Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Malinowski , ostatnio się pruł do Mroza, że na wojnie z Lewandowskim tylko sobie nabija wyświetlenia, a ja się pytam na chuj robiliście ten wywiad z Martinem, z którego nic nie wynika. Co zrobiliście to dla do nabijania wyświetleń ? co Malinowskiemu to nie przeszkadza, a wy się prujecie do Mroza ?

I jeszcze jedno, jak bierzecie mikrofon do ręki to róbcie z tego użytek, bo na razie wasze wywiady wyglądają jak w telewizji Kurskiego.

Prawdziwy dziennikarz powinien te kłamstwa, obelgi zaraz kontrować, a nie przytakiwać, jeżeli tego nie rozumiecie odłóżcie te mikrofony .
 
A tak w ogóle jaka to ironia losu, że ITC stoi tak murem za KSW, kiedy kilka lat wstecz na oczach wielu ludzi założyciel ITC został upokorzony jak dziwka przez założyciela KSW :beczka: o ironio.
 
A tak w ogóle jaka to ironia losu, że ITC stoi tak murem za KSW, kiedy kilka lat wstecz na oczach wielu ludzi założyciel ITC został upokorzony jak dziwka przez założyciela KSW :beczka: o ironio.

dokładnie, pamiętam to jak dziś i jeszcze sobie to wczoraj to odpaliłem Malina się prawie rozpłakał to było piękne :lol:

No wiesz, ale teraz pieniądze nie śmierdzą, to teraz będą przytakiwać jak wódz każe.
 
O kurwa. Ogólnie mam tak bardzo wyjebane na Wojtka, że obejrzałem może ze 2 jego wywiady, ale ten temat to złoto w najczystszej postaci. Przeczytałem każdy post, rozdałem milion lajków, a niektóre komentarze wytykające idiotyzmy krs1 i portali liżących im jaja powinny znaleźć się w jakimś pierdolonym HoF rankingu @Hefaner na komentarz roku. Inbo trwaj wiecznie:antonio::antonio::antonio::antonio::gospeldance:::snoopd:::mjsmile:
 
IMG_1129.JPG
 
Malinowski , ostatnio się pruł do Mroza, że na wojnie z Lewandowskim tylko sobie nabija wyświetlenia, a ja się pytam na chuj robiliście ten wywiad z Martinem, z którego nic nie wynika. Co zrobiliście
Malinowski który uważa Cohones za Szrot dalej jest tu wspominany.
 
O kurwa. Ogólnie mam tak bardzo wyjebane na Wojtka, że obejrzałem może ze 2 jego wywiady, ale ten temat to złoto w najczystszej postaci. Przeczytałem każdy post, rozdałem milion lajków, a niektóre komentarze wytykające idiotyzmy krs1 i portali liżących im jaja powinny znaleźć się w jakimś pierdolonym HoF rankingu @Hefaner na komentarz roku. Inbo trwaj wiecznie:antonio::antonio::antonio::antonio::gospeldance:::snoopd:::mjsmile:
Ja się tak dobrze nie ubawilem, ale nominacja dla @torpedo za zgaszenie mnie jak peta została odnotowana, jak najbardziej
 
@Mariusz Olkiewicz coś czuję że nasza wcześniejszą dyskusją nieświadomie wepchnąłem Cie na minę, trochę tego nie rozumiem, sam chciałem żebyś powiedział B, wielu mnie poparło. Powiedziałeś B, teraz jesteś jechany, nie brnij dalej w ten temat bo to mija się z celem, ściąga na Ciebie personalne ataki, co moim skromnym zdaniem jest niepotrzebne. Oczywiście rozumiem głosy krytyki dla tego materiału, jednak ich nie popieram. Chcieliśmy głosu drugiej strony, dostaliśmy.... A i tak źle, nie dogodzisz. Swoją drogą tak jak Martin powiedział, żeby ta sprawa skończyła się tak jak powinna, czyli wyjaśnieniem wszystkich animozji, powinny się wypowiedzieć te osoby które psioczyły na Mroza, a teraz kręcą głową udając że nie o nich chodzi, niestety nie wiem o jakie osoby chodzi, więc nie ruszam tej sprawy, a temat od tego posta traktuje jako czystą kopalnie beki, no chyba że wypłynie coś nowego co mnie tchnie żeby na nowo na poważnie ruszyć ten temat.
 
Ja pierdolę, aż mnie skręca jak słucham takich cwaniaczków cinkciarzy. Typ się dorobił na dostarczaniu prymitywnej rozrywki w formie walk celebryckich degeneratów, a teraz zgrywa wielkiego mecenasa MMA. Zbłaźnił się totalnie całym tym "wywiadem" i karteczką z „argumentami”. 40 minut pierdolenia o niczym, a anegdotka o wycofaniu MakŚwineja przejdzie do klasyki. Nadal zresztą nie rozumiem o co w tej historii chodzi. Co takiego złego zrobił w tym przypadku Mrozu? Zaraził tego typa padaczką czy co? Jaki on miał wpływ na całą tę sytuację i w jaki sposób im zaszkodził?! I skoro to nie SafeMMA zablokowało MakŚwineja tylko KSW to dlaczego to w sumie zrobili? Moja bania tego nie ogarnia.

I to ciągłe powtarzanie, że miliardy zawodników bojkotują Mroza. Hah, dobre sobie. Bojkotują go tylko szczury bez charakteru. To pewnie te półmózgi, o których często mówi Mrozu - goście, którzy za jedno niepochlebne słowo albo niezachwycanie się ich walkami strzelają focha i nie udzielają wywiadów. Albo tekst o tym, że nawet współpracownicy Wojtasa mają go w dupie. Jedyni ludzie jakich kojarzę, którzy z nim pracowali to Franek i Biel. Pierwszy chyba podał twitta z tagiem #friWojtas (może dla beki) i więcej się nie odzywał, a drugi jest regularnym gościem podcastów Mroza. Lewar za wszelką cenę próbuje stworzyć atmosferę linczu i podkreślania tego, że po jednej stronie stoją prawilniacy budujący polskie MMA, a po drugiej stronie stoi szkodnik ZOMOwiec autor śmiesznych filmików na jutubie – Wojtas. Jakie to prymitywne. Typowy mechanizm kółeczka wzajemnej adoracji, tworzenia podziału, klakierstwa, bolcowania się w dupę i polskiego bagienka. Wszystko w jednym.

Na osobny paragraf zasługuje postawa prawowitego (zdaniem KSW) „dziennikarza” Olkiewicza. Ja jebę, 40 minut przytakiwać temu dzbanowi Lewarowi i nie próbować go skontrować... Do tego zapytany co sądzi na ten temat odpowiada, że on nie chce zabierać głosu, ale słyszał to i owo, i w ogóle to on wie, że Mrozu ma wszystkich w dupie i vice versa. No kurwa, gościu, albo jesteś „obiektywnym dziennikarzem” albo jesteś kolejnym z klakierów. Albo mówisz konkrety, podpisujesz się pod nimi i stajesz się stroną w konflikcie, albo nie odzywasz się wcale. Rzucanie argumentów na zasadzie „bo ja gdzieś od kogoś tak słyszałem” jest tak samo mało szkodliwe i obiektywne jak powiedzenie, że „twoja matka to dziwka co się puszcza na dworcu, ale ogólnie to ja tylko tak słyszałem, więc nie mogę potwierdzić i niczego do niej nie mam”. Warsztat dziennikarski rodem z komuny, do której tak często się Lewar odnosił. Jeszcze na końcu się pytasz kogo masz zaprosić żeby jeszcze obsmarować Mroza, heh. To przecież nie jest debata na temat tego jak bardzo chujowy jest Mrozu tylko tego czy prywatna firma ma prawo niewpuszczania kogoś na swoje imprezy, bo w ICH mniemaniu szkodzich ich INTERESOWI. Tak, ma prawo, koniec kropka. Ale jak ma później publicznie uzasadniać swoją decyzję to niech to robi rzetelnie i konkretnie albo niech nie odzywa się wcale. Co ma na celu zapraszanie do rozmowy kogokolwiek innego poza Kawulskimi i Mrozowskim? Obsmarowywanie Wojtasa i tworzenie dalszego podziału?
Ten komentarz to pierdolona perełka :antonio:
 
Panowie przeżyjmy to jeszcze raz, jak Malinowski został rozjechany. Młodzi użytkownicy tego nie pamiętają. A najlepszy jajcarz to był perfumiarz lubiłem go oglądać, ktoś wie co się z nim dzieje ?

rozjechanie maliny od 2:15:32


EJ, @Orest jak byś tak dziw*ę zbeształ to by Cię wywaliła za drzwi i kasy nie oddała.
 
Panowie przeżyjmy to jeszcze raz, jak Malinowski został rozjechany. Młodzi użytkownicy tego nie pamiętają. A najlepszy jajcarz to był perfumiarz lubiłem go oglądać, ktoś wie co się z nim dzieje ?

rozjechanie maliny od 2:15:32



Pan Kawulski to jest jednak król KSW. Jebaniutki tak zniszczył tego misia, że ten się wbił w meblościankę. Autentycznie pociekły mi łzy, tak mi go było szkoda. Cesarz trasztoku, to było jak walka Antka Joshuy z Przemkiem Opalachem albo Laszlo Fekete. Nikt pana Kawulskiego nie przegada, nikt mu nie wmówi, że czarne jest czarne a białe jest białe. On hipnotyzuje swoich interlokutorów, i tak pięknie mówi, że nawet jak ci powie żebyś spierdalal to ty się nie obrazisz, tylko będziesz czuł ekscytację przed zbliżającą się podróżą.
 
Jak ten leb Lewandowski moze Mroza pseudo dziennikarzem nazywac? :joe:
Przed ksw 41 jak dobrze pamietam Mrozu zadawal pytania zawodnikom a reszta stala i sie przygladala i kiedy zawodnik skonczyl odpowiadac ma pytanie Mroza to wszyscy wzrok blagalny na Mroza zeby dalej pytal bo sami nie sa w stanie zadac pytania:DC: pozniej np widze wywiad z Andryszakiem od mmarocks przed gala i mysle sobie ze dziennikarz mmarocks bedzie zadawal pytanie a tam Mrozu "pseudoredaktor" pracuje za 10 redaktorow a inni nagrywaja i wrzucaja gotowca z Mroza pytaniami :no no:
 
Tak w ogóle @cohones @mmarocks jak myślicie, można zorganizować takie videokonferencje użytkowników z K&L w dzisiejszych czasach? Wyjebało by licznik na youtubie!
Konferencja z Kawulem byla w tych czasach kiedy jeszcze K&L nie zorientowali sie, ze 90% uzytkownikow Cohones bedzie ich krytykowac za wszystko co zrobia a nawet za to, ze oddychaja :fjedzia: .
 
Konferencja z Kawulem byla w tych czasach kiedy jeszcze K&L nie zorientowali sie, ze 90% uzytkownikow Cohones bedzie ich krytykowac za wszystko co zrobia a nawet za to, ze oddychaja :fjedzia: .

Trudno uznać, że wina leży tutaj tylko po stronie użytkowników cohones. Fatalne podejście K&L do naszej społeczności zaowocowało obecną wojenką.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top