Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
To wrzucajcie jakieś screeny, ja tam np. sram na twittera i nie mam, ale chętnie pohejtuje tutaj za coś konkretnego :)

97c87c2b-4f43-4e89-88c6-688a5d8a0e3d.png


---------------------------------------------

33bd4fe5-91cd-4185-895f-54445c5798ab.png
 
Ładnie.
Pech Martyny jest taki, że ich redakcja sama zaczęła wyśmiewać konkurencje więc tym bardizej nie może krytykować NIKOGO za to, że sami sa krytykowani. To chyba logiczne i oczywiste.
 
Martyna "obiektywna" Celuch- co to za "dziennikarka"?
Pierwsze o Niej słyszę (i już żałuję).
Kurwa, ale niektórzy mają parcie na szkło. :matt:
 
Panowie, to idzie trochę za daleko. Rozumiem dyskusję o dziennikarskich aspektach w temacie, ale personalne wrzuty o wyglądzie, filmiki z lizaniem waginy, itd. sobie darujcie. Jak tu się będzie robił rynsztok to zamknę temat w pizdu.

Wiadomo, nikt jeszcze nie wspomniał o złotych zębach Popka. Przykład idzie z góry.:wink:
 
Panowie, to idzie trochę za daleko. Rozumiem dyskusję o dziennikarskich aspektach w temacie, ale personalne wrzuty o wyglądzie, filmiki z lizaniem waginy, itd. sobie darujcie. Jak tu się będzie robił rynsztok to zamknę temat w pizdu.

Jeśli masz na myśli ukryty gif z tego tematu, obrazujący działania konkurencyjnego portalu, to pragnę wyprowadzić z błędu - przedstawiony akt to anilingus a nie cunnilingus.
 
Panowie, to idzie trochę za daleko. Rozumiem dyskusję o dziennikarskich aspektach w temacie, ale personalne wrzuty o wyglądzie, filmiki z lizaniem waginy, itd. sobie darujcie. Jak tu się będzie robił rynsztok to zamknę temat w pizdu.
Daj napisać jeszcze 1 post, żeby było 100 stron i jak dla mnie możesz zamykać.
#rekordykrs1
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top