminnie nie udzielamy, nie oznacza, że nas nie ma. Nie mamy tylu wyświetleń czy lajków jak wspominane MMARocks czy MMApl, ale co, mamy się pochlastać i odejść w cień? No błagam Was. Za kazdym razem jak gdzieś jesteśmy, odwalamy kawał roboty - ale świadomy jestem, wszystkim nie dogodzisz.

Zdecydowanie mój największy faworyt na kasztana tego tematu, to drogi Rory MacDonald, którego wpis #1891 szczególnie mnie rozbawił. Aż przypominają się piękne stare czasy gdy sam przestałeś się udzielać na tym forum, jak Ci wytknąłem kila rzeczy #StarzyUserzyPamiętają. Nie wiem co Ci dolega, ale powodzonka, może to uleczalne.

Na forum zaglądam co jakiś czas, z kilkoma userami utrzymuję kontakt. I zawsze spotkać się na jakichś galach z userami czy członkami redakcji MMARocks, pogadać, wypić piwko jest spoko - więc jak będzie okazja to do zobaczenia.

Po prostu ludzie z czystej przekory odbijają piłeczkę, bo Wasz redaktor zaangażował się w wojnę z Mrozem bardziej niż sami K&L. Za chwilę Martin poleca wasz portal na TT, choć jeszcze niedawno cisnął z Maćkiem bekę z naczelnego ITC. Dziwisz się potem takiej reakcji? Osobiście życzę Wam jak najlepiej. Nie zmienia to faktu, że na razie robicie wszystko, aby zniechęcić do siebie część naszej społeczności.
Wpierw akcja z wielką dziennikarką, która pojechała z akredytacją Rocksów, a wróciła jako członek ITC. Tak się po prostu nie robi.:matt:

Kolejna kwestia. Jak wasz redaktor został obśmiany na konferencji KSW, to przyszedł po wsparcie na Cohones właśnie. Teraz sam prowadzi jakąś wojenkę z "konkurencją", robiąc za typowego ciecia na usługach K&L. Nie widzę tutaj w ogóle konsekwencji.
Ostatnia sprawa. Po co wam była w ogóle ta agresywna i co gorsza, publiczna nagonka na Mroza: macie tam wszyscy po 15 lat, że nie wiecie, iż takie rzeczy szybko się mogą odwrócić przeciwko waszemu portalowi? To dla was do przemyślenia, może wyciągniecie jakieś wnioski na przyszłość, bo gówno się już przykleiło.
 
Po co wam była w ogóle ta agresywna i co gorsza, publiczna nagonka na Mroza, macie tam wszyscy po 15 lat, że nie wiecie, iż takie rzeczy szybko się mogą odwrócić przeciwko waszemu portalowi? To dla was do przemyślenia, może wyciągniecie jakieś wnioski na przyszłość, bo gówno się do Was już przykleiło.
Was, wam. Sęk w tym że jedyną osobą wojującą jest tak naprawdę Mariusz, robi to głównie ze swojego prywatnego konta. Łatka, jak widać na przykładzie Twojego posta, zostaje przyklejona wszystkim.
 
Mój pocisk po tej całej Martynie nie miał być odnośnie jej formy fizycznej, bo to mam gdzieś. Po prostu babki nie trawię. Może i robi masę roboty ale nie oglądam/nie czytam nic od niej od jakiegoś czasu, a te wklejone twitty upewniają mnie, że dobrze robię.
PS: @midern a szanuję za to, że nie zaprasza na sparingi tylko je od razu uskutecznia :śmiech:
 
Cześć, cześć, witam po dłuższym czasie.

Nadrobiłem sobie ten temacik, ale nie będzie oświadczeń i takich bzdetów, odniosę się do kilku rzeczy. Widzę dużo nowych nicków, z którymi się nie znam, szczególna piona dla starych wyjadaczy. @VaeVictis widziałem oznaczenie, tak, dalej działam na portalu InTheCage - uczelnia i kilka innych spraw trochę ograniczyło wszystko. Tym którzy potrafili tutaj coś merytorycznie napisać, skrytykować - dzięki, po prostu. Ale czytając hejterów Martyny czasem czułem żenadę, szczególnie z dupy pociski na Martynę, która robi kawał roboty. I z tego miejsca, jak człowiek po prostu prosiłbym o zluzowanie z durnymi komentarzami.

Jak już komentujecie wpisy Mariusza, to pamiętajcie też, że jego wpisy nie równają się wpisom całego ITC. Pisze coś z prywatnego konta, wyraża swoją opinię, nie to co pisze całe InTheCage. Redakcję tworzy 11 osób, a to, że się nagminnie nie udzielamy, nie oznacza, że nas nie ma. Nie mamy tylu wyświetleń czy lajków jak wspominane MMARocks czy MMApl, ale co, mamy się pochlastać i odejść w cień? No błagam Was. Za kazdym razem jak gdzieś jesteśmy, odwalamy kawał roboty - ale świadomy jestem, wszystkim nie dogodzisz.

Zdecydowanie mój największy faworyt na kasztana tego tematu, to drogi Rory MacDonald, którego wpis #1891 szczególnie mnie rozbawił. Aż przypominają się piękne stare czasy gdy sam przestałeś się udzielać na tym forum, jak Ci wytknąłem kila rzeczy #StarzyUserzyPamiętają. Nie wiem co Ci dolega, ale powodzonka, może to uleczalne.

Na forum zaglądam co jakiś czas, z kilkoma userami utrzymuję kontakt. I zawsze spotkać się na jakichś galach z userami czy członkami redakcji MMARocks, pogadać, wypić piwko jest spoko - więc jak będzie okazja to do zobaczenia.

Stary krytykuje was, bo mam powody sami dajecie preteksty. I te wasze lizanie dupsk KSW i przypodobanie się tej całej śmiesznej śmietance jest żałosne. I te wasz bul dupy i płaczki na Mroza z waszej strony jest kurwa śmieszne, co boli was, że komuś wychodzi, a wy dalej siedzicie przy meblo ściance ?

Nigdy się nie przestałem udzielać na forum, po postu nie zawszę jest czas, ale jak jestem to zawszę się udzielam.
 
Was, wam. Sęk w tym że jedyną osobą wojującą jest tak naprawdę Mariusz, robi to głównie ze swojego prywatnego konta. Łatka, jak widać na przykładzie Twojego posta, zostaje przyklejona wszystkim.

Bo to tak działa w normalnym życiu. Albo utemperujcie naczelnego, albo go zmieńcie, bo rykoszetem dostaje się każdemu, który reprezentuje wasze barwy. Poza tym co to za naczelny, co prywatę przedkłada ponad własny portal. Aaa, kur... zapomniałem, to samo co nasz Wojsław. :crazy:
 
Po prostu ludzie z czystej przekory odbijają piłeczkę, bo wasz redaktor zaangażował się w wojnę z Mrozem bardziej niż sami K&L. Za chwilę Martin poleca wasz portal na TT, choć jeszcze niedawno cisnął z Maćkiem bekę z naczelnego ITC. Dziwisz się potem takiej reakcji? Osobiście życzę Wam jak najlepiej. Nie zmienia to faktu, że na razie robicie wszystko, aby zniechęcić do siebie część naszej społeczności.
Wpierw akcja z wielką dziennikarką, która pojechała z akredytacją Rocksów, a wróciła jako członek ITC. Tak się po prostu nie robi.:matt:

Kolejna kwestia. Jak wasz redaktor został obśmiany na konferencji KSW, to przyszedł po wsparcie na Cohones właśnie. Teraz sam prowadzi jakąś wojenkę z "konkurencją", robiąc za typowego ciecia na usługach K&L. Nie widzę tutaj w ogóle konsekwencji.
Ostatnia sprawa. Po co wam była w ogóle ta agresywna i co gorsza, publiczna nagonka na Mroza, macie tam wszyscy po 15 lat, że nie wiecie, iż takie rzeczy szybko się mogą odwrócić przeciwko waszemu portalowi? To dla was do przemyślenia, może wyciągniecie jakieś wnioski na przyszłość, bo gówno się do Was już przykleiło.
I wszystko sprowadza się znowu do wpisów Mariusza - ja się nie będę wypowiadał za Mariusza, nie będę go tłumaczył i bronił. Każdy ma swój rozum, nauczka na błędach z pewnością będzie. W swoim imieniu mogę tylko nie tolerować tego, że przez jego wpisy gównem obrzucany jest cały portal.
 
Stary krytykuje was, bo mam powody sami dajecie preteksty. I te wasze lizanie dupsk KSW i przypodobanie się tej całej śmiesznej śmietance jest żałosne. I te wasz bul dupy i płaczki na Mroza z waszej strony jest kurwa śmieszne, co boli was, że komuś wychodzi, a wy dalej siedzicie przy meblo ściance ?

Nigdy się nie przestałem udzielać na forum, po postu nie zawszę jest czas, ale jak jestem to zawszę się udzielam.
"Stary", w Twoim wykonaniu, to jest zbiór luźno rzuconych, niczym nie popartych, gówno wartych zdań.

Zaczynamy? Ile osób "obraziło się i stąd odeszło"? Tak, z pewnością każdy w obecnym ITC. "Siejemy propagandę"? Oczywiście, trzy lata siania propagandy i nienawiści. Tak, "Malinowski cały czas płacze przed meblościanką" (BTW za którym powtórzeniem tego co kiedyś było śmieszne, nauczysz się w końcu dokładnie pisać to słowo?). "Malinowski ślini się i błaga, nikt nie chce dać [...]" to jest aż tak głupie, że szkoda się odnosić. O nic nie prosimy, tym bardziej nie błagamy i nie płaczemy. Komentarz z Mariuszem to też czysta głupota - obrazić byle obrazić. "Byliśmy i jesteśmy w czarnej dupie" powiadasz? Mówią, że podróże kształcą. Skoro ja jestem w dupie, to gdzie jesteś Ty?
 
ona czesto sie powolywala na cohones podczas swoich wywiadow (ta Martyna) w pozytywnym sensie

jak jeszcze je przeprowadzala :mamed:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top