Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.

ScoTT

KSW
Welterweight
zwiazek-dziennikarzy-mma_750x400_acf_cropped.jpg
 
Milionowe wyświetlenia na YT się skończą Mrozowi jak go odetną od gal KSW. Nie przepadam za Wojtkiem ale sprawia wrazenie tytana pracy w dostarczaniu wywiadów, newsów z polskiego mma, głównie KSW. Prywatna firma, moga sobie wpuszczac kogo chca, ale kaganiec cenzury mi sie nie podoba.
 
Milionowe wyświetlenia na YT się skończą Mrozowi jak go odetną od gal KSW. Nie przepadam za Wojtkiem ale sprawia wrazenie tytana pracy w dostarczaniu wywiadów, newsów z polskiego mma, głównie KSW. Prywatna firma, moga sobie wpuszczac kogo chca, ale kaganiec cenzury mi sie nie podoba.
Kluczowe pyanie brzmi jak zareaguja zawodnicy KSW i ich otoczenie, na ewentualne sugestie by ignorowac Wojtka, bo ciekawe rozmowy mozna prowadzic rowniez poza galami. Tym bardziej, ze "pierwszy zolnierz KSW" dopiero co promowal Mrozowskiego na reportera roku ;)
 
No to brak obiektywnych mediów związanych z polskim mma stal się faktem. Cohones, dobrze że jesteście, ostatnie miejsce warte odwiedzania
 
Kluczowe pyanie brzmi jak zareaguja zawodnicy KSW i ich otoczenie, na ewentualne sugestie by ignorowac Wojtka, bo ciekawe rozmowy mozna prowadzic rowniez poza galami. Tym bardziej, ze "pierwszy zolnierz KSW" dopiero co promowal Mrozowskiego na reportera roku ;)
Soldić na nieświadomce udzielił jeszcze wczoraj wywiadu, ale jak państwo K&L wydadzą swoim 150 zawodnikom prikaz (tudzież LEKKĄ sugestię) nierozmawiania z Wojtasem to może mieć chłop krucho ze zbieraniem materiałów.
 
Obrzydlistwo.

Choć zaskoczony nie jestem, bo od dawna wiem, w jakim to zmierza kierunku. I nie dlatego że jestem jakimś jebaką-prorokiem tylko dlatego, że historycznie tak samo zmieniały się inne sporty i w ogóle inne branże. I nie bardzo widzę sposób aby to odwrócić przy obecnej koniunkturze społ-polit. Jedynie można zdelegalizować.
 
Obrzydlistwo.

Choć zaskoczony nie jestem, bo od dawna wiem, w jakim to zmierza kierunku. I nie dlatego że jestem jakimś jebaką-prorokiem tylko dlatego, że historycznie tak samo zmieniały się inne sporty i w ogóle inne branże. I nie bardzo widzę sposób aby to odwrócić przy obecnej koniunkturze społ-polit. Jedynie można zdelegalizować.
Chyba nie ma juz potrzeby czekac na delegalizacje. Sami zaczeli podchody pod stworzenie zwiazku ( czyt. plecenie powrozu na ktorym ich powiesza ).
 
Wiesz że MMARocks o tym nie napisze, bo ciężar gatunkowy jakby większy niż przy tematach o złotych zębach popka. No nic, i tak sobie poradzimy. Całe Cohones. :corn:
 
KałSW po prostu wyrosło z Mroza. W końcu wyrośnie też z rocksów i wtedy albo triple anal od lewo zgarbionego kawula, czyli wychwalanie pod niebiosa każdego ich pierda, albo banowanko. No chyba, że już po fakcie i to stąd ta "znakomita gala" :fjedzia:
 
Wiesz że MMARocks o tym nie napisze, bo ciężar gatunkowy jakby większy niż przy tematach o złotych zębach popka. No nic, i tak sobie poradzimy. Całe Cohones. :corn:
MMARocks jak MMARocks, ale ci "od fanow dla fanow" tez nie zauwazaja problemu. Moze dlatego, ze ojciec zalozyciel diametralnie zmienil retoryke ostatnimi czasy.
 
Kluczowe pyanie brzmi jak zareaguja zawodnicy KSW i ich otoczenie, na ewentualne sugestie by ignorowac Wojtka, bo ciekawe rozmowy mozna prowadzic rowniez poza galami. Tym bardziej, ze "pierwszy zolnierz KSW" dopiero co promowal Mrozowskiego na reportera roku ;)
Dostaną polecenie, że nie mogą udzielać wywiadów Mrozowskiemu i tyle będą zmuszeni odmawiać
 
Co by nie mówić to Mrozu jest absolutnym numerem 1 jeśli chodzi o dziennikarstwo MMA w Polsce. Jestem tutaj bo jego portal mi jakoś pod względem UX nie leży. No i tu się częściej można pośmiać.

Moim zdaniem dziennikarski bojkot gal KRS1 byłby tutaj najodpowiedniejszym rozwiazaniem.

Juz wielu polskich zawodników udziela wywiadów na zasadzie "albo wygodne pytania albo nie ma wywiadu" a teraz dochodzi do tego postawa organizacji.

Niestety dla KRS1 to UFC jako pierwsze zbanowało dziennikarza. Nie będzie tutaj rekordu.
 
Mrozu wczoraj w podcascie mowil, ze go zbanowali za niewinnosc a wszystko przeza Wojka, ktory od pierwszego dnia dyrektorowania sie na niego uwzial . Ciekaw jestem czy KSW jakos skontruje bo jak nie to slabo to dla nich bedzie wygladac .
 
Hej, pierwszy post :)
Mrozu zbanowany za wykonywanie pracy. Lipa trochę, że musiał przyjechać do Katowic, żeby się tego dowiedzieć. Wystarczyło mu wysłać maila, że dziękują za współpracę, planują zmienić strategię i w związku z tym GTFO! A tak, wpuścili warunkowo, jeszcze tym razem pozwolili działać. Dobroczyńcy :) Mrozu jest jaki jest. Albo się go lubi albo nie, ale nie życzę nikomu takiej sytuacji. Wg mnie decyzja polityczna.
BTW: Ariel wiedział co robić :)
 
MMARocks jak MMARocks, ale ci "od fanow dla fanow" tez nie zauwazaja problemu. Moze dlatego, ze ojciec zalozyciel diametralnie zmienil retoryke ostatnimi czasy.
Bez kitu, jeszcze niedawno były prowadzone rozkminy na ćwierkaczu odnośnie płacenia za przyjazdy na gale i że jako jedyni tego nie robią.
Czekam jak się rozwinie sytuacja i jak będą swoje kroki komentować.
 
#freeMrozu Nie możemy tak tego zostawić
Nic z tym nie zrobisz przeca.
W swoim bagienku też tego nie ruszą (żeby nie powiedzieć tym bardziej).
W sumie wpływ jak widz masz jedynie kupować lub nie Ich produkt.
Ja od Fikołajogate nie kupuję, więc już nie mam wpływu :fjedzia:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top