Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
MROZU publikuje kolejne starcie KSW
34GU76L.jpg
 
Zauwazyliscie, że zawsze jak się robi gorąco to zawsze wkracza Martin, to on wchodzi to klatki itd. Kawul zawsze jest jakoś z boku. Chociaż znając porywczosc Maćka to może lepiej :lol:
 
Zauwazyliscie, że zawsze jak się robi gorąco to zawsze wkracza Martin, to on wchodzi to klatki itd. Kawul zawsze jest jakoś z boku. Chociaż znając porywczosc Maćka to może lepiej :lol:
Maciek od razu w ryj by walil
 
Niezła ta instruktorka
Jeśli mnie oczy nie mylą i ekran na telefonie nie przekłamuje to ona zrobiła kilka wywiadów o MMA dla jakiegoś portalu. Nazwy niestety sobie nie przypominam. Na pewno ktoś z kolegów będzie wiedział
 
Ksw są prekursorami mma w Polsce? Jak Miras to uslyszy ...:beczka:
Bonus BGC kiedyś podczas zapaści bonusoidy udostępnił poniższy filmik podpisując go "prawilnie przypominam kto wypromował MMA w Polsce", więc nie mówcie mi o jakimś KSW czy tym bardziej Mirasie. Tylko Piotr "Bonus BGC" Witczak i jego Association Elite Combat, gdzie nauczą cię armbar na noge.
 
Przeanalizowałem te dwa ostatnie wywiady z szefostwem KSW dla emmejroks(pondro Wojtek) i indekejdż to nasunął mi się wniosek, że ci ludzie po prostu mają pełno w gaciach przed Martinem i Maciejem. ITC ma tylko dwa plusy i jest to Martyna, reszta mi lotto, ale przestaję się dziwić tej zerowej narracji szanownego Mariusza O. ponieważ niemal taką samą taktykę zastosował też Filip z z MMARocks w wywiadzie z Kawulskim:o o: Śmiało można wysnuć wniosek, że tak działają na ludzi panowie K&L. Ktoś pisał o hipnozie i to chyba ma sens. Wyglądają te wywiady na kompletnie ustawione z gotowymi pytaniami, a przepytujący praktycznie nie wtrącają się tylko przytakując. Może Wojtek wcześniej wyczaił ich siłę, wypił eliksir chroniący go przed znakiem Aksji i za to został zbanowany:o o: To się układa w jedną całość. Pamiętacie ten konkurs, w którym do wygrania były rzeczy od Bedorfa? Wygrał go użytkownik, którzy przedstawił Karola jako Wiedźmina! Tu nie ma przypadków. Tylko teraz nie wiem, czy Dziki Gon to Martin i Maciek, czy jednak jakaś gama Wiedźminów w stylu takiego przeciwieństwa Vesemira, ale w podobnym wieku. Sam bym pewnie nawet nie podszedł do panów K&L, bo byliby otoczeni jakimś Queen. To były ostatnie wywiady, które z nimi obejrzałem, ta magia rzeczywiście działa i mogę już być zahipnqihjoHGGh[ghgvzvdvz
 
ITC się dostało za przeprowadzenie rozmowy. Fani chcieli by poruszyć tą kwestie i ich życzenie zostało spełnione. A tylko dlatego, że nie była przeprowadzona według ich (fanów) myśli, czyli nie atakowano Martina i KSW to już hejt i gadanie o robieniu gały.

Rozmywasz. Nie pamietam, zeby tutaj ktos nawolywal to ataku na Martina lub KSW, a jedynie bylismy ciekawi, za co w sumie jest ten ban. Narazie wychodzi na to, ze dostal go, bo wykonywal swoja robote i nikt go nie lubi. Sam Lewandowski chyba to potwierdzil. W calym tym zamieszaniu znalazl sie jeden chetny do wyjasniania sprawy. Pomijajac juz, jakie kierowaly nim szlachetne pobudki, okazalo sie, ze w dzisiejszych czasach, kazdy moze wziasc mikrofon i zrobic z siebie idiote.
 
videokonferencja z Kawulem i legenderna meblościanka.
Ogólnie Kawul zjechał wielu ludzi wtedy mocno :D
Racja, ale tak jak zaoral bez najmniejszego problemu tego malinowskiego, tak z perfumiarzem wcale dobrze sobie nie radził, pare razy się zagotowal i lekko ośmieszyl(jak np. twierdził że jakiś tam zawodnik był w treningu, ale juz nie wiedział czy przygotowywał się do walki w k1 czy mma i ta jego mina wtedy :beczka:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top