Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Ale jednak tego typu żarty.... nie z kobiety, a zwłaszcza nie z tego powodu że ma trochę więcej kg. Na moje to jest cios poniżej pasa.

Żartowanie poniżej pasa to jest żartowanie z rzeczy, na które człowiek nie ma wpływu. Poza tym jakie znaczenie ma płeć? Jakby jej wytykali wagę, a ona chorowała na coś no to wtedy jest to chujowe max, ale jeżeli jest to obżartstwo to nie widzę problemu. Mi samemu się ostatnio przytyło pare kilo i nie mam żadnego problemu jak mi kumpel powie "jebany ulańcu" itp. Wrzućcie na luz i więcej dystansu.
 
Oczywiście macie rację, nie będę się o to spierał. Z drugiej jednak strony, jeśli ktoś przytacza tweet Mariusza i pyta personalnie mnie czy @midern jak można pisać takie bzdury, to jedyne co mogę odpowiedzieć to "nie wiem", ewentualnie się zgodzić co do określenia. Ta sama zasada tyczy się założenia, że skoro Mariusz robi osobiste wycieczki w stronę Wojtka, to My wszyscy też mamy z nim jakąś kosę.
Jeszcze przez sprawę bana dla Wojtka w ITC dojdzie do schizmy...
 
Żartowanie poniżej pasa to jest żartowanie z rzeczy, na które człowiek nie ma wpływu. Poza tym jakie znaczenie ma płeć? Jakby jej wytykali wagę, a ona chorowała na coś no to wtedy jest to chujowe max, ale jeżeli jest to obżartstwo to nie widzę problemu. Mi samemu się ostatnio przytyło pare kilo i nie mam żadnego problemu jak mi kumpel powie "jebany ulańcu" itp. Wrzućcie na luz i więcej dystansu.
Ja jak rzuciłem fajki, nie trenowałem nic przez rozjebany bark i waliłem piwska, a do tego dieta smażono-smażona, to wjebałem w siebie prawie 12kg masy (i to nie mięśniowej).
Wtedy widząc siebie, czułem to, co czują wszystkie ulane klopsy.
Obiecałem sobie wtedy, że już nigdy nie będę się napierdalał z grubych świń.
 
Ja jestem Grubas to mogę się śmiać z innych grubasow. Fatmany

Na niemieckich(tureckich) kiebabach wyrosłeś?
Pamietaj kurwa, kupując kiebaba osiedlasz turasa.

A na poważnie, to mi tylko chodzi o to że to jest Kobieta, ja tak jestem wychowany, że w stosunku do kobiet trzeba hamować lejce, nawet w internetach. Tyle możesz nawet być yokozuna, ale to po prostu mężczyźnie nie wypada :)
 
Rozumiem jakby się zapytała czy jest gruba czy nie. Ale mówić,z dupy, bez zwiazku z tematem, "Ty grubasie" to jest czysta złośliwość i coś tylko złosliwoscia motywowane.
 
I wszystko sprowadza się znowu do wpisów Mariusza - ja się nie będę wypowiadał za Mariusza, nie będę go tłumaczył i bronił. Każdy ma swój rozum, nauczka na błędach z pewnością będzie. W swoim imieniu mogę tylko nie tolerować tego, że przez jego wpisy gównem obrzucany jest cały portal.
Trochę jakby Kawaluski miał cos gadać i proncie Boże nie łączyć tego z KSW, bo akurat gada prywatnie
 
Jesteś na cohones nie od dziś i serio jeszcze się nie zorientowałeś, że złośliwość to istota naszego forum?


Wiem, mimo wszystko ja mam inną mentalność i do kobiet tak po prostu nie mogę, mam blokadę. Przez to , że jestem u innych przyzwyczajony nie jestem zbulwersowany, ale samy bym nie mogl.
 
Wiem, mimo wszystko ja mam inną mentalność i do kobiet tak po prostu nie mogę, mam blokadę. Przez to , że jestem u innych przyzwyczajony nie jestem zbulwersowany, ale samy bym nie mogl.
Kobietki są święte, nie puszczają bonów, nie srają, a z racji posiadania waginy i cycorów zawsze mają rację i każdej z automatu należy się dozgonny szzcun, nie to co tym ohydnym facetom!
 
Żartowanie poniżej pasa to jest żartowanie z rzeczy, na które człowiek nie ma wpływu. Poza tym jakie znaczenie ma płeć? Jakby jej wytykali wagę, a ona chorowała na coś no to wtedy jest to chujowe max, ale jeżeli jest to obżartstwo to nie widzę problemu. Mi samemu się ostatnio przytyło pare kilo i nie mam żadnego problemu jak mi kumpel powie "jebany ulańcu" itp. Wrzućcie na luz i więcej dystansu.

Wariacie, a skąd wiesz kurwa że ta Pani np nie przytyła przez tarczyce? Znam wiele fajnych suk które przytyły ze względu na te chorobę.

Porównanie że kumpel Ci mówi jest nie na miejscu, bo wśród kumpli to. Na pewno nie raz poważniejszym panczlajnem wyłapałeś i się nie obraziłeś. Nie chodzi o to.

Sek w tym że Kobiecie należy się ustawowo szacunek. Chciałbyś żeby Ci Mamusię wyzywali w internetach? Gdyby w tamtych czasach był internet? Ja nikogo nie usprawiedliwiam, uważam że te pociski na tusze są kurwa dziecinne. Możesz cisnąć na to co pisze i tak dalej. Ale to że załóżmy waży więcej kg niż Paulina, nie znaczy że to z jej winy, a nawet jeśli to z jej winy. Takich tematów się nie rusza. Jak kiedyś będziesz miał dupe jeden z drugim to zrozumiecie o co chodzi, już nie będę się produkował, bo bronię osoby której wywiady mi nie odpowiadają a z resztą jej Twórczości nie mam nic wspólnego i miał nie będę. Piszecie o klasie, sami jej nie pokazując. Ale ja tu nie będę robił za ojca, wspomnicie kiedyś moje słowa :)
 
Wariacie, a skąd wiesz kurwa że ta Pani np nie przytyła przez tarczyce? Znam wiele fajnych suk które przytyły ze względu na te chorobę.

Porównanie że kumpel Ci mówi jest nie na miejscu, bo wśród kumpli to. Na pewno nie raz poważniejszym panczlajnem wyłapałeś i się nie obraziłeś. Nie chodzi o to.

Sek w tym że Kobiecie należy się ustawowo szacunek. Chciałbyś żeby Ci Mamusię wyzywali w internetach? Gdyby w tamtych czasach był internet? Ja nikogo nie usprawiedliwiam, uważam że te pociski na tusze są kurwa dziecinne. Możesz cisnąć na to co pisze i tak dalej. Ale to że załóżmy waży więcej kg niż Paulina, nie znaczy że to z jej winy, a nawet jeśli to z jej winy. Takich tematów się nie rusza. Jak kiedyś będziesz miał dupe jeden z drugim to zrozumiecie o co chodzi, już nie będę się produkował, bo bronię osoby której wywiady mi nie odpowiadają a z resztą jej Twórczości nie mam nic wspólnego i miał nie będę. Piszecie o klasie, sami jej nie pokazując. Ale ja tu nie będę robił za ojca, wspomnicie kiedyś moje słowa :)

Po prostu jeden powie szczerze to co reszta tylko myśli i pewnie za plecami obśmiewa okrutnie, bo tacy są ludzie. Ja tam zawsze uważałem, że trzeba rzeczy nazywać po imieniu i nie dać się poprawności. Poza tym mamy równość, a niektórzy zdają się zapominać, że ona nie wiąże się tylko z pozytywnymi aspektami. I czasem zachowania na forum przypominają mi tych płaczących nad biednymi kotkami, którzy ludzi by wieszali na co drugiej gałęzi. Albo napisz "czarnuch" wszystko jest ok, powiedz o kobiecie z mocną nadwagą, że jest gruba- olaboga, papieża obrażajo. :lol: Tyle off topu, wracamy na właściwe tory. Kiedy kolejny live?
 
Na niemieckich(tureckich) kiebabach wyrosłeś?
Pamietaj kurwa, kupując kiebaba osiedlasz turasa.

A na poważnie, to mi tylko chodzi o to że to jest Kobieta, ja tak jestem wychowany, że w stosunku do kobiet trzeba hamować lejce, nawet w internetach. Tyle możesz nawet być yokozuna, ale to po prostu mężczyźnie nie wypada :)
rownouprawnienie
 
:matt: tak jak pisałem, nie będę się więcej produkował w tej kwestii. Poczytaj moje posty to zobaczysz jaki jestem poprawny politycznie.

@Grubas masz rację, i tak nie przetłumacze tego co mam na myśli, starczy.

@halibut a ja mam wyjebane na politykę od zawsze, starczy off topu :)
 
Jesteśmy jak baby. Im też równorównouprawnienie dotyczy wtedy kiedy im wygodnie.

Poza tym skąd wniosek, że Martyna jest za równouprawnieniem? A może ona jest prawicową korwinistką.
Ja jestem sercem korwinista, wiec nie równouprawniam kobiet!


Czyli chłopaki wyzywajaćy dziewczyny...to lewaki.
 
Jesteśmy jak baby. Im też równorównouprawnienie dotyczy wtedy kiedy im wygodnie.

Poza tym skąd wniosek, że Martyna jest za równouprawnieniem? A może ona jest prawicową korwinistką.
Ja jestem sercem korwinista, wiec nie równouprawniam kobiet!


Czyli chłopaki wyzywajaćy dziewczyny...to lewaki.

Odnoszę wrażenie, że próbujesz rozwalić całkowicie ten temat. Aż do zamknięcia. :deniro:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top