Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Przed sekundą film który oglądałem, swoją drogą pojebany i tandetny skończył się Słowem pipa. Po tym jak jedna bohaterka rozjebała drugiej głowę jakimś głazem..

Apropo pipy, zawolajcie chociaż Dominika, niech sobie chłopak zobaczy
 
W każdej klasie / ekipie zawsze był/ jest ktoś z kogo się żartuję. Myślę że Dominik wie że to są żarty i dlatego ma na to wyjebane. Lepiej przeczytaj co się dzieje jak piszą o Mariuszu. Niektóre wyzwiska to pierwszy raz widzę, słyszeć też nigdy nie słyszałem. Krucjata tam się odbywa :D. A wszystko zaczęło się od jednego.... Posta w tym temacie :D
 
W każdej klasie / ekipie zawsze był/ jest ktoś z kogo się żartuję. Myślę że Dominik wie że to są żarty i dlatego ma na to wyjebane. Lepiej przeczytaj co się dzieje jak piszą o Mariuszu. Niektóre wyzwiska to pierwszy raz widzę, słyszeć też nigdy nie słyszałem. Krucjata tam się odbywa :D. A wszystko zaczęło się od jednego.... Posta w tym temacie :D

O Mariuszu to mi się nie chce gadać. On nawet nie stał obok dziennikarza. Za to lizanie dupy Martinowi...
 
A ja nie, ale trudno żeby ktoś tego nie znał :D. Dobra chuj koniec spamu :rutekajak: bo nam kurwa na prawdę zamkną ten temat


Ps: wolę Edasa :redford:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top